VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

ivana29
9. jan 2011

@zuzana63
@sse Dakujem Vám za odpovede, snad to teda zvladnem.. Neboli by ste take laskave a neposlali mi mailom nejake skripta co ste mali na statistiku ze by som sa trosku na to pozrela. Moj mail je Ivanka1988@centrum.cz
Dakujem velmi pekne 🙂

zuzana63
9. jan 2011

@ivana29
Žiaľ, nemám už materiály zo štatistiky, možno niektorá iná kočka Ti pošle...

meganik
10. jan 2011

ahojte, prosim vas nemate niekto nascenovane nejake knihy k teme socialna praca so seniormi? cokolvek, chybaju mi nejake citacie k diplomovke.
dakujem. moju mail, adresu poslem cez ip 😉

radeonati
10. jan 2011

Zdravim, mohli by ste mi odpovedat par otazok o VS zdrav. a socialnej prace - Sv. Alzbety v BA?
Konkrétne, ako by ste ohodnotiti externe studium na Sv. Alzbety v BA?
1. prednasky su povinne? ako casto byvaju prednasky?
2. aki su vyucujuci pri skuskach??
2. co sa tyka skript poskytuju vam ucitelia vsetky materialy a dokumenty, z ktorych sa budete ucit alebo si vsetko musite zhanat a kupovat sami!
3. na skole sa robia len skusky alebo napr. najpr urobite zapocet az potom vas pustia na skusku??

Dakujem za odpoved

radeonati
10. jan 2011

Zdravim, mohli by ste mi odpovedat par otazok o VS zdrav. a socialnej prace - Sv. Alzbety v BA?
Konkrétne, ako by ste ohodnotiti externe studium na Sv. Alzbety v BA?
1. prednasky su povinne? ako casto byvaju prednasky?
2. aki su vyucujuci pri skuskach??
3. co sa tyka skript poskytuju vam ucitelia vsetky materialy a dokumenty, z ktorych sa budete ucit alebo si vsetko musite zhanat a kupovat sami!
4. na skole sa robia len skusky alebo napr. najpr urobite zapocet az potom vas pustia na skusku??

Dakujem za odpoved

zuzanocka
11. jan 2011

@radeonati
1. prednasky nie su povinne, pocet zalezi od toho, kolko mas predmetov (my napr. v prvom rocniku mame v zimnom semestri ca. 9-10, plus musis ratat s terminmi na skusky, ktore nam zatial dali vzdy cez tyzden (pocas pracovnej doby; dokonca aj jednu prednasku sme mali v piatok)
2. vyucujuci su taki, za kolko to je kreditov... napr. skuska za 2 kredity v pohode - skusajuci stal na balkone, cital noviny... 😅 ), skuska za 8 kreditov - musis vediet...
3. skripta nie su; je skolska kniznica, skriptaren, knihy vyucujuci odporucia, ci si zozenies, tvoja vec...
4. pokial ja viem, robia sa len skusky, ziadne zapocty (jedine ze by vo vyssich rocnikoch), v 1.roc. je jeden predmet, ktory ti zapisu na zaklade ucasti...

cathuska77
11. jan 2011

Ahojte, nevie mi niekto povedať, či sa tento rok na Sv. Alžbety otvára Mgr. štúdium Sociálnej práce v Spišskej Novej Vsi? Písala som na študijné, hľadala som na stránkach aj v príručkách, ale neviem sa k tomu dopracovať. ďakujem.

seljmani
11. jan 2011

@michala124 to vážne? Mna to čaká tak som zvedavá.....mám tri dni na naučenie dvoch predmetov s ňou, lebo nám super preložili termín...

jazminn
11. jan 2011

@seljmani aj my tak máme 29.1. SP so znevýhodnenými a 2.2. Soc.služby. Ona príde na východ, preskúša a odchádza...

michala124
11. jan 2011

@seljmani Možno len my v BA sme jej boli nejak zvlášť nesympatickí, lebo vidím, že každý ju chváli. U nás na prvý pokus u nej spravil len málokto. Držím palce, všetko dobre dopadne 🙂

danculik
11. jan 2011

Ahojte neviete mi poradit, ci sa da aj v Kosiciach studovat socialna praca?? A ak ano na akej Vysokej skole?..chcela by som ju studovat externe.A z coho sa robia skusky? Mate niektora skusenost aj s vysokou skolou SV.Alzbety v KE?

marsiii
11. jan 2011

@jazminn dakujem za odpoved ....môžem povedať že na skúške bola super 🙂

marsiii
11. jan 2011

Ahojte ....nemáte niekto skriptá - základy štatistiky ?....keby náhodou mail stribinska.m@zoznam.sk
dakovalaa 🙂

emka21
12. jan 2011

Pridávam skúsenosť s Mátelom so sociálnej patológie - na skúške sme boli asi 40, neprešlo okolo 15 ľudí...musíš sa vyjadrovať odborne a vedieť najmä metódy SP pri jednotlivých patologických javoch + každému dal jednu teóriu deviácie. Nemali ste náhodou na skúške doc. Bošňákovú?mňa s ňou čaká SP so zdravotne postihnutými :(

marsiii
12. jan 2011

Zdavííím 🙂 ....chcem sa spýtat nemáme skúsenost s Ing. Š. Bugri ? - zaklady eknomiky ...čaká nas s nim skuška, tak by bolo fajn vediet na čo sa máme pripravit a čo možeme očakavat...

katla
12. jan 2011

@emka21
Ahoj. Mali sme Bosnakovu na pedagogike. Podla mna bola ok. Celu dobu sedela a pozerala od stola. Dalo sa aj opisovat. Ja som s jej skuskou bola spokojna.

emka21
12. jan 2011

@marsiii Bugri je pohoďák, nemusíš sa vôbec obávať 🙂 u nás počas písania testu vyšiel z triedy asi na 5min :D

emka21
12. jan 2011

@katla my by sme s ňou mali mať ústnu skúšku, asi preto, že sme denní študenti :( snáď to bude v pohode.

jazminn
12. jan 2011

@marsiii Bugri je super. aj u nás v prvom ročníku pozeral do notbuku, potom vyšiel vonku potelefonovať....

iniesta
13. jan 2011

Caute, neviekde kde by som pls mohol najt podmienky prijatia na Socialnu pracu v BA interne alebo externe?nikde to neviem najst a ani na skolskej strane to neni...dakujem 🙂

eve26
13. jan 2011

ahojte, tiež študujem na tejto vš, ale v ZA
chcela by som vás poprosiť o názor na Dr. Mátela, neviete náhodou aký je pri písomnej skúške? či sa dá opisovať z ťahákov a podobne? v sobotu s ním máme skúšku z filozofie a žiaľ veľmi zle sa mi to učí ( nielen mne, ale aj ostatným spolužiakom) veľmi pekne ďakujem za odpovede, pekný dník 🙂

zuzu.ve
13. jan 2011

eve26 - ja som mala Mátela na filozofii, ale my sme mali ústnu skúšku. Bol úplne super, ústretový, ale musela si vedieť, nikomu to nedal len tak pre nič za nič...

eve26
13. jan 2011

@zuzu.ve ďakujem veľmi pekne za odpoveď 🙂 však sa mi hádam ešte za tieto dva dni podarí niečo naučiť 😉

ivana29
13. jan 2011

@eve26 Tiez som mala na filozofiu Matela, mali sme pisomnu skusku otazky boli vpohode ziadne chytaky, kto skorej odovzdal tak toho aj skoro opravil, radim co najskor odovzdat test, u nas na zaciatku daval same dobre znamky no potom zacal prihorsovat.

eve26
13. jan 2011

@ivana29 ďakujem a ak sa ešte môžem spýtať, koľko otázok asi dával?

ivana29
13. jan 2011

Myslim ze 5 a otazky boli uuplne vpohodicke, typu Aristoteles a pod.. Ked si sa trochu ucila tak to isto das 😉 🙂 A ty si nemala nahodou Bugriho na ekonomiku a na pedagogiku Repcika?

eve26
13. jan 2011

@ivana29 super, tak sa teším 😉 Ja som mala na pedagogiku Takáčovú a Repčík, to mi nič nehovorí, zatiaľ 🙂

marsiii
13. jan 2011

@emka21 dakujem pekne ....dúfam, že aj u nas na skúške bude taký ohladuplný 🙂 a otazky dáva jednoduché ? či také zákerné?...len dufam že nebude chciet nejako tú historiu 😖

marsiii
13. jan 2011

@jazminn dakujem pekne 🙂 ...dufam, že tak nejako to bude aj u nas prebiehat ....

guliana
13. jan 2011

Ahojte, nemali ste niekto skusku s. PhDr. Minarovičovou - socialna praca s rodinou? Ak ano, aky test bol? Dalo sa?
Ďakujem za skoru odpoved.