VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

gerberad
27. jan 2015

ahojte chcem sa opytat kto mal skušku s Hettešom politika zamestnanosti, dal nam 57 otázok, aky je na skúške? a ake dava otazky?
Dakujem 🙂

anavi951
27. jan 2015

Ahojte..chcela by som ist na tuto skolu ale externe na fyzioterapeuta..ak to niekto studujete-da sa to zvladnut?

osvietenec145
28. jan 2015

Ahojte, veľmi pekne sa prosím o vyplnenie môjho dotazníka k diplomovej práci. Ak budete niečo potrebovať, rada pômožem tiež. ĎAKUJEM 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1XH7vqYZ6gpGjZE...

osvietenec145
28. jan 2015

Ahojte, veľmi pekne Vás prosím o vyplnenie môjho dotazníka k diplomovej práci. Ak budete niečo potrebovať, rada pômožem tiež. ĎAKUJEM 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1XH7vqYZ6gpGjZE...

zuzka117
28. jan 2015

Viete mi niekto pomoct a poslat vzor vasej obhajoby DP k statniciam? Aby som mala predstavu co tam dat....

miroslava2590
1. feb 2015

čaaaute... ľudia mám na Vás prosbu. Kto z Vás robil prieskum na tému násilie v rodine? Neviem sa totiž rozhodnúť čo je lepšie, teda forma či dotazník alebo kazuistika. Moja školiteľka odporúčva kazuistiku, profesorka v škole dotazník.... Teraz neviem čo robiť ☹ ....ĎAKUJEM 🙂

matusamajka
1. feb 2015

Ahojte ak je tu niekto kto studuje externe socialnu pracu na VS sv. Alzbety a ma vypracovane otazky k predmetu metody soc.prace so skupinou a komunitou bola by som rada ak by mi ich niekto poslal vopred Dakujem

lachance
1. feb 2015

Ahojte, o týždeň mám skúšku z Metódy SP so skupinou a s komunitou a preto by som sa chcela opýtať, či by nebol niekto taký dobrý a neposlal mi vypracované otázky. Bola by som veľmi vďačná vzhľadom na to, že už druhý deň ležím s teplotami v posteli a nie som schopná si otázky vypracovať sama.. ☹

Zároveň by som chcela vedieť či už ste mali Metodológiu výskumu a SP v zdravotníctve s pani Vránkovou?? Či náhodou neviete aké otázky dáva. Ďakujem 🙂

misenka_xx
3. feb 2015

gerberad ... Ahoj, s Hettešom síce nemáme politiku zamestnanosti, ale vraj je dobrý na skúške a spravia u neho všetci skúšku.

gerberad
3. feb 2015

@misenka_xx dakujem velmi pekne 🙂
a náhodou nepoznate drexlerovu - sociálna práca vo verejnej správe 🙂 dakujem

misenka_xx
3. feb 2015

@gerberad nie tú nepoznam 🙂

hendra
3. feb 2015

Ahojte. Veľmi pekne poprosím o vyplnenie dotazníka k mojej diplomovej práci. Všetkým strašne pekne ďakujem. http://www.survio.com/survey/d/D4P1B7R0R8C1A8N3W

amadeus1
4. feb 2015

Ahojte, chcel by som sa spýtať, ako prebieha skúška u JUDr.Lobodáša, prednáša Rodinné právo. Ďakujem za info.

zuzanahunady
4. feb 2015

@gerberad Dava vzdy 3 otazky, kazdemu ine. Ma ich nastrihane na papierikoch. A je v pohode.😉

gerberad
4. feb 2015

@zuzanahunady dakujem, len neviem, ci to je na drexlerovu, ci na Hettesa 🙂

evinka400
4. feb 2015

@hendra ahoj, mas to tam zle, kedze jedna odpoved nemusi byt, treba ju oznacit za nepovinnu, lebo na to nemam co odpovedat a nepusti ma to dalej. Ide o otazku: Ak ste na predchádzajúcu otázku odpovedali kladne, uveďte prosím, kto bol závislý na alkohole. Kedze nik zavisli nebol, a nehodi sa mi ziadna z moznosti, tak nemozem dotaznik vyplnit. Vela stastia 🙂

zuzanka1309
5. feb 2015

ahojte, chcela by som poprosiť kto mal prednášku, skúšku a má materiál, poprípade okruh otázok: prof.Tkáč - politika zamestnanosti, a doc.Zeman - sp vo verejnej správe. viem že dávajú okruh otázok a doc.zeman aj prípadové štúdie. A ešte Kratochvíla - základy výskumu. ďakujem

zuzanahunady
5. feb 2015

@gerberad Na Hettesa. 😉 Drexlerova mi robila skolitelku na bakalarke, ale nikdy nas na nic nemala. Ona je fajn, len fakt netusim, ako skusa.

janka9988
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hendra
5. feb 2015

@evinka400 ďakujem za upozornenie

sisatkovo
6. feb 2015

Ahoj ľudkovia, je tu dakto kto je ochotný mi dať nejaké infošky na predmety SP vo verejnej správe,
Soc. služby, trestné právo, základy výskumu v soc. vedách, SP s nezamestnanými? MOooc mo pomôžete.
Ďakujem 🙂 Silvia

polina1989
6. feb 2015

ahojte prosím vas ma niekto vypracovany sylab alebo nejaky materiál k predmetu : Sociálna práca s rodinou. Prosim ak je niekto ochotny poskytnete. Moc by ste mi pomohli. Vopred vam dakujem.

bibika22
6. feb 2015

Ahojte prosím nepoznate niekoho kto píše bakalárske prace? Alebo nejaku spolocnost kt máte odskusanu že vám ju napisu? Samozrejme že to nechcem zadarmo, prosím prosim ak niekoho poznate ozvyte sa mi 🙂

maja5
7. feb 2015

Ahojte, mali ste niekto na skúške Buzalovú, máme s ňou soc. patologiu. ešte sme ju nemali tak neviem aká je a koľko toho očakáva. 😉

patrishqa
8. feb 2015

Ahojte 🙂 Má niekto vypracované a uložené minuloročné štat. otázky? Ak áno, bol by taký dobrý a poslal by mi ich na patrishqa16@azet.sk ? A aj nejaký materiál k predmetom: Sociálne služby, Politika zamestnanosti - prof. Tkáč. Vďaka ;)

garam_g
9. feb 2015

studuje prosím někdo na katedre Teoretických disciplín? Potřebovala bych nějaký vzor hotové diplomové práce

erika1106
11. feb 2015

@matusamajka v ktorom si rocniku

simulienka27
12. feb 2015

ahojte, nemal niekto nahodou už skúšku zo supervizie s prof. Schavelom? nahodou nejake poznamky alebo čo sa cca pytal ? ak by sa niekto našiel a poslal by mi to ma mail simonaszieglova@gmail.com poprípade aj štatnicové otazky vypracovane z min .rokov ..Ďakujem krásne

loan90
12. feb 2015

Ahojte, chcela by som poprosiť či nemáte nijaký materiál na predmety :
1. Základy výskumu v sociálnych vedách (kratochvila )
2. politika zamestnanosti
3. sociálna práca vo verejnej správe

vopred ďakujem
LOAN

osvietenec145
14. feb 2015

Ahojte, veľmi pekne Vás prosím o vyplnenie môjho dotazníka k diplomovej práci. Ak budete niečo potrebovať, rada pômožem tiež. ĎAKUJEM 🙂

https://docs.google.com/forms/d/1XH7vqYZ6gpGjZE...

Dotazník je ohľadom nezamestnanosti