VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zuzannaha
9. feb 2011

Ahoj. Moja adresa zuzanaha@gmail.com. ďakujem pekne a prajem pekný deň

jazminn
9. feb 2011

@lubka3700 nie, takých sme nemali...

skatkas
9. feb 2011

Ahojte! Pomôž kto môžeš! Som piatačka a prosííím kto má vypracované štátnicové otázky podeľte sa, my máme ale nieje to učiteľné a termín nám horíííí. Vďaka kto sa ozve.

skatkas
9. feb 2011

@sisi01 Ahoj zistila som že si tiež piatačka a máš záujem o vypracované štátnicové otázky zo SP ak si nejake už dostala nepodelila by si sa? Pekne prosím. Vďaka skatkas@gmail.com

bea187
9. feb 2011

Ahojte vsetci piataci:Aj ja teraz koncim a o chvilku statnicujem,chcela by som poprosit dobru dusu,ak sa najde,ci by mi nepreposlala vypracovane statnicove otazky.Dakujem vsetkym vopred.

bea187
9. feb 2011

Zdravim vsetkych. Som v piatom rocniku a uz co chvila budem statnicovat a mam velky strach z toho,chcela by som sa spytat,ci nema niekto vypracovane statnicove otazky,bola by som velmi vdacna,ja nieco mam,ale moc mi nesedia podla nasho zoznamu otazok.Dakujem vopred velmi pekne.bea

skatkas
10. feb 2011

Ahoj veľmi pekne prosím kto má štátnicove otázky z SP podeľte sa.. Vďaka. skatkas@gmail.com

medulienka31
10. feb 2011

ahoj, nemáte niektorá knihu od Strieženca a metodologia sociálnej práce, prípadne od iného autora historiu sociálnej práce?
Ďakujem

chuaneta
10. feb 2011

medulienka31, prosím mail

medulienka31
10. feb 2011

@chuaneta zasielam a veľká vďaka

zuzana63
10. feb 2011

@sisi01
Ahoj, chcela som sa ťa spýtať na bakalársku prácu, a síce: dáva sa zväzovať aj zadanie do bak. práce, že? Mám malý problém, že som mala trochu zlé nastavenie strany - profka pri predmete seminár k bak. práci mi to označila ako zle nastavené, ale čo už keď to mám podpísané od školiteľa a neviem či mi to bude chcieť podpísať druhý raz. Mám to nechať tak, bude to moc vadiť? Ale si bude.

jazminn
11. feb 2011

@zuzana63 nachaj tak, podľa mňa, ak budeš mať dobru prácu... tak to určite nezaváži.

sisi01
11. feb 2011

@zuzana63 Zuzi, hej zadanie by sa malo zviazat do bakalarky. Hmm neviem ja by som to nechala uz asi tak...Hlavne ze ho mas... Cize tebe sa asi posunul okraj, ked pises o zlom nastaveni strany... No mozno nebude vidiet zaciatok z viet ale tak co uz urobis. Nechaj to asi tak.... Dolezity je obsah prace podla mna. 🙂 Inak tu prevenciu som dala na B🙂))) Takze uz to mam aj ja za sebou...

sisi01
11. feb 2011

@skatkas Ahojky, noo ja nie som piatačka, ale tretiačka 🙂)

cicimotinka
11. feb 2011

Ahojte, chcela by som sa spýtať na knihy, ktoré ste museli čítať v prvom ročníku... alebo učiť sa z nich... podávam si prihlášku na školu a tak som trochu zvedavá, do čoho pôjdem 😀 ... dík

skatkas
11. feb 2011

@cicimotinka ahoj! čo chceš študovať SP? a kde. Ja som v ZA a dostavali sme texty cez net.alebo sme si sami našli od predchádzajúceho ročníka. Nemusíš sa obávať nieje to také strašné, až na štátnice 😨 momentálne nemám štátnicové otázky vypracované a tak teraz stresujem. 😔 Ináč štúdia sa neboj. prajem ti veľa úspechov

skatkas
11. feb 2011

Snažne prosím niekoho kto má štátnicove Mgr. vypracované otázky prosím nech sa podelí. Vďaka.skatkas@gmail.com

cicimotinka
11. feb 2011

@skatkas Ďakujem, 😉 ja chcem ísť na sociálnu prácu do Piešťan... Mám to najbližšie... tu v téme sa pretriasali nejaké publikácie - história soc. práce a pod. Tak som myslela, že pokiaľ sú to konkrétne knižky, kukla by som do nich už cez leto. 😀 😀

zuzana63
11. feb 2011

@sisi01
Ahoj, v prvom rade blahoželám k prevencii, super, máme to!
K tomu zadaniu, pozerala som, že asi ja som si nastavila na jednej strane cm, ktoré neboli predpísané, preto je to tak.
Mám konzuláciu so školiteľom bud. týždeň, skúsim sa ho spýtať, zoberiem si so sebou aj to pokazené zadanie, aby si on nemyslel, že chcem niečo falšovať a myslím, že by mi podpísal aj druhé, je celkom fain. Uvidím!

zuzana63
11. feb 2011

@jazminn
Ahoj, aj Tebe dík za radu, ja tiež myslím, že dôležitá je práca, ale keby sa mi to dalo dohodnúť s tým mojím školiteľom, bola by som spokojnejšia.

sisi01
11. feb 2011

@zuzana63 Dakujem, ano mame to...Uz len zvladnut dalsie skusky a "juchu" statnice :D No skus co ti na to povie...Ako v skolitelovi problem nebude co sa tyka podpisu ale ci ti to veduci katedry podpise...

zuzana63
11. feb 2011

@sisi01
Aha!!! Dievčence to som si ja neuvedomila, že to musí podpísať aj vedúci... Nejak mi to nedošlo!

iwiskaa
11. feb 2011

Caute dievcence.
Chcela by som sa vas spytat na vas nazor,tie co studuju socialnu pracu,tak ktory rocnik,semester bol pre vas ten najtazsi?

lubka3700
12. feb 2011

@iwiskaa pre mňa bol najťažší 3.roč., teraz som vo 4. a myslím, že piaty bude ešte horší. ☹

zuzana63
12. feb 2011

@iwiskaa
Ja som tretiačka, zatiaľ najťažší bol tretí, ale je to možno aj tým, že je to veľmi nahustené, píše sa aj bak. práca a štátnice sú už začiatkom mája.V predchádzajúcich ročníkocha sme sa ešte v júni v pohode učii, pozerala som index a mali sme skúšku z trestného práva 20.7.2010 a to je riadny rozdiel ako teraz, kedy treba odovzdať indexy na kontrolu už 30.3. Ale aj podľa predmetov bol tretí najťažší, respektíve podľa profesorov- viď pán docent Zeman...

michala124
12. feb 2011

@iwiskaa ja som piatačka a môžem povedať, že jednoznačne piaty je najťažší. A štvrtý bol najľahší.

zuzu.ve
12. feb 2011

ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, kedy sa dávajú témy na bakalárku, som druháčka a vôbec si to neviem predstaviť ako to celé prebieha - kto dáva témy? ako mám vedieť kto je školiteľ? môžem si vybrať ktorúkoľvek tému aj keď ju má už niekto iný?.... ďakujem

lubka3700
12. feb 2011

@zuzu.ve Tému si nahlásiš sama, a ide na schválenie vedeniu školy (alebo proste to jeden človek schváli alebo neschváli). Téma musí byť o sociálnej problematike. Je dobré si nájsť školiteľa z akademickej pôdy, ale boli aj takí, čo mali normálne niekoho s titulom, ale je dobré, aby ti ten človek vedel poradiť.

michala124
12. feb 2011

@zuzu.ve na stránke školy je dokument so zoznamom školiteľov a tém. je ich tam dosť, vyberieš si tému, ktorú chceš - ku každej téme je určený školiteľ a toho oslovíš.

sipina
12. feb 2011

@michala124 Mozem sa opytat preco ,alebo co je v piatom rocniku najtazsie ja som stvrtacka dakujem.