VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

seljmani
29. sep 2011

neodporúčal, skôr to bola kampaň proti interupciám, celá ta prednáška....ak chceš, pošlem ti k tomu veci čo nám dal, môj mail je : seljmani@azet.sk pa pa

moncicici
30. sep 2011

@adinka3 ahoj ešte som nezačala,neviem si spraviť osnovu, máš už nejakú literatúru???či by si mi nemohla nejakú odporučiť 🙂 a ty si ako na tom?

ziza55
30. sep 2011

ahojte kocky...vystudoval tu niekto odbor osetrovatelstvo,potrebujem raduuuuuu...plls

ziza55
30. sep 2011

@petrahy ahoj citala som ze studujes šroc.osetrovatelstva...ja takisto...aku temu bakalarky si si zvolila?

petrahy
1. okt 2011

ahoj ja mam KOS o klienta so schizofreniou 🤐 😨 😉

lucia_ba
3. okt 2011

ahojte,
len teraz zacínam studovat verejne zdravotnictvo, chcem sa opytat ci mi vie niekto s hocicim pomoct budem rada aj za informaciu kde u koho si davat naco pozor,..kedze neviem ako to chodi na tejto skole. ak by mal niekto nejaky material urcite by ma potesil,... dakujem =)

lucia37
3. okt 2011

@lucia_ba Ahoj,aj ja zacinam studovat verejne zdravotnictvo,v stvrtok mame prve prednasky 🙂

slavinka
4. okt 2011

caute,nemate niekto nahodou nejake testy na skušku zo psych.osobnosti a špeciálnej psych? Díky

bakalarka
5. okt 2011

Prajem prijemny den, chcela by som Vas poprosit, ci by niekto nevedel odporucit nejaku literaturu, tykajucu sa specialneho skolstva.Vdaka.

bakalarka
5. okt 2011

Spominala sa tu kniha od Levickej Na ceste za klientom.Ak by ju niekto mal predsa len preskenovanu, pomohlo by to Vdaka.

chuaneta
5. okt 2011

Prosím, dievčatá aj mne by sa zišla do bakalárky tá kniha od Levickej. Veľká vďaka vopred. Môj mail: magnetka111@gmail.com.

lila24
7. okt 2011

🙂 no tak nakoniec už nám dávajú nove knihy co sme podostavali sme si museli pokupovat, uuž každý rok sú nové niečo je to isté a niečo je, nám povedali že prednášky sú už povinné, a že si tam musime odsedieť možno, že nás strašia v prvom ročníku 🙂

jazminn
7. okt 2011

pri externom štúdiu prednášky nie sú povinné...aspoň u nás nie v BJ.

teeti
7. okt 2011

@nika_g
Ahojky chcela by som ťa poprosiť, že ak ti niekto poslal tú knihu Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka mohla by si mi ju preposlať bola by som ti veľmi povďačná. Ja mám skúšku u Tomku a práve s tej knihy bude skúšať. Ja mám len časť knihy a práve z tej ktorej kapitoly bude skúšať mi chýba. Ak ju pošlem tak ti veľmi pekne ďakujem a prajem ti pekný deň alebo ak to budeš čítať večer tak pekný večer. Ahoj Eti

teeti
7. okt 2011

ahojte ak má niekto knihu Základy supervízie a supervízia v praktickej výučbe v sociálnej práci - Milan Schavel, Milan Tomka môžte mi ju prosím preposlať na teeti@azet.sk veľmi pekne ďakujem moc moc moc mi to pomôže

michala124
8. okt 2011

@teeti poslane🙂

michala124
8. okt 2011

@chuaneta ja ju mam, ale ma skoro 50mega, a neda sa poslat mailom. ale cez SKYPE prejde. moje skype je michala1242

michala124
8. okt 2011

@chuaneta PREVENCIU mam 🙂

jajalinka
8. okt 2011

ahojky !!!!
máte niekto v elektronickej podobe knihy od Levickej/jedno aká kniha/ môžete mi ich poslať na 29janka1@azet.sk dakujem .....knihy potrebujem k bakalárke

livinka97
8. okt 2011

ahojte, mal už niekto prosíííím tento semester skúšku zo sociálneho zabezpečenia, prof.Tkáč? Zaujímalo by ma, aké daj otázky a ako to prebiehalo, ďakujem🙂

susbum
9. okt 2011

Ahojte, tiez mam zaujem o Tkaca....teda o priebeh jeho skusky 😉 ,dakujem

susbum
9. okt 2011

Ahojte, vedel by sa niekto podelit o priebeh skusky pri PhDr.Brnulovi-Azylanti, co mozme od neho ocakavat....daaakujem.

jazminn
10. okt 2011

V 4. ročníku máme mať Aplik. socialnu politiku s prof. Tkáčom, nemá niekto materiál z prednášky, alebo vypracované otázky na skúšku. jazminn@centrum.sk

livinka97
10. okt 2011

@susbum O priebehu skúšky s prof.Tkáčom som Ti napísala do IP 🙂 Držím palce🙂

jazminn
11. okt 2011

@livinka97 môžeš napísať aj mne: jazminn@centrum.sk

moncicici
11. okt 2011

@livinka97 aj mne by si mohla napísať ako to prebieha s profesorom Tkáčom, ďakujem 🙂

livinka97
11. okt 2011

@jazminn
@moncicici ahojte , taakze dostala som Acko🙂 dalo sa opisovat,ked nasiel tahak, zobral,ale nedal Fx. Mali sme 2 otazky, 30minut...a dalsich asi 40min opravoval, ale hned aj rozdaval indexy, takze nemuseli sme vsetci cely cas cakat... skuska v pohode, staci aj vlastnymi slovami...pri opravovani to ani necital, len si to prebehol ocami..nevyletel nikto... staci cosi napisat,aj ked od veci... 🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michala124
13. okt 2011

@lenca10 Pošlem, ale nemam tvoj mail 🙂

moncicici
13. okt 2011

prosim vas mate tu niektora statnicove bakalarske otazky vypracovane z tohto roku 2011???bakalarske, prosim,pokial hej ,mozte mi poslat.dakujem