VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sisi01
25. okt 2011

Ahojte kočky, štvrtáčky SP externá forma už ste začali? Prosím Vás ako je to s prednáškami? Sú teda tento rok povinné? A neprítomnosť sa musí zdokladovať??? Vopred ďakujem za infoooo ;)

zaza11
26. okt 2011

Caute kocky, neviete mi poradit, ci skuska so Selkom- Psychologia zdravia bola formou kruzkovacieho testu, pripadne ake otazky boli ? Dakujem velmi pekne a prajem pekny den 🙂

janka46
26. okt 2011

@zaza11 Jéééj to by aj mna zaujímalo 😵

seljmani
26. okt 2011

@sisi01 hej už sme začali, je toho dosť no 🙂)) ty kam chodíš? Ja Prešov

seljmani
26. okt 2011

kočky súrne zháňam niekoho kto mal štatistku s doc. Hlochom, taký mladý je mi s ním máme mať a nič nám nedal, viete nejaké info, prípadne niečo poskytnúť? 😅

sisi01
26. okt 2011

@seljmani Ja chodim v BA... A tie prednasky su povinne alebo to pokracuje tak ako po minule rocniky???

angela200
26. okt 2011

@ivana29 no Zeman je brutalita.....ústna skúška, presné paragrafy, a musíš tomu rozumieť....

paka
27. okt 2011

Chcela by som len napisat info: Dnes som si objednala knihy od Levickej - Cesta za klientom, ale cena je hrozna 14 Eur + 3,50 Eur postovne, ale je to jediny sposob ako sa k nej dostat, okrem kniznice......je to vydavatelstvo Oliva, este ju maju, ak by mal niekto zaujem.

bakalarka
27. okt 2011

Ahojte zdravim vsetkych,uz som raz pisala, ci nevie niekto poradit literaturu tykajucu sa specialneho skolstva.Ak by mohol niekto odporucit, budem rada.

dominika0530
27. okt 2011

ahojte.)chcela by som sa spýtať aká je skúška s Tkáčom?predmet soc.zabezpecenie

betka1104
27. okt 2011

Baby ktore studujete v Ba,ma niekto skusenosti s Dr .Minichovou sociologia?Aka je na skuskach a co vyzaduje?Za kazdu odpoved budem vdacna 🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofokleska
27. okt 2011

@lenca10 dobre vedieť u nas sa na skušky chodi v rifliach a pod.☹

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feejay
27. okt 2011

Ak potrebuete pomoc, odporúčam stránku www.diplomove-prace.webnode.sk

sofokleska
29. okt 2011

aj ja sa poctivo pripravujem na každu skušku a dosť ma štve, ked to niekto len tak odpiše a dostane taku istu znamku ako ja čo som sa svedomito pripravovala. Ako piše evula, ani ja neviem použivať ťahaky ☹
A ked niekomu poviem že som sa učila, ešte dobre že sa mi nevysmeje že kvoli čomu..... 😠

sofokleska
29. okt 2011

@lenca10 no dneska sme snim mali prednašku, ten motylik ho prezradil 😀 o mesiac skuška a ustna .....bojim ☹ my snim mame pravo, nevieš nahodou na čo sa mam zamerať a tak.....dakujem 🙂

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivana29
30. okt 2011

@sofokleska Ahoj aj my máme Zemana na právo- Rodinné, kedy máte skúšku vy?

sofokleska
31. okt 2011

@ivana29 my uvod do prava.ja som sa dala na posledny termin na december to pada na sobotu, kvoli robote...no čo už budem inym zavidieť že to maju z krku 🙂 v ktorom meste študujes?

jazminn
31. okt 2011

@sofokleska úvod do práva je tá najľahšia skúška, my sme mali test a vyberáš z troch variant /a,b,c,/

adriana_e
1. nov 2011

Ahojte, je tu niekto, kto ma skusenost so skuskou verejne financie a poistovnictvo s Bugrim vo stvrtom rocniku? Potrebovala by som info, co sa ucit, ake ma skusajuci poziadavky na skuske...dakujem

mira1
2. nov 2011

Ahojte, mal uz niekto skusku zo soc.prevencie s Lacom?

sofokleska
2. nov 2011

@jazminn my mame ustnu... ☹ možno že jej lahka, ale ako počuejm ako skuša a kolkych vychadzuje až mi to nahana strach

lucia37
2. nov 2011

Baby, mali ste niekto skúšku z verejného zdravotníctva u Rovného?

jazminn
2. nov 2011

@sofokleska ústnu? to je niečo iné...veď to je len asi 3-4 kreditový a ústna!?

sofokleska
2. nov 2011

@jazminn hej a 3 otazky.... ☹ minuly rok daval ževraj dve otazky a ked si jednu nevedela tak hned FX.ved prave 4 kredity ☹ ☹ ☹

ivana29
2. nov 2011

@adriana_e Ahoj my sme mali Bugriho v 1 rocniku na Ekonomiu a musim povedat ze nam dal ozaj zabrat, dokonca nepresli vsetci, ja osobne doporucujem zodpovednu pripravu..

adriana_e
2. nov 2011

@ivana29 velmi pekne Ti dakujem za info, uz som sa do toho pustila....uvidim, ako to dopadne

jazminn
3. nov 2011

@adriana_e my sme mali s Bugrim a Pribišovou písomnú, a vôbec si nás nevšímali, robili si niečo na počítačí a tak aj to dopadlo samozrejmä, všetci A a B. 😀