VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

christiana04
29. nov 2011

@sisi01 Nie .. My sme mali Záhorovú ...

eleonora9
29. nov 2011

@bakalarka Ahojik, prosím Tě, dne 3. 12. máme zkoušku z filozofie u Mlynarcika. Náhodou by jsis nevzpoměla na otázky? Móóc by jsi nám tímto pomohla. Díky. Lenka 😉

vikina777
29. nov 2011

Ahojte. Prosím, nemá niekto z vás vypracovaných 26. otázok od doc. Oláha na skúšku z predmetu Metódy sociálnej práce so skupinou a komunitou? Študujem 1. ročník Mgr. Môj mail je juliet866@pobox.sk
Ak sa niekto nájde, kto mi ich pošle, tak mu vopred veľmi pekne ĎAKUJEM a ak budem môcť pomôcť aj ja s niečím, tak tiež pomôžem...

majjat
29. nov 2011

caute, ohladne Juraseka, dnes vyhodil zo skusky cc.80 ludi, tak si urobte o nom obraz 😠

bakalarka
29. nov 2011

@eleonora9 napis mi emailovu adresu, poslem ti vycuc s filozofie. Mrzi ma to žial otazky si uz nepamätam. Možno iba dve a to : studiozitas , curiozitas, 5 ciest k bohu. Viem že zasiela veľa materiálu, kopu vecí je tam nepotrebných, no to vieš to su duchovný , oni si na tom dost potrpia. Preto ti pošlem výcuc, dúfam že ti pomôže.

11011961
29. nov 2011

@majjat
Ja som s ním mala SPOD a SK a bol celkom fajn - prednáška vynikajúca, zaujímavá a hodne podnetná.
Na skúške boli volné otázky a kto sa učil, tak každý spravil

dandy263
29. nov 2011

Ahojte všetci , v pondelok máme skúšku s PhDr. Frýkovou z pedagogiky v 1. ročníku, nemá niekto skúsenosti🙂))

jazminn
29. nov 2011

@majjat som prekvapená, u nás bol minulého roku najlepší, skúška u neho bola kolektívna spolupráca... 😀

vikina777
29. nov 2011

@majjat Jurášek je náladový. Keď som bola na skúške pri ňom bolo to super, tiež to bola kolektívna práca, ale skupina, ktorá išla po nás bola na tom horšie... Vyhodil skoro všetkých... Tí čo mali E bolí šťastní ako blchy...

vikina777
29. nov 2011

@dandy263 Poriadne sa nauč na tú skúšku, ona si dá záležať... Je dosť prísna, ale aj pomôže. Neodporúčam žiadne ťaháky...

daphne8
29. nov 2011

@sisi01 Ahojcek Sisi.. uz si mala skusku s doc. Orgonasovou? aj my ju mame a dala nam cez 60 otazok.. Dakujem. potrebujes material na Krizovu? mame sice inu ak Ty ale nie je problem, poslem co mam?

majafi
29. nov 2011

@daphne8 dievcata prosim vas, aj my mame skusku s orgonasovou - sp v zdravotnictve a tiez nam dala cez 60 otazok, nemate to nahodou vypracovane ?? dakujem mackadoma@gmail.com

sisi01
29. nov 2011

@daphne8 Ahojky Daphne, este som ju nemala, mam to tusim 19. Akych 60 otazok??? Nam nic take nedala... 😨 Mas to aj vypracovane???Vies co na tu krizovu som uz dostala material, ale na kolko strran mas to tvoje? A prosim ta koho mate na metodologiu vyskumu? Dakujem za info ;)

dandy263
29. nov 2011

@vikina777 aj som si myslela, že je dobrá a prísna, skôr by ma zaujímalo, ako formou sa píšu písomky... učiť sa učím, ale mám toho veľa - od prerábky domu a koniec roka v práci - nepáli mi to tak, ako treba. Mala by som sa sústrediť na poučky?

eleonora9
30. nov 2011

@bakalarka . Moc díky za všechno....všichni jsme z filozofie pěkně zoufalí, čumíme do učení a nic nevíme...vzájemně si píšeme a všichni se podporujeme...můj mail: HanuskovaL@seznam.cz., ještě jednou díky a přeji pěkný den. 🙂

vikina777
30. nov 2011

@dandy263 To ja fakt neviem. Nemala som s ňou žiadnu skúšku, len si myslím, že je taká a viem to aj z počutia. Mala som ju ako školiteľku k Bc. práci. Bola SUPER. Hlavne sa nauč definície a členenia. To je na každej skúške základ.

deni777
30. nov 2011

@anitka ahoj ja tam chodim uz 4 rok 🙂

evka199
30. nov 2011

ahoj,
mal už niekto z vás skúšku so sociálneho zabezpečenia s JUDr. Tkáčom? Ak áno, nemohli by ste mi pomôcť so študijným materálom? Skúšku máme čoskoro a ani neviem, čo všetko sa potrebujem naučiť. Je to rozsiahle. A to ani netuším ako skúša môj email: evka199@zoznam.sk

vďaka 🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daphne8
30. nov 2011

@sisi01 Tak to bud rada, dala nam ako citam aj majafi cez 60, vypracovat ich by trvalo nekonecne dlho, ani neviem ci to vobec bude treba, jej prednaska bola dost obsiahla, tak asi z toho sa treba ucit, ale poznam kamosku ide na nu 5.12 tak nam da info ja to mam az neskor..su este terminy aj v januari. vraj hodinu skusa 5 ludi..uvidime, na tu krizovu mam asi na 9 stran z prezentacie to by mohlo stacit , napis mi email. poslem.

daphne8
30. nov 2011

@sisi01 na metodologiu mame pana FERA 🙂 mame mat vypracovany material na 15 stran..ale az do 15 januara, este ma posat vzor.. tak uvidime co to bude.

daphne8
30. nov 2011

@majafi ahojcek Majafi, vypracovane to namam, je toho nekonecne vela a casu malo.. uvidime co bude 5teho na skuske, tam ide jedna moja kamoska tak zistim co je u nej treba.. dam vediet, pekny dnik prajem 🙂

jazminn
30. nov 2011

Poraďte mi dobrú tému na diplomovku niečo, aby tam bola "Rodina a NRS".

sisi01
30. nov 2011

@daphne8 Jeeej ta krizova to by bolo super ja to mam na 14 a teda este nic moc z toho neviem na to ze to mam v pondelok... Mail sisa.kostkova@gmail.com DAkujeeeeeeeem. Ale to je divne ze nam to z toho zdravotnictva nedala ked vsetkym ostatnym ano... No som zvedava co ti povie kamoska... Potom daj info ;) IA z tej metodologie vidim ze mate tiez nieco vypracovat aj my...A nikto netusi co a ako lebo sice poslal priklad ale to najdolezitejsie ako to napisat vystrihol takze parada.....Inak zacinam lutovat ze som isla dalej asi sa uspokojim za tie prachy aj z dvomi pisemnkami.... :(

seljmani
30. nov 2011

@majjat ja mám len ten test ak chceš. Tkáča som nemala :(

seljmani
30. nov 2011

@majjat to vážne???? to čo sa mu stalo???

seljmani
30. nov 2011

@aduskatt napíš mi mail a prepošlem ti ju seljmani@azet.sk ak ju mám ale myslím že áno

seljmani
30. nov 2011

babenky fakt tu nikto nemá vyprac, otázky na Oláha "Metódy SP s komunitou?"

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majafi
30. nov 2011

@daphne8 my mame skusku s orgonasovou 21, tak ked budes nieco vediet od tej kamosky, daj nejake info na stranku, nech vieme, ci nas necha prejst aspon s E-ckami 🙂) Nam na prednaske povedala, ze jedneho cloveka bude skusat 20-30 minut, katastrofa ☹