VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

hermanoval
14. sep 2013

AHOJTE.Prosím Vás poradíte mi niekto?Ja som zaplatila zápisné a školné poštovou poukážkou,a teraz som zistila,že to malo byť priamym vkladom na účet.Je to chyba?Budú to akceptovať?Vopred ďakujem za odpovede

petra6484
14. sep 2013

ahojte prosim vas nemate niekto materiali z piateho rocnika ? caka ma posledny rocnik a som na materskej z 12 mesacnym synom a nemozem chodit na prednasky tak by mi velmi pomohlo ak by mi vedel niekto poslat nejake kompletne materiali vopred dakujem

petra6484
14. sep 2013

@monikaseb ahoj ak by sa ti podarilo zohnat material na teoriu konfliktov nepreposles mi to prosim budem vdacna na petra6484@gmail.com zrejem sme rovnaky rocnik 🙂

petra6484
14. sep 2013

a pripadne ak by niekto potreboval viem poskytnut vsetok material po 4 rocnik

monikaseb
15. sep 2013

@petra6484
Ahoj zatiaľ mi nikto nič neposlal.. A kedy máš skúšku?

sofokleska
15. sep 2013

@hermanoval Ahoj aj u nas tak platia a žiadny problem v tom nebol. nemaj strach 🙂

petra6484
15. sep 2013

@monikaseb prvu skusku mame 9.10 ty ale neviem presne ani ktory predmet musim volat liderke nakolko vobec nemam prehlad ked som nebola v skole 😒 chodim do Ba A TY ?

erin12
15. sep 2013

@11011961 To, co si napisala o prof. Schavelovi aky je na statniciach vobec nie je pravda, poznam ho velmi dobre a na statniciach je jeden z najlepsich, a to si myslia vsetci, ktori ho zazili v komisii, praveze sa snazi naviest, ak niekto nevie, a nema rad nejake nabiflene frazy,ale radsej ma diskusiu a ked student vyjadri svoje nazory, ale ked niekto celych 5rokov chodil do skoly len preto, aby ziskal titul a vobec ho soc. praca nezaujima, tak urcite nebude vediet s nim konverzovat, cize taky, co sa vobec nechyta, ked on sa snazi z neho aspon nieco dostat, tak samozrejme, ze ho caka opravny..inak je prof. velmi ferovy

bapulka
15. sep 2013

Pripájam sa k erik12, prof. Schavel je veľmi príjemný a má skutočný záujem aby študenti pochopili význam soc. práce, je prístupný na diskusiu o rôznych problémoch v rámci soc. práce a poradenstva, snaží sa aby sami študenti vyjadrovali svoje názory k daným problémom. Ako tu už bolo napísané, na štátniciach pomáha ak vie že študent je v ,,tréme,, (z dlhoročnej skúsenosti to vie odhaliť), ale vie aj odhaliť že študent nič nevie (dokonca ani vysvetliť vlastnými slovami obsah základných slov ako soc. pracovník, soc. práca, soc. poradenstvo..) tak sa ani nečudujem že ho nechajú opakovať.

monikaseb
16. sep 2013

@petra6484
Ahoj aj ja chodím do BA....a so skúškami začíname tiež v októbri.....

petra6484
16. sep 2013

@monikaseb monika mam nejake materiali napis mi email

hermanoval
16. sep 2013

@sofokleska ˇĎakujem veľmi pekne

denkolac
16. sep 2013

Ahojte dievčatá
chcela by som poprosiť ak ma niektorá tieto materiály z piateho ročníka - dakujem Vám krásne 🙂

Penitenciárna SP dr. Jurašek

Misijná a charitatívna SP dr. Holonič

Terénna SP prof. Mikloško

Teória konfliktov prof. Kovaľ

SP so seniormi (doc. Wiczmándyová)

