VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lucyliu1312
22. nov 2010

@andreao môžem sa spýtať z akého predmetu si mala s T. Romanom skúšku? vieš mi povedať aký je? na skúške? ja s ním budem mať soc. patológiu.

exotka
22. nov 2010

@zuzanocka
to vazne???jeee,si na ,,nasom" FB???

seljmani
22. nov 2010

ahoj, mám to, čo sa potrebuješ naučiť, napís mi mail seljmani@azet.sk

zuzanka97
22. nov 2010

Zdravim, to tu nieje naozaj nikto, kto by mal skusku s doc. Bosnakovou zo socialnej pedagogiky? prosiiim

seljmani
22. nov 2010

@sssimi ahoj ak by si mala niečo od Kalmanovej na "Sociálnu starostlivosť" a na Zemana "Sociálnu prácu vo verejnej správe". Ty si už III. ročník skončila? Už to máš za sebou????? Tak to ti gratulujem 🙂)) 🙂

zuzanocka
22. nov 2010

@exotka kuk ip 😉

exotka
22. nov 2010

@zuzanocka
uz sa stalo zuzi 🙂

ymany
22. nov 2010

@seljmani kludne napis, co potrebujes, ak budem mat, pomozem 🙂

ymany
22. nov 2010

kocky a nahodou niektora z Vas nemala skusku s PhDr. S. Laca, PhD - socialnu prevenciu a s doc.PhDr.I.Kamanová,PhD - socialne sluzby? ak ano, prosim napiste 😉 dakujem

sssimi
22. nov 2010

@seljmani So Zemanom som mala soc. zabezpečenie. Verejnú správu som mala s Drexlerovou, ale materiál mám.
Sociálnu starostlivosť sme ani nemali. Možno pod iným názvom, ale ani to meno mi nič nehovorí.

Ja už som Bc. Magistra som si odložila o 2 roky.

medulienka31
22. nov 2010

ahoj, mali ste niektorá skúšku s doc. Pavelovou (sociálna patológia)?

renatkas
22. nov 2010

@majafi ty mas s romanom skusku 9.12? Aj ja, o kolkej mate? my o 16-tej na Poliankach... mas nejaky material ci sa ucis z knihy?

medulienka31
22. nov 2010

Mali ste niektorá školiteľa PhDr. Hangoniho? ozvite sa

lila24
23. nov 2010

Ahojte kočky, mam taký problém, chcela by som sa prihlásiť na vs.sv.alzbetu sociálnu prácu, chcem sa spýtat na akom princípe fungujete máte tam kreditový systém, kolko kreditov na rok musíte mat, ake predmety sú tam vyučované, ako k Vám pristupujú učitelia, ked chodite do práce, alebo ste na materskej. Musite sa zúčastnovat, každej jednej prednášky, alebo je to formou skôr distančného štúdia, že materiály si posielate a chodíte iba na skúšky? mám z toho takú hlavu, a prax, ako je to s praxou? Prosím odpíšte, za každý prispevok Vam ďakujem. 🙂

jazminn
23. nov 2010
seljmani
23. nov 2010

@ymany ahojky, tak zháňame : Kalmanovú - Sociálnu starostlivosť, Lacu - Sociálnu prevenciu, Zemana - SP vo verejnej správe, to je asi všetko zatiaľ......ty si tiež tretiačka? Ak niečo potrebuješ ty, napíš mi mail (často mám aj testy a vypracované otázky) moja adresa je seljmani@azet.sk
ďakujem!!!

seljmani
23. nov 2010

@renatkas ahoj mám spracovanú knihu (zjednodušený výťah) napíš mi na seljmani@azet.sk a pošlem ti to

seljmani
23. nov 2010

@sssimi gratulujem k Bc! Ja mám pocit, že to nezvládnem ☹ Oláh hovoril, že sa bude otvárať aj nový odbor, "Managment sociálnej práce" vraj to bude zaujímavé, pre "vyššie pozície" sociálnych pracovníkov, tak uvidíme....aký bol Zeman na sociálnom zabezpečení? Skúška bola ústna, alebo písomná? Ďakujem za info.

seljmani
23. nov 2010

@ymany ahojky, ja zatiaľ budem mať iba Zemana, patológiu, pozajtra azyl a potom všetko ostatné....hľadám, zháňam, uvidím.....

maculkac
23. nov 2010

@medulienka31
Ahoj, my sme mali s Dr. Pavelovou patológiu vo 4 roč. v PN. Stačí sa učiť z jej pps prezentácie /to čo premietala na prednáške/ ale radšej poriadne, mali sme test a otazky boli aj otvorené, aj zatvorené, aj napr. v nejakej poučke doplniť konkrétne slovo, ako mala na slide. napr. dala poučku "Normy určitým spôsobom regulujú naše správanie. Uľahčujú .................. medzi ľuďmi, vnášajú do našich vzťahov pravidelnosť a umožňujú nám predvídať správanie tých druhých. Čiže bolo treba doplniť "komunikáciu", aby to bolo podľa jej slidov. Zameriavala sa na manželské krízy, kriminalitu, sexuálne deviácie, aj samovraždy, ale tá prezentácia v pohode stačila.

zuzana63
23. nov 2010

Tie info o prof. Pavelovej na soc. patológiu sú super, aj mne sa hodili, chcem sa poďakovať!

medulienka31
23. nov 2010

@maculkac ďakujem za odpoveď

sssimi
23. nov 2010

@seljmani ďakujem. Ja som presvedčená o tom, že táto VŠ bola ľahšia ako moja stredná. Dokonca aj štátnice boli v pohode. Oláh je strašne zlatý. Potrpí si, aby bol človek naučený, ale inak je strašne citlivý a rozumný človek.
Zeman dáva len ústne skúšky. Ja som sa fakt drvila, ale bohužiaľ som si vytiahla nie moc dobrú otázku. Najhoršie sú asi tie prípady, pretože ich dostanete nevyriešené a aj keď si myslíš, že už nič viac k tomu prípadu neexistuje, on vždy niečo najde. Ja som cez neho prešla s Cčko. Odpovedala som ako 3tia. Netreba mu nijak oponovať. A čím pôjdeš neskôr tým lepšie. Už je unavený a dáva dobré známky.

sipina
23. nov 2010

Ahojte a pekny vecer hladam niekoho zo soc.praca v Ba externe 1.rocnik Mgr. a je v 9.skupine chcem poprosit o nejake info dik

majafi
23. nov 2010

@renatkas my mame 9.12. s romanom o 18 pri prezidentskom palaci, no to uz vidim, ze bude meskat, asi ma porazi, ja sa vzdy ponahlam na vlak, tak neviem ci nejaky posledny stihnem, lebo on to este hned po skuske opravuje. Nedala by si mi tvoje telefonne cislo, toho 9 o 18 by som ti cinkla, co a ako prebiehalo, moj mail mackadoma@post.sk. dik, Kolkata si skupina?

seljmani
24. nov 2010

včera mali kočky s Romanom, vraj to dopadlo hrozne............je tu niekto kto pri ňom bol? Aké boli otázky? Ja dnes budem mať čo mala skupina v PO tak tu napíšem

maculkac
24. nov 2010

ahojte, nie je tu náhodou niekto, kto už mal s doc. E. Janigovou skúšku management v soc. práci a pamätá si aké otázky asi dávala ????? Vďaka za pomoc.

renatkas
24. nov 2010

@majafi ja som s nim mala prevenciu pred 2 tyzdnami a neopravoval to, este teraz nevieme vysledky 😒 ale tak snad bude tak zodpovedny ze k vam pride nacas... Mobil posielam do IP, ok?
@seljmani tak ako vies nieco nove?

vikina777
25. nov 2010

@ymany Aj ja chodím do MI

jazminn
25. nov 2010

@vikina777 do tretieho?