VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
17. nov 2010

@franina Problém šikanovania na základných školách očami socialného pracovníka, Šikanovanie na základných školách a jej prevencia.

zuzana63
17. nov 2010

@franina
Mňa napadol tento názov :Postoj sociálneho pracovníka pri šikanovaní detí. Mohla by si si určiť okruh detí- myslím napr. vzhľadom k veku alebo z akej sociálnej vrstvy pochádzajú, alebo sú napr. postihnuté a tak poobne.
Možno Ti to trochu pomôže.

franina
17. nov 2010

@jazminn dakujem pekne ... 🙂

franina
17. nov 2010

@zuzana63 dakujem dakujem..... 🙂

franina
17. nov 2010

len jedno nechapem preco nam skola neurcila temu... a teraz ked sme uz mali schvalene temy zrazu vymysleli ze tam musi byt socialna praca, doteraz nam hovorili, ze moze byt aj ina tema aj z prava, sociologie, psychologie ... a zrazu nie...

megana44
17. nov 2010

Ahoj k2? si tam?

janak2
17. nov 2010

ano

janak2
17. nov 2010

AHOJTE KOČKY MAL NIEKTO SOC. PATOLOGIU s T. ROMANOM? AKO PREBIEHALA,? ĎAKUJEM ZA ODPOVEĎ

jazminn
17. nov 2010

@janak2 a nemáte písať na patologiu seminárku, nemáš náhodou vzor?

curly1983
17. nov 2010

@renatkas prepac ze az teraz odpisujem, ale nejak bolo toho na mna vela v poslednom čase, prvé skusky dali zabrat 🙂 no asi som uplne netechnicky typ ale pozerala som tie online kniznice a nevedela som tam knizky vyhladat. Ale uz som konečne aspon prisla na nejaku temu, vybrala som si syndrom tyraného dietata .. uz len niečo vyšpekulovať. 🙂

curly1983
17. nov 2010

@ymany pracu mame odovzdat 5:12 ... fuuuha dufam ze to stihnemm

curly1983
17. nov 2010

Ahojte zienky, potrebujem radu ohladne seminárnej práce z prava ... vôbec neviem čo a ako. Mate nejake skusenosti ? Vopred dakujem za odpovede 🙂

janak2
18. nov 2010

@jazminn Ahoj nemame seminarku ,ale skušku kniha Mulpacher Socialni patologie

sipina
19. nov 2010

Ahojte som tu prvy raz hladam niekoho zo 4.rocnika Soc.prace externe v Ba som zaradena do skupiny č.9 potrebovala by so nejake info dakujem vopred 🙂 pripadne moj e-mail gabrielova.a@azet.sk

matusik866
19. nov 2010

@ymany ja som mala skúšku minule zo Soc. práce vo verejnej správe. Nedalo sa pri nej ani len pohnúť. Celý čas dávala taký pozor, že nikto sa ani len neodvážil otočiť...

matusik866
19. nov 2010

Ahojte. Prosím, nemá niekto z Vás na predaj knihu od Petra Mareša - Nezaměstnanost jako sociální probém alebo nejakú inú o nezamestnanosti ako o sociálnom probléme?

ymany
19. nov 2010

@matusik866 ahoj. aj ja uz mam po skuske. bola strasne neprijemna. robila nenormalny vietor 😉 ako keby islo o zivot 🙂

ymany
19. nov 2010

@curly1983 to stihas. hlavny je vyber temy, aby si vedela o com a mala k tomu aj literaturu. urcite to zvladnes 😉

ymany
19. nov 2010

@11011961 ahoj. ja som v MI

chuaneta
20. nov 2010

ahojte, prosím Vás v obsahu seminárnej práce mám úvod, potom text a záver. Píše sa to slovo úvod a záver aj v texte seminárnej práce ako názov kapitoly? ďakujem

sisi01
20. nov 2010

Ahojte kočky, prosim Vas mali ste niektora skusku z Tkačom z predmetu socialne zabezpecenie? Ak ano aky je? Dava rovnake otazky alebo ich zvykne kazdej skupine zmenit??? Dakuuuujeeeem moc za odpovede 😉

11011961
20. nov 2010

štruktúra seminárnej práce je úvod -jadro-záver, nepíšu sa nadpisy, len sa dáva odstavec
@chuaneta

chuaneta
20. nov 2010

@11011961 ďakujem Ti za pomoc 🙂

zuzkaa21
21. nov 2010

ahojte,
mali ste skusku z Romanom zo socialnej patologie?ako prebiehala?ake boli otazky?dakujem za odpoved

exotka
21. nov 2010

ahojte,ja by com sa chcela opytat na skusenosti zo skusky z pedagogiky s prof.Repcikom.mame ju mat,poslal aj material,ale neviem do akej ,,hlbky" sa to ucit a co vsetko vyzaduje.dakujem za pomoc :D

zuzana63
21. nov 2010

Prof. Repčík vyžadoval na skúške z poznámok, čo diktoval na prednáške, a bolo tuším 13 otázok. Mušíš mať zo skúšky najhoršie C-čko, inak ideš na opravnú. Také mal kritéria u nás...

exotka
21. nov 2010

dakujem zuzka,len tu je taky problem,ze na hodine nam nadiktoval 1 A4 a celu dobu rozpraval o psychologii a o vsetkom moznom len nie o pdg...a poznamky su dlhe a cista pedagogika...tak teraz fakt neviem...a na tej vasej skuske sa dalo opisovat a je dost casu?

exotka
21. nov 2010

a este taka otazocka:nespominas si na nejake z tych otazok...aspon orientacne...dakujem

zuzana63
21. nov 2010

@exotka No bol dosť prísny, chodil pomezdi nás.Bol nejaký nervózny, možno len nemal dobrý deň... Ale šikovní určite opísali. Ale šak nejaké zákerné otázky nemôže dávať, len z materiálov a poznámok, to zvládneš.

zuzana63
21. nov 2010

@exotka Dobre, večer napíšem aké otázky boli a koľko času bolo na to vypracovanie.