VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

erikabar
14. feb 2016

@zuzanela27 tak my máme bakalárske posledný aprílový týždeň, bakalárku máme odovzdať do 11.3. Pokiaľ viem, aj magisterské sa tento rok posúvajú. Či sme nejaký experiment alebo to tak už bude navždy, fakt netuším. Nikto z nás nevie, čo tým škola sleduje.

nelinka2009
14. feb 2016

Mne tam chodi mm... A je to ok

elektrablade
15. feb 2016

@zuzanela27 Ahoj. Dakujem za odpoveď ale už som mala skúšku.

elkaelka
17. feb 2016

ahojte, rozmyšlam nad prihlaškou na externe štúdium Verejne zdravotníctvo ale do Trnavy. Chodili ste tam niektorá ? Dá sa to zvládnuť popri robote ?

ywette
17. feb 2016

@lienkalenka7 ahoj, mohla by si aj mne poslať tie vypracované otázky od Tkáča? dakujem moj mail: ywetta.m@azet.sk

lubika86
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cecil36
17. feb 2016

@mawka na socialnej praci jazyky neboli,na misijnej a charitativnej mas dva povinne.

paela
18. feb 2016

ahojte, chcem sa iba spýtať, tí čo ste nahrávali prácu do systému crzp (konkrétne diplomovú), ako dlho trvalo, kým prišiel protokol o zhode? ďakujem.

zabulka777
18. feb 2016

Ahojte, vie niekto pod aku fakultu patri socialna praca?
Dakujem

aalinka
25. feb 2016

Ahojte, nema niekto material, otazky na Mikloska - SP s rodinou? pripadne info naco sa zamerat? dakujem

zuzanela27
25. feb 2016

@aalinka napis mi tvoj mail poslem ti otazky 🙂

olga63
26. feb 2016

@zabulka777 Ahoj, VŠZaSP nemá fakulty, má Katedry , ...http://www.vssvalzbety.sk/katedry
tu pozri.

zabulka777
26. feb 2016

@olga63 Dakujem, to som tiez nasla, len na prihlaske bolo nutne uviest fakultu...

monci9996
28. feb 2016

Ahojte najde sa tu niekto kto chodi na sp do ba do 2 rocniku dakujem

iwa36
29. feb 2016

@zuzanela27 mozem poprosit aj ja? Staci mi orientacne na co sa zamerat. Dakujem
gabika.behanowa@gmail.com

dedikatessa
3. mar 2016

Ahojte. Citam vsade same negativa na studium soc. prace prave na tejto vys. skole chcem sa opytat ako to vidite s hladanim si prece v tomto odbore po skonceni ?

natasqa29
3. mar 2016

Ahojte, neposlal by mi niekto poznámky z Aplikovanej sociálnej politiky od prof. Tkáča?? Štujem na VŠZaSPsv.Alžbty. Ďakujem 🙂

lulita
6. mar 2016

Ahojte mozno sa niekomu ziddu ostali so socialnej prace knihy: zaklady socialnej prace ondrusova, osoby s mentalnym postihnutim a spolocnost hucik, deti tak trochu ine v skolskej edukacii hucikova,zaklady ekonomiky a ekonomie bugri,

ajka41
7. mar 2016

@lulita chcem sa opýtať na cenu knihy "osoby s mentálnym postihnutím a spoločnosť " od Hučíka..ďakujem

lulita
7. mar 2016

@ajka41 pisem ip

jolana1963
8. mar 2016

@susi2011

Ahoj Susi prosím, aké si mala otázky od Hejdiša na Krízovej intervencii?
@susi2011

sabi_p
10. mar 2016

Ahojte 🙂 Chcela by som poprosiť všetkých sociálnych pracovníkov, ktorí v tejto oblasti pracujú aby si našli 3-4 minútky na vyplnenie môjho dotazníka k bakalárskej práci. Je to anonymné a odpovede budú využité iba na výskumné účely. Vopred všetkým zúčastneným ďakujem 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1v2lzlbN0DxddKI...

sabi_p
10. mar 2016

Ahojte 🙂 Chcela by som poprosiť všetkých sociálnych pracovníkov, ktorí v tejto oblasti pracujú aby si našli 3-4 minútky na vyplnenie môjho dotazníka k bakalárskej práci. Je to anonymné a odpovede budú využité iba na výskumné účely. Vopred všetkým zúčastneným ďakujem 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1v2lzlbN0DxddKI...

zuzanela27
18. mar 2016

Ahojte. Som studedentka 4.rocnika.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem

zuzanela27
18. mar 2016

Ahojte. Som studentka 4.rocnika.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem

zuzanela27
18. mar 2016

Ahojte. Som studentka 4.rocnika soc.prace.. neviete mi poradit kde by som zohnala potvrdenie o absolvovani praxe? Pripadne kde by som ju mohla absolvovat?Ba. Dakujem

lucinka133
19. mar 2016

Dievcata robil niekto z Vas rigoroznu pracu z vyskumu na Presovskej fakulte?

misa107
25. mar 2016

zhanam surn eprosiiiim niejaku psychologicku je tu niejaka poprosim ip..vopred dakujem 😉

klara030
26. mar 2016

Mal niekto skusku s prof. Bielovou? Taka starsia, na prednaske mila. My sme s nou mali prednasku teoria SP. Aka je na skuske? Vopred vdaka za odpovede.

gerberad
2. apr 2016

Ahojte,prosím Vas nemá niekto knihu od Kratochvíla Skupinová psychoterapia v praxi, naskenovanu, alebo na požičanie?
Ďakujem vopred, ak niekto má poprosím na email kvetinka66@gmail.com