VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

erikabar
23. aug 2016

@amadeus1 Však ale sám si protirečíš... na jednej strane ľudí odrádzaš a na druhej strane píšeš, že možno päť ich chce pracovať v odbore. Je tam plno študentov, ktorí tú prácu už robia, no vzhľadom na tabuľkové platy v štátnej a verejnej správe si môžu finančne pomôcť len získaním tohto titulu. Nehovoriac o tom, že sa sprísnili podmienky - kto je sociálny pracovník a kto je asistent, kto túto prácu môže vykonávať atď. To, že ty si tu riešiš frustráciu, že si nemôžeš nájsť prácu bez protekcie - dnes je to už tak pomaly všade. Ja tiež teraz 5 rokov pracujem v spoločnosti, kde ma dotiahla kamarátka a vždy som sa predtým dostala cez pohovory sama... Blížim sa k štyridsiatke a môj vek už začína byť pre zamestnávateľov problém, takže asi tak...

amadeus1
23. aug 2016

@erikabar ja zamestnaný som, ale je tu veľa ľudí, ktorí majú vyštudovanú SP a sedia doma alebo sú nútení robiť úplne niečo iné. A ešte o tej štátnej správe: bez projekcie sa tam nikto nedostane. O komických tabuľkových platoch som sa už vyjadril.

lulita
1. sep 2016

Posuniem knihy na syudium soc.prace na cene sa dohodneme

tedela
7. sep 2016

Robili ste niekto projekt na predmet Projektovanie v SP???pokiaľ hej,nemohlli by ste mi ho poslať, lebo nemám predstavu ako má vyzerať,nejak som to na tej prednáške nepochopila .. PROSIIIIM na email marcela.vanikova@email.cz

ajciatko
19. sep 2016

Ahojte, nemate nahodou niekto testove otazky k predmetu Socialna praca so seniormi prof. prochazkova?
Dakujem za kazdu info

ajciatko
19. sep 2016

@slza85 aj mne by sa zisli ak sa k nim dostanes pls prepošles? Dakujem;)

mirasierra26
22. sep 2016

Ahojte, studuje tu niekto 1. rocnik magisterskeho studia socialnej prace ? Ja budem teraz zacinat, tak by som tu rada spoznala niekoho kto bude tiez zacinat magisterske..... dik.

zuzanka1309
28. sep 2016

ahojte, nejaké infošky, materiál: Misijná a char. práca - Vansač, Penit. a postpenit. soc. práca - Jurašek, Terénna soc.práca - Zábavová, SP so seniormi - Gallová, Manažment SP - Pribišová. Ďakujem 🙂

erikabar
28. sep 2016

@mirasierra26 ahoj, ja. Dávaš si aj nejakú špecializáciu?

gumimaci
1. okt 2016

Prosim vas Manazment s Ing. Kmecovou mali ste niekto?

luli03
11. okt 2016

Dievčata prosím vás nemá niekto otázky socialna práca v zdravotnictve. Mooooc ďakujem

bibika22
15. okt 2016

Ahojte, potrebujem pomoc, je tu niekto kto už si presiel diplomovou pracou pisanu v imrade? Potrebovala by som sa spýtat pár otazok nakoľko mám nezhody so skolitelkou a neviem sa ďalej posunut lebo som sa zasekla na osnove tak ak je niekto moc by som bola vdacna, buď tu alebo môžme to prebrat aj na mojom maily bianka.plesko@gmail.com dakujem

erikabar
16. okt 2016

@lulita ako si obhajila s tymi dvomi otazkami? 🙂

pegi45
18. okt 2016

@ karin01 zdravim napiste mi...

lulita
18. okt 2016

@erikabar pisem ip

devilsbazarik
23. okt 2016

@zuzanka97 prosim ta ako prebieha skuska u prof. Jozefa Zuffu, manazment v SP? Moc by si mi tym Zuzka pomohla, na co sa zamerat, ci sa staci par viet naucit 🙂 dakujeeeem

luli03
25. okt 2016

ahojte 🙂 baby prosim vas nerobil niekto pracu na taketo otazky? potrebovala by som sa nieco popytat 🙂 dakujem moc
1. K problematike sociálnej práce ako vedy
2. K problematike vytvorenia systému klasifikácie sociálnej práce cez prizmu definícií jej predmetu, obsahu, druhov a podobne
3. K problematike posunu sociálnej práce od laickej činnosti k profesii
4. Ku kvalifikácii sociálneho pracovníka
5. Klady a zápory paternalistického prístupu v komparácii s prístupom liberálnym, respektíve hľadanie zlatej strednej cesty

margita87
25. okt 2016

Ahojte, chcem sa spýtať, či vás učila Ing. Jaroslava Kmecová PhD?

barca2905
25. okt 2016

ahojte....je tu prosim Vás aj niekto kto študuje,alebo študoval verejné zdravotníctvo a nemá náhodou testy z fyziológii s doc. Luliakom?veľmi pekne ďakujem

karin01
27. okt 2016

Chcem reagovat na mnozstvo dotazov ohladne struktury prace pisanej v IMRADe. Je logicke, ze skolitelia chcu strukturu prace, ktora vsak NIE JE fixna, pretoze pri realizacii vyskumu je pravdepodobne, ze natrafite na nieco, co vam s teoriou nekoresponduje. Najprv sa realizuje vyskumna cast a az potom, na mieru sita teoria. Z uvedeneho vyplyva, ze logicku strukturu a nadvaznost nema len teoria ale aj vyskum. Nech sa dari.

bohuslava8
28. okt 2016

ahoj,
kúpim knihu od kozoňa: psychologia osobnosti v socializácii
súrne

ywette
18. nov 2016

Ahoj, je tu niekto, kto študuje v Bardejove? Len potrebujem jednu informáciu. Dakujem

luli03
2. dec 2016

Baby ahojte prosiiiim nemá niekto v počítači knihu soc. filozofia? Musím písať seminarku a neviem sa pohnúť. Také zvláštne témy :(((( ďakujem veľmi pekne.

mirasierra26
6. dec 2016

@luli03 Aj mne by sa kniha o socialnej filozofii hodila, keby niekto mal.

zuri5663
8. dec 2016

Ahojte učila niekoho Ing. Kmecová Jaroslava manažment? Nejaké infošky/materiál. Ďakujem 🙂

timonka
15. dec 2016

@zuri5663 ahoj mňa čaká onedlho skúška z tohto predmetu a máme 40 otázok na vypracovanie....

margita87
16. dec 2016

ahojte, kto už má vypracované otázky z manažmentu ku Kmecovej? Ja som už zúfalá...

ivanaportasikova
16. dec 2016

Dievčatá, potrebovala by som pomôcť, nepoznáte niekoho, kto minulý rok t.j. 2015 promoval na bakalára externej formy Sociálnej prace na vasej skole?

sisinger
16. dec 2016

@ivanaportasikova ahoj ja som koncila 2015

ivanaportasikova
16. dec 2016

Ahoj sisi, chcem sa spytat, nemala si spoluziacku menom Petra Eliášová, rod. Šišoláková?