VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

deniska256
19. jan 2014

Ahojte chcem sa spýtať či ste už mali niekto Sociálne služby s Jančekom? Máme mať ústnu skúšku, ako to u neho prebieha?

iwa36
19. jan 2014

@olga63 Skúška z práva u nás(PN) bola asi takýmto spôsobom: Rozdelili nás do 2 skupín (podľa abecedy na polovicu), každá v inej triede. Pán profesor nás osobne privítal 🙂 , popýtal sa či sme pripravení, povzbudil a potešil, že sa stretneme na štátniciach. V každej skupine mal 2 doktorantov, ktorí zabezpečili aby sa neopisovalo pretože lietali po triede ako taký sup 😀 . Sedeli sme rozhádzaní v dostatočnej vzdialenosti, rozdali sa testy a písalo sa. Z každej skupiny si vybral 2 na ústnu skúšku. Testy boli myslím 10 otázok s možnosťami a 2 otvorené. Ale už si ich nepamätám - stres bol šialený ☹ . V našom ročníku nik nefotil testy, absolútne sa to nedalo. Ale ak sa naučíš, urobíš to v pohode.
Držím palce. 😉

olga63
19. jan 2014

@iwa36 Iwuška, srdečná vďaka za Tvoj čas, že si bola ochotná tu napísať úplne vyčerpávajúcu odpoveď, palec hore. Si zlatá baba, a moc si to cením a vážim, bodaj by bolo takých ako ty viac ... Ja sa budem tiež v budúcnosti snažiť poradiť a pomôcť, ale to až o rok, teraz som prváčka, a som zatiaľ v tej pozícií, kto sám tie rady potrebuje, a teraz ešte len zbiera skúsenosti pre budúcich prvákov 🙂 . Ď A K U J E M Ti veľmi pekne. Prajem Ti pekný víkend a veľa štúdijných úspechov. 🙂

aniba
19. jan 2014

@deniska256 Ahoj my sme mali s Janečkom minulý rok skúšku a bola písomná, dával otvorené otázky už si nepamätám aké ale nebolo to ťažké

aniba
19. jan 2014

@gabika32 prosím poslala by si mi otázky čo dáva p. Mikloško na skúške SP s rodinou. Aby som vedela na čo sa mám pripraviť. Ďakujem ti moc. mail : adriana.b@centrum.sk

xstudentkax
19. jan 2014

len pre zaujimavost, ak si date stranku: http://www.crzp.sk/crzpopacxe?fs=886F3E29C9FE46... , potom staci zadat meno autora, v tomto pripade Schavel Lukas a date vyhladat, najde vam od neho bakalarsku pracu, rok 2012, skolitel Olah Michal a tiez diplomovu pracu len o rok neskor, cize rok 2013 skolitel ten isty a abstrakty takmer totozne, cele to vyznieva ako rychlokurz magisterskeho studia, clovek nevie, co si ma o tom mysliet a ci je to vsetko koser, co si o tom myslite vy mili/e studenti/tky??

deniska256
19. jan 2014

@aniba Ďakujem za info, škoda no, my máme ústnu takže nevieme vôbec čo nás čaká a aký materiál mám zvoliť na učenie lebo máme toho strašne veľa - rôzne prezentácie, zákony, poznámky a tak... ak by si náhodou našla materiál z ktorého si sa učila prosím pošli mi ho na mail denisa.krajcikova@gmail.com díky moc 🙂

erzulik
19. jan 2014

Mal niekto z vas z Profesorkou Pavlovicovou skusku z Manazmentu a superviziu?

lucinela
19. jan 2014

Ahojte baby, nemate prosim Vas niektora materialy na skusku SP s rodinou (MIklosko)? pripadne otazky co daval na teste. ak hej, prosim poslali by ste na luciabene@gmail.com. Dakujem moc moc..

evike03
20. jan 2014

Ahojte.chcem sa spytat ci mal niekto skusku z predmetu Zdravotnícke právo a legislatíva s prof.JUDr.V.Tkáčom. ako skuska prebiehala?dakujem

misiacik789
20. jan 2014

Ahojte, pisal niekto bakalarku na temu týranie a zneužívanie dietata ???

misiacik789
20. jan 2014

Ahojte, nemá niekto na predaj knihu Týrané dieťa - Mária Vlčková????

t0mmy
20. jan 2014

ahojte nemáte niekto vypracované otázky na mgr štácnice na špecializáciu socialne poradenstvo z minulého resp preminulého roka? ak máte prosím pošlite mi to na mail tommy34@post.sk, vopred veľmi pekne ďakujem

buzgovic
21. jan 2014

Ahojte..., chcela som Vás poprosiť, či náhodou niekto má vypracované otázky Politika zamestnanosti, SP s nezamestnanými od doc. Hetteša. Je ich iba 78 ☹ Ďakujem za každú pomoc 🙂

bejbina188
22. jan 2014

Ahojte, mal uz niekto antropologiu s Mattovou? Ak ano, tak ako skusala, pripadne ake davali otazky-pisomne-ustne, hm?

sofokleska
23. jan 2014

Ahojte prosím Vás kde nájdem protokol k registrácii bc práce? ďakujem 🙂

denkolac
23. jan 2014
sofokleska
24. jan 2014

@denkolac diky už to máme na stránke 🙂

slavka35
24. jan 2014

@gabika32 ahoj, nespomenieš si náhodou ake dával Dr.Mikloško otázky na skúške Sp s rodinou?

stano_m
25. jan 2014

@iwa36 Ahoj, pošli mi kontakt a zašlem Ti vypracovaní materiál na sociálnu politiku z Botekom.

iwa36
25. jan 2014

@stano_m môj mail - wks.ndca@gmail.com . Budem ti moooc vďačná. Ucim sa z jeho knihy ale podľa toho ako sa tváril na prednaske, nebude to žiadna sranda. 😢
Pekny vikend.

deniska256
26. jan 2014

ahojte máte niekto nejaké informácie o skúške s Ladislavom Romanom - SP vo verejnej správe? Ďakujem 🙂

slavka35
26. jan 2014

Ahojte, nemal niekto Paliativnu starostlivosť s PhDr. Murgovou?

maja5
27. jan 2014

ahojte chcela by som poprosiť či by mi niekto nemohol poslať nejaké materiály na SP s občanmi s mentálnym a viacnásobným postihnutím. bola by som veľmi vďačná, veľmi to potrebujem. vopred dakujem 🙂

chuaneta
27. jan 2014

dobrý večer, prosím potrebovala by som absolvovať rozhovor so zadĺženou rodinou, ktorej hrozí exekúcia, neviete mi dať typ, najlepšie z Bratislavy, je to dosť súrne, ďakujem mail: magnetka111@gmail.com

chuaneta
27. jan 2014

@maja5 pošlem Ti svoj materiál

bernadeta2
27. jan 2014

Ahojte, aj sa to bojim opytat, ale mate niektora skusennosti s Matelom? Teoria a zaklady SP ?

motylik0001
28. jan 2014

@slavka35 Aho ja som mala minuly rok Paliatívnu starostlivosť s Phdr. Murgovou 🙂

denkolac
28. jan 2014

@maja5
ahoj ja som to mala v druhom ročniku s Magerom ak by ti to pomohlo tak ti poslem

motylik0001
28. jan 2014

@gabika32 ahoj ak potrebuješ ešte tie vypracované otázky na Sociálnu Politiku od Prof Tkáča, možem ti to preposlať, len mi napíš mailovu adresu. 🙂