Supervízia prof. Schavel

11011961
16. sep 2013

pre Erin 12 a Bapulka
Plne s Vami súhlasím, prof. Schavel je úžasný, férový človek. Ja osobne som nevynechala ani jednu jeho prednášku, skúšky som mala za A, až na jednu v treťom ročníku, ale to bola moja chyba - nemala som sa čas pripraviť na skúšku.
Samozrejme, že kto sa neučí a nemá záujem ani o prednášky - to potom vidno i na štátniciach. A on to po toľkých rokoch praxe ihneď pozná. Netreba sa stále vyhovárať len na "trému". Ale keď niekto na štátniciach nevie, čo je to sociálne poradenstvo, sociálna práca tak potom ...............
Ja som vyjadrila len názor mojich kolegov a kolegýň, ktorým bol v komisii.
Bodaj by VŠZaSP mala len takýchto pedagógov

monikaseb
17. sep 2013

@petra6484
monika.seberini@gmail.com
Ďakujem, ja mam zatiaľ len Juristu vypracované otázky, len neviem, či som ich aj tebe posielala... ak ich chceš napíš....Monika

petra6484
17. sep 2013

@monikaseb pisem ti

danka263
19. sep 2013

Ahojte dievčence. Mám tému bakalárskej práce :: " Aktivizácia seniorov v inštitucionárnych zariadeniach " . Nemá niekto naskenované knihy, ktoré by mi pomohli - prípadne odkúpim. Ďakujem🙂))

matka1979
20. sep 2013

Dobrý deň chcela som Vás poprosiť, či niektorá z Vás študujúcich nemáte materiály z prvého ročníka, konkrétne sa jedná o Úvod do právnych dispciplín od profesora Tkáča. Ak áno poprosila by som poslať na tento mail : pokozelcova@hotmail.sk
Ďakujem

janulienka1
22. sep 2013

Ahoj.Chodí niekto do prešova na ošetrovateľstvo?,Ja som teraz začala .Prva prednáška fyziologia s prof.Sramkom 🙂

zuzulik199
22. sep 2013

prosim Vas mate niekto knihy od Olaha Vybrane kapitoly z metod socialnej prace I-Olah,Matel,Schavel 2011,Metody socialnej prace v praxi-Olah 2012 ? potrebujem ich na skusku..ak hej ozvite sa mi na mail zuzana.chymova@centrum.sk..dakujem

studentkaaa
22. sep 2013

ahojte baby 🙂 ake mate prosim skusenosti so skuskou metody sp s jednotlivcom s doc. Olahom? nepametate si priblizne otazky? z coho je najlepsie sa ucit? museli ste aj vy vyplnat zaznamovy harok ako domacu ulohu neviem si s nim rady ? dakujem velmi pekne za postrehy 😉

petra6484
23. sep 2013

ahojte nemate prosim niekto material na manazment z piateho rocnika mame odovzdat nejaku pracu vyucujuci je Kovalova, budem vdacna ak by mi to niekto poslal na petra6484@gmail.com

safriana
23. sep 2013

@janulienka1 Ahoj, ja chodim do Roznavy, my ideme mat s nim tiez ten predmet, ale este sme tu prednasku nemali. Uci ta aj doc. Kilíková?

studentkaaa
23. sep 2013

@safriana nie neuci, podklady aj ostatok mam len som chcela vediet priblizne otazky vecsinou dava rovnake

janulienka1
23. sep 2013

@safriana budeme mať prednašku Potreby pacienta a ošetrovateľský proces..Tak uvidíme. 🙂

jarmila23
23. sep 2013

@sisi01 Ahoj. Nahodou so sa docitala, ze mas knihu od Schavela a kol.: Socialna prevencia. rok vydania 2010. Sice je to z minuleho roku, ale ak by si este nahodou mala niekde v PC tuto knihu, bola by som velmi rada. Patram po nej a nikde ju nemaju. S vdakou Jarmila

emmuska11
23. sep 2013

ahojte neviete mi niekto poradit, ako a co vypisat do zaznamoveho harku klienta na predmet Metody SP s jednotlivcom? Dakujem.

lienocka333
24. sep 2013

Ahojte prosím nemáte tu niekto prezentáciu s Mátejovou s rodinného práva?

motylik0001
24. sep 2013

Ahojte. Prosím nevie mi niekto poradiť čo by mala obsahovať sociálna diagnostika- ternná sociálna práca?

luse89
24. sep 2013

ahoj zdravim,
nastupuji dalkove na socialni praci v Bratislave a shanim nekoho kdo nastupuje take, bydlim a pracuji v Istanbulu a nemuzu jezdit na prednasky, i kdyz me obor opravdu zajima, tzn. pokud se najde nekdo spolehlivy, kdo mi bude moc poslat nahravku/poznamky, abych se dokazala pripravit na zkousky, rada i zaplatim! dekuji, Lucka 🙂