VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

petrahy
15. okt 2010

diky ale na nete nie je na stiahnutie cela komplet ma autorske prava uz som ju objednala nemam cas mam skusku 28

ivana29
15. okt 2010

petrahy: A ty si si ju objednala z knihkupectva? Lebo ak Ti mozem poradit, ja som si bola u nas v Skalickej kniznici vybavit preukaz, a teraz som potrebovala knizku na rocnikovu pracu kt. som ani za svet nemohla nikde najst, myslim knihkupectva a pod. No a pani knihovnicka mi tu knizku objednala odniekal z Ba do Skalickej kniznice, s tym ze si zaplatim 2.50, tak som sa veeelmi potesila, ze sa vlastne o nic nemusim starat len zaplatim 2.50 a knizka je v Skalici 🙂
Tak do buducna ked budes potrebovat knizku tak si vybav ten preukaz a ak by ju nemali nikde tak si ju daj objednat do kniznice priamo.. 🙂

lienkalenka7
15. okt 2010

Ahojte .. nájde sa tu niekto kto mal skúšku zo Soc. zabezpečenia s Tkáčom ?? Prosím o nejaké info a rady 🙂 Vopred ďakujem

ivana29
16. okt 2010

Caute baby.
Som prvacka, studujem socialnu pracu a dnes sme mali odbornu prax.
Chcela by som sa Vas spytat, ze ked ste mali vy prvu prax tak akym stylom ste to pisali,nieco take ako rocnikovu pracu,?
Kapitoly, podkapitoly, hrebenova väzba a pod?
Dakujem za odpoved 🙂 🙂 😉

maculkac
16. okt 2010

@katarina.banska
Ahoj Katka, ja chodim do PN a tiež mame s Kamanovou seniorov ale až 19. oktobra. Minuly rok sme s nou mali paliativku a na skuske bola velmi v pohode, tahali sme si otazky, sedeli sme aj tri vedla seba, skusala jednu za druhou, dost aj pomahala, ked videla, ze si sa ucila, tak ta zastavila. Ked aj nevedeli otazku, davala doplnujuce alebo napomahala....
Mate tych seniorov ustne? Poslala vam tiez tych 70 otazok?

jazminn
16. okt 2010

@maculkac my máme mať s Kamanovou SP so zdravotne znevyhodnenými...
. Dnes sme mali: PaeDr.Jurašek SP so žiadateľmi o azyl

maculkac
16. okt 2010

@andreao
Ahoj Ajka, ak by sa Ti dalo, mohla by si mi poslat tie vypracovane otazky na martina.cerna@centrum.sk? Som sice uz v 5. roc. ale niektore otazky pomozu.....
Vopred vdaka 😉

maculkac
16. okt 2010

@jazminn
Ahoj, my sme mali azylantov minuly rok s doc. Zakovou, a bolo to dost narocne.... ale uz sme s nou mali skusenosti. Davala dost zakerne otazky......

jazminn
16. okt 2010

Nám dnes dali na stránku aktuálne štátnicové otázky pre tento školský rok.

lienkalenka7
16. okt 2010

Jazminn tie štátnicové otázky sú pekne rozšírené že ? ! .. môže vypracovávať dalšie ..

katarina.banska
16. okt 2010

@maculkac
ahoj, ano aj nam dala tych 70 otazok, prave sa ich ucim 🙂 , v pondelok mame s nou skusku ustne. my sme s nou este nic nemali, tak neviem aka je. no si ma potesila, ze je v pohode. dufam,ze aj u nas bude v pohode a nieco jej poviem....
uspokojim sa aj s Eckom..... juj bojim sa jej 🙂 🙂 🙂 ci nemusim ???

maculkac
17. okt 2010

@katarina.banska
Ahoj Katka, ja som s ňou mala dobrú skúsenosť na skúške, aj keď po prednáške som si myslela pravý opak. Niektoré moje spolužiačky už boli na skúške zo seniorov za ňou v RK, a vraj bola celkom v pohode, zameriavala sa hlavne na starobu, starnutie a sociálne služby. Ale oni boli ešte skôr, než stihla poslať tých 70 otázok, tak neviem, aké to bude u nás..... Ako sa Ti to učí? Ja tie, ktorým nejako moc nechápem, vynechávam..... spolieham sa na to, že sa niečo porozprávame..... (myslím s Dr. Kamanovou 😉 ).
Budem Ti držať palce, aby si si vytiahla takú, ktorá sadne a daj potom vedieť, ako to prebiehalo......

elize
17. okt 2010

@mimka7381 ak nie je neskoro ... mam vypracovane sylaby, na skusku to stacilo, ja som mala Acko 😉

elize
17. okt 2010

@ivana29 napis mi do internej posty svoju mailovu adresu a ja ti pre inspiraciu preposlem moju pracu k tomuto predmetu.

brinzulka
17. okt 2010

maminky...kde zozeniem zo sv.Alzbety skripta Anatomie a Fyziologie? ..potrebujem ich na tt univerzitu

ivana29
17. okt 2010

@elize Uz som Ti poslala do IP moju adresu.
Dakujem pekne 😉 🙂

denisadenisa
19. okt 2010

@majafi ahoj majafi, aj nas caa repcik..takze pises ze ste to s ni prezili nejako. nemas skusenosti aj s maškarova, blaha,ruttmarova a maškarova. nemame ani jedneho prednasajuceho co sme mali minuly rok. dakujem

paka
19. okt 2010

@denisadenisa
Jeej, ja ich mam tiez vsetkych tento rok, aj ty si z 3. skupiny ext.?

majafi
19. okt 2010

@denisadenisa mali sme iba rutmarovu, bola ok, ale neda sa pri nej opisovat, tak sa radsej vsetko nauc

jazminn
19. okt 2010

Nemáte niekto poskytnúť prednášku Sociálne zabezpečenie?

paka
19. okt 2010

@majafi
A nepamatas si zhruba ake davala otazky na skuske- mame s nou socialnu psychologiu a psychol. osobnosti.
Diky

meganik
19. okt 2010

@lienkalenka7 ja som mala skusku soc. zabezpecenie s Tkacom a dalo sa, bol ustretovy, znamkovanie mal mierne, u nas boli same A a B - len mal podmienku, ze nesmieme opisovat, lebo to ho vie dost nastartovat ( ale netvrdim, ze sa neopisovalo, dalo sa, ale chodil ako zeravy hore-dole). Otazky dava podla sylabu, takze ak si ho vypracujes, nebudes mat problem. Opravoval hned, ale to teraz uz tusim musia vsetci, takze pohodova skuska 😉

susbum
19. okt 2010

@denisadenisa
Ahoj Denis..., my sme mali dnes Maskarovu na prednaskach (je od Vlčeka) Prednaska Rodinne pravo bola uzasna, texty vyzerali ze sa to da naucit a vela veci je zo zivota...Uvidime co vymysli profesor na skusku 🙂 Repcika mame tento rok prvy krat a hovoril ze minuly vikend v Piestanoch vylial polovicu studentov, zmenil otazky, rozsiril ich na 13-15 tak som zvedava ako budu prebiehat skusky v BA ☹

paka
20. okt 2010

@susbum denisadenisa

Baby a do ktorych skupin chodite, ja som z 3. sk. externe 2 rocnik Mame skoro vsetkych profesorov ako vy- Maskarovu na pravo, ale skuska bude s Vlcekom, soc. politiku s Blahom, pedagogiku s Repcikom, psychologiu s Ruttmarovou. Psychologiu mam 26.10.

lienkalenka7
20. okt 2010

@meganik ... ďakujem za info .. ja som už na skúške bola teraz pondelok. Ano bol fajn : "nepoužijete ťahák, nepoužijem FX " ... takže nebolo to až také strašné ako som sa bála 🙂)

lienkalenka7
20. okt 2010

Dievčatáá .. boli ste už na skúške u profesora Brnulu SP s azylantmi ???

zuzka111111
20. okt 2010

Ahojte najde sa tu niekto kto studuje aj v Košiciach ci vsetky študujete v BA?
Ja som zacala teraz prvý rok externe ale neviem kde mam zacat 4 roky na materskej a mam pocit ze moj mozog sa nevie koncentrovat na ucenie ...mam skusku z konunlalnej hygieny a ani neveim kde mam zacat 😖

mimka7381
20. okt 2010

Ahojte dievčence.Chcem Vás poprosiť či nemáte niektorá otázky zo sociálnej patologie čaká ma skúška u prof.PhDr.Pavel Mulpacher,PhD.Veľmi mi to pomôže.

susbum
20. okt 2010

@paka
Ja som zo 4.ext este 2dni a tiez makame na skusky

livinka97
20. okt 2010

Ahojte, prosim vas, ake mate skusenosti s nasledovnymi vyucujucimi (Dr Blaha- Uvod do socialnej politiky, Dr Matejova- rodinne pravo a doc Smidova- specialna a liecebna pedagogika)??? Druhy rocnik...