VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

daphne8
8. dec 2011

@sisi01 ahoj Sisi, ja mam pana Fera, nam dal pripravit pracu na 15stran..vy mate nieco ine?? napis co potrebujes..pekny dnik/vecer.

skorom
8. dec 2011

@dandy263 sramka je prisny,test nemam,ale bol dost narocny..pytal sa na hovadiny,na ktore sme sa pri uceni nezamerali..

asad3
9. dec 2011

@dandy263 . Sramka je naozaj prisny, tiež sme mali test, pre mňa bol dosť neprehľadný a zatiaľ to bola moja najhoršia znamka. Teraz som v 1. roč. Mgr.

lienkalenka7
9. dec 2011

Ahojte .. nemáte niektorá z Vás vypracované otázky SP v Zdravotníctