VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

valentinka3
14. sep 2009

ahojte kočky aké sú zápisi ako to prebieha? 😉

malaberuska
15. sep 2009

ahoj rosebud... ty si si citala aj tie info na stranke isic-u..??? lebo ja tomu celkom moc nerozumiem. Pozri: http://www.isic.sk/index.php?option=com_content...

rosebud
15. sep 2009

Beruska,ja som tomu porozumela tak,ze kartu ISIC,ktora sa da vyuzivat na MHD,v knizniciach a aj ako preukaz studenta ti moze vydat iba tvoja skola...Ak ti ju skola nevyda a aj tak si ju chces vybavit,ta firma ti moze urobit iba ISIC,ktory budes mat na zlavy...na nic ine ti nebude,pretoze tam nebude ten cip,ktory poskytuje iba skola...Tu stranku som si precitala celu a aj som pisala do tej firmy,ktora ISIC-i vybavuje...ved odpoved som sem aj zavesila...Takze tak...ak mi tu kartu nevyda skola,tak nema zmysel si ju ani vybavovat...

malaberuska
15. sep 2009

nam dnes na zapise povedali ze ta skola isici nevydava....

rosebud
15. sep 2009

No to je uplne super...takze cely rok bez ISIC-u...fantasticke...boze to je tak prihoreta skola... 😠 😠 😠

malaberuska
15. sep 2009

sak ale tebe na zlavu na dopravu staci index!!

rosebud
15. sep 2009

nejde len o to,chcela som mat normalny cipovy ISIC,tak ako to majutakmer vsetci vysokoskolaci bez problemov...ale nie,nasa skola musi byt vynimka,takze si treba vybavit milionpatsto kariet,ktore som inak mohla mat v jednej...

malaberuska
15. sep 2009

rosebud a aku preukazku si budes vybavovat na MHD?

rosebud
15. sep 2009

no chcela som taku,ktora sa da zaplatit na 3 mesiace a mozes jazdit...a kazde 3 mesiace si ju takto dobijat a som pocula,ze aj ta ISIC by sa dala takto urobit...

malaberuska
15. sep 2009

no ale kedze ISIC nejde, mas inu alternativu? :(

rosebud
15. sep 2009

No sak ono ta karta sa da vybavit aj bez ISIC-u...len uz teraz som si musela vybavit dost kariet,chcela som mat ten ISIC a MHD spolu...teraz,ked si budem chciet dat ISIC urobit,budem musiet zan platit 10 Eur (na skole by to malo byt lacnejsie) a budem ju mat LEN na tie zlavy...

valentinka3
15. sep 2009

ta ISIC stála 500 sk na škole tak to by som nepovedala že to bude lacnejšie 😉

iva2309
16. sep 2009

Baby, tak fakt pri platení školného sa uvádza na poukážke dátum narodenia 😲 nie rodné číslo? 😕

henuska7
16. sep 2009

Ahoj iva2309, tak si sa rozhodla, ze do toho ides? Kamoska mi vcera volala, ze to platila a dala datum narodenia a do poznamky svoje meno. Tak jej poradila holka z banky.

henuska7
16. sep 2009

Iva na zapis ides v pondelok o 9.00 hod?

babu646
16. sep 2009

Ahojte, je tu niekto, kto ide na zapis dnes 13:00 do 1. rocnika - socialna praca BA na vikendove studium?

iva2309
16. sep 2009

henuska - idem o 9.00 hod - 😅 A TY???

zuzu.ve
16. sep 2009

baby, ktoré ste už boli na zápise na dvš, koľko to asi celé trvalo?, mám ísť zajtra a dosť sa ponáhľam, lebo potom niečo mám...

malaberuska
16. sep 2009

zuzu.ve - zapis trval ani nie hodinu. Rosebud ale aku kartu si si to vybavovala a kde???

zuzu.ve
16. sep 2009

malaberuska - ďakujem, moc si mi pomohla a nevieš náhodou, či nemôžem prísť aj skôr, ako je písané podľa tabuľky? ty si išla presne na hodinu?

malaberuska
16. sep 2009

ja som mala zapis o 13tej a vtedy sme zacali.. Vsetci naraz. Ale ak by si mala poobede, kludne mozes aj rano ist, aj dnes si mohla, im je to jedno.

rosebud
16. sep 2009

Valentinka,to snad nemyslis vazne,ze 500sk... Na skole by to malo byt praveze lacnjesie (tak sa pise aj na stranke) a ked ti ju nevyda skola,tak sa za nu plati 10 Eur.

Beruska, este som si tu kartu na MHD nevybavovala,ale bola som sa pytat na autobusku a tam mi dali tlacivo,s ktorym musim ist do nejakeho ineho pracoviska (na Hodzovom namesti mi ta pani povedala,ale kamoska hovorila,ze aj na obchodnej sa da vybavit),kde vystavuju karty...lebo na autobusku len predlzovali...

zuzu.ve
16. sep 2009

Ja mám zajtra o 13 hod, ale som rozmýšľala že by som išla už skôr a tajne som dúfala, že ma zapíšu aj pred tou 13hodkou, no uvidím vyskúšam

malaberuska
17. sep 2009

noo mala si ist rano radsej pretoze pred 13tou tam nikto asi nebude, oni chodia az na danu hodinu..

malaberuska
18. sep 2009

ahojte kočky, kamarátka mi vravela, ktorá ide do druhého ročníka na tejto škole, že by sme sa mali dohodnúť a povedať v škole, že tie ISICI chceme... aj minulý rok im to nechceli dať ale keď začali nadávať tak im ich spravili... vyšlo ich to 500 sk...

rosebud
18. sep 2009

No ale tak ISIC za 500 sk je trochu vela...na ziadnej skole ich nedavaju tak draho preboha...preco musi byt nasa skola vzdy vynimka? 😠

malaberuska
18. sep 2009

nooo aspon keby sme ju mali aj ked za taku cenu... ale mne odpisala ta pani z tej firmy co to robi a ze s nasou skolou maju spolupracu docasne pozastavenu.... :(

rosebud
18. sep 2009

boze co tam zase maju aky problem...maju na starost 300 prvakov a aj v tom si nevedia urobit poriadok... ine skoly sa vedia postarat o 1000...

valentinka3
18. sep 2009

300 prvakov je len v BA ale inde je ich viac ja mam kamošku v Trstenej

zuzu.ve
20. sep 2009

ahojte kočky, je tu niekto kto ide na dvš na tejto škole v odbore sc a našli ste sa už v rozvrhu? vo štvrtok mám ísť, ale neviem ani kam, ani v ktorej skupine som, ani nič kto pomôže?