VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zuzkaa21
21. nov 2010

tak co s tym romanom socialna patologia????prosiiim poradte dakto, aka bola skuska, co daval za otazky??

exotka
21. nov 2010

Jeee,si zlata zuzka,dakujem.... 🙂

zuzanka97
21. nov 2010

ahojte, prosim vas, je tu niekto, kto mal skusku s doc.Bosnakovou zo socialnej pedagogiky a pamata si nejake otazky? Bolo tam aj nieco z historie, kolko bolo otazok,pamatate si nejake?? 2.rocnik..prosim, dajte vediet, dakujem..pekny vecer

zuzana63
21. nov 2010

@exotka
Takže otázky k Repčíkovi, je to zo skúšok dvoch skupín, inak vyberal zo zošita študentky - uplne náhodné otázky!

kongruencia, relaxačné techniky, druhy komunikácií, metódy špec. pedagogiky, integrácia špec. pedagogiky, inferiorita, druhy handicapov, rozdiel medzi psychopatológiou a psychológiou, muzikoterapia, terapia hrou, typy programov liečebnej pedagogiky vymenovať, cieľové skupiny zo soc. patológie, druhy neverb. komunikácie, relaxačné techniky, autogénny tréning, rozdelenie porúch, utilita, rozdelenie integrácie, výskumné metódy, liečebnopedagogické cvičenia, arteterapia, muzikoterapia, chyby ktoré robia rodičia znevýhodnených detí

lucyliu1312
21. nov 2010

@jazminn : Ahoj Jazminn, už ste mali skúšku s Romanom? a SP s jednotlivcami s Oláhom? Máš aj nejaké materiály ku skúškam? neviem sa učiť z kníh. Ďakujem. mail: lgalajdova@gmail.com

zuzana63
21. nov 2010

@exotka
ozaj, skúška trvala si 40 minút. Tak želám úspech!

exotka
21. nov 2010

@zuzana63
no paaani...my sme take veci ani nebrali a ani v materialoch to nie je...mozem sa opytat,ty si teraz v akom rocniku?a ako vidim mam sa na co tesit... ☹ a 13otazok 40min....hm..ved uvidime..a veeelmi ti dakujem:D

zuzana63
21. nov 2010

@exotka
takto to mali tohtoroční druháci, ale nie v Blave.

jazminn
21. nov 2010

@lucyliu1312 ja nemám skúšku ani s Romanom ani s Olahom.
Soc. patológiu máme PaedDr.Laca, SP s jednotlivcom PhDr.Bujdová. SP zo zdrav.znevýhod. PhDr.Kamanová.

exotka
21. nov 2010

@zuzana63
ale ja som prvacka v PN....

zuzana63
21. nov 2010

@exotka
Tak vy máte pedagogiku v prváku? Tie rozvrhy sa každý rok menia...

zuzanocka
22. nov 2010

@zuzana63 to, co si pisla exotke neboli skor otazky zo specialnej pdg? pretoze v prvaku v PN su len zaklady pedagogiky

exotka
22. nov 2010

@zuzanocka
a nevies nahodou poradit ako to je z tych zakladov pedagogiky,pretoze mas pravdu,my mame zaklady pdg.

zuzanocka
22. nov 2010

@exotka vobec netusim 😝 inak, ja som tvoja spoluziacka 😉

ivana29
22. nov 2010

Nemali ste niekto na skusku z pedagogiky Repčíka?

paka
22. nov 2010

@ivana29
30.novembra s nim mam skusku z specialnej a liecebnej pedagogiky, tak uvidime.....

ivana29
22. nov 2010

@paka potom napis teda aky bol..ja mam zneho veru zvlastny pocit..tak uvidime

sisi01
22. nov 2010

Ahojte, prosim Vas s tym Tkačom nemal nikto z Vas skusku zo socialneho zabezpecenia???? Ak je tu niektora ktora ho mala, chcela by som vediet dava vsetkym skupinam rovnake otazky alebo meni??? DAKUJEEEEEM...

putik
22. nov 2010

@majafi
Ahoj ak ťa môžem poprosiť nemôžeš mi pomôcť čo sa týka Roman z patólogie aké otázky dáva som tretiačka a zajtra mám skúšku a som zúfala zo srdca Ďakujem

putik
22. nov 2010

@sssimi
Ahoj som tretiačka na škole a zajtra mám skúšku z patológie chcela by som ťa zo srdca poprosiť aké dáva Roman otázky na skúške a ako prebieha skúška som zúfala za pomoc Ďakujem

seljmani
22. nov 2010

no to som zvedavá čo budeš mať na patológii s Romanom, potom to napíš.....ja sa učím na Zemana soc. zabezpečenie, tak uvidím......

seljmani
22. nov 2010

Dievčatá, som z III. ročníka, Prešov, pedelka triedy, hľadám nejaké baby z iných pracovísk, na spoluprácu (materiály, otázky, testy a vymieňanie si skúsenosti pri skúškach a prednáškach) ak máte záujem napíšte mi na seljmani@azet.sk

teším sa!!! 🙂 😉 😝

sssimi
22. nov 2010

@putik ja som nemala na patológii Romana. Ak vám dá otorené otázky a učila si sa, tak to bude v pohode. No bacha na tie jeho testy.... Robí ich štýlom- odcitová poučka a ty len napíšeš ano-nie k odpovedi-teda či si myslíš, že je to pravda alebo nie. Znie to jednoducho, ale fakt stačí, že sa trošku nesústredíš a dovidenia.... Hodnotenie má tiež katastrofálne, tak veľa zdaru a každú otázku si prečítaj aj viac krát. A ako bonus-neradím sa pohnúť zo svojho miesta ani o milimeter, klapky na oči a hlaď len do svojho papiera inak letíš a ešte si aj na opraváku dobre na tebe zgustne!!!

sssimi
22. nov 2010

@seljmani Napíš čo budeš potrebovať a čo mám ti pošlem. Myslím, že som to nepomazala 😀

putik
22. nov 2010

Prosím mal niekto s Romanom patológiu aké otázky dáva a ako prebehla skúška PROSÍM Ďakujem

lucyliu1312
22. nov 2010

Ahojte, už má niekto skúšku zo soc. patológie za sebou s ROmanom? som z toho zúfalá 😢 . ak mi vie niekto pomôcť a poradiť ohľadom jeho skúšania a otázok budem vďačná.

majafi
22. nov 2010

@renatkas ahoj, este sme nemali skusku s Romanom, mame to az 9.12, vsetci sme z neho na prasky, co pocuvame o nom len katastroficke scenare, ucime sa z tej 200 stranovej ceskej knihy a co viem, dava otazky skor zo zaciatku z tych teorii.

majafi
22. nov 2010

@putik este sme nemali s romanom skusku, mame ju az v decem., nevieme otazky ake dava, ale ze vraj dava zo taciatku tej 200 str ceskej knihy - tie teorie, konkretne zavislosti ze nedava - takze len to tazsie dava 🙂.

ymany
22. nov 2010

ahojte kocky. nemal z Vas niekto skusku s PaedDr.M.Jurášek,PhD.? SP so ziadatelmi o azyl? ake dava otazky na skusku...vdaka za odpoved 🙂

lucyliu1312
22. nov 2010

@ymany pošli mi mail, pošlem ti otázky aké som mala ja na skúške minulý týždeň. Náhodou si nemala skúšku s Romanom? soc.patologiu? vdaka