VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

paka
11. dec 2010

@renetkads
Ja som tiez druhacka v BA, uz mam za sebou vsetky skusky okrem socialnej pedagogiky s Repcikom. Mala som ho uz na liecebnej pedagogike a bol v pohode, mala som aj Blahu na socialnej politike, tiez bol v pohode.

renetkads
12. dec 2010

@paka to je dobre..uvidím zajtra Blahu..idem sa ďalej "kockovať"

paka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika_g
12. dec 2010

Ahojte babenky, som tu nová a študujem na Vs sv. Alzbety v BA už 4. rok. Chcela by som sa opýtať či niekto nepozná prof. Hetteša ? a aký je prof. Slovák. Ďakujem Nika

nika_g
12. dec 2010

@zugas ahoj skus cez stranku ulož to.

seljmani
12. dec 2010

baby máte niečo na "Sociálnu prevenciu" od Schavela? 🙂

zuzana63
12. dec 2010

Nika, prof. . Slováka som mala na psychológii v 1. ročníku. Bol fain, ale treba sa naučiť, vyžaduje dosť, odpovedali sme u neho ústne.

nika_g
13. dec 2010

@zuzana63 Ahoj , prosím ťa a kolko dáva otázok na ústnej ? a ako to u neho prebieha, vieš lebo nás je v skupine 130 študentov ? Dakujem

sipina
13. dec 2010

@nika_g Ahoj mozem sa opytat v ktorej si skupine?

nika_g
13. dec 2010

@sipina v deviatej.

sipina
13. dec 2010

@nika_g aj ja som v deviatej

zuzana63
13. dec 2010

Pre Niku:
No ja som išla úplne prvá, to si pamätám, že riadne nervy!
Prišla som - teda berie iba po jednom, ostatní čakali vonku,povedal mi otázku a hneď pozeral, že odpoveď. Niektorí boli z toho vyjavení, že nebola príprava. Začala som hovoriť a keď videl, že čosi viem tak ma zastavil, zatvoril index a ani neviem ako som bola aj s A-čkom vonku.

sisi01
13. dec 2010

Ahojte, ktore mate za sebou patologiu s Romanom? Ake to bolo??? Co som citala tak teda nic slavne :( Mam z toho nervy...Ja mam vo stvrtok skusku a ani neviem ako to vsetko mam dostat do hlavy :( 200 stranova kniha na necele 4 dni resp. poobedia nic moc teda :( Ach jo... Nemate nejake poznamky???Dakujem.

jazminn
14. dec 2010

Ahojte, baby viete, že doc. Krčméry je znovu rektorom našej Alžbety? 7.12.2010 bol jednohlasne zvolený za rektora.

mirabell66
15. dec 2010

mirabell66 - ahojte, z tých vyučujúcich, ktorých spomínate sme mali : Oláh, treba pri ňom vedieť, lebo dá vždy vypracovať 3 otázky za 25 minút´= presne na sekundu /nie je čas na opisovanie, treba vedieť a rýchlo čerpať vedomosti z hlavy. Tie otázky dá po prednáške, treba vypracovať aspoň na 50% každú, aby si prešla. Najčastejšie dáva (napr. SP z jednotlivcom) - buď etapy vymenovať (5) + stručne popísať /ritchmondová/ alebo genézu - hist.vývin metód, potom príp. práca s jednotlivcom, rehabilitáciu a resocializáciu ... Najbližie - v sobotu máme písomku s Lacom pozerám, že to nie je veľký ľudomil, neviete nejaké otázky? Dáva vraj 7 otázky na 20 minút. Za taký čas stačí asi len stručne vymenovať, nie ako u Oláha - rozpisovať čo najviac.

zuzana63
17. dec 2010

Ahojte, soc. patológia za mnou, nič moc, ale mám to.
V pondelok soc. zabezpečenie s prof. Zemanom to bude tiež niečo, ale ide nám to!!!

megana44
18. dec 2010

Ahojte,
prosím nemá niekto nascenovanú knihu Atribúty soc. služieb od prof. Roháča, Oláha ?

maculkac
20. dec 2010

Ahojte študentky, nemáte náhodou niekto oskenovanú knihu Sociálna prevencia od Schavel a spol. r. 2010? Veľmi pekne ďakujem za pomoc..... Maťa

maculkac
20. dec 2010

@megana44
ahoj pošli mi mailovú adresu do IP, myslím, že to naskenované niekde mám v PC /asi som to niekde stiahla/, pošlem Ti to. Maťa

zuzana63
20. dec 2010

Ahojte,
soc. zabezpečenie nebola žiadna sranda, prof. Zeman fakt vyžaduje dosť podrobné vedomosti, ale je to za mnou a mám pokoj.

janikak
20. dec 2010

Ahojte spolužiačky 🙂, som vo štvrtom ročníku na tejto škole a chcem sa spýtať, či ste náhodou už nemali niekto z Vás štatistiku s profákom Martinom Ferom. Tak sa volá.🙂 Zajtra mám s ním skúšku zo štatistiky, ak máte o nom nejaké info, že aký je na skúške, tak prosím, napíšte. Dík. 🙂

janikak
20. dec 2010

@nika_g ahoj. Hetteš nám teraz, tento semester prednášal sociálne zabezpečenie a sociálnu politiku. V januári s ním budem mať skúšku. dal nám 28 otázok, aby sme si naštudovali. Bude to "veselá" skúška. Ale konkrétne o nom zatiaľ neviem nič, neviem, ako sa správa na skúške. Uvidíme...

rafinka
22. dec 2010

Ahojte, mali ste niekto Mackovu n psychologii?? a nahodou Andreja Matela? neviete aki su? Dakujem ,Katka

andreao
23. dec 2010

@maculkac Mati ahoj, ja tu knihu mam, ale 2009, ak to nevadi, poslem....

jazminn
23. dec 2010

Vesele prežitie Vianočných sviatkov a bohatého Ježiška...

zuzana63
23. dec 2010

Prajem krásne vianočné sviatky všetkým maminám, babinám a študentkám a ich rodinám!

rafinka
24. dec 2010

DIEVCATA ,prosim Vas. neviete mi poradit ? na odbornu prax, co si piseme tie prace... chcu tam po novom aj cast s legislativou. viete mi poradit ako to ma vyzerat? Dakujem vopred. a prajem Krasne Vianoce:o)

medulienka31
27. dec 2010

ahoj dievčatá,
máte niektorá skúsenosti s PhDr. Martinom Verešom, PhD? ako u neho prebieha skúška?
ďakujem za info.
Som v treťom ročníku. Nemáte niektorá vypracované štátnicové otázky?

miska333
27. dec 2010

ahojte , nasa skolkska stranka sa zmenila a ja si neviem najst svoju katedru nove zamky? nemate strasnku nejaku nato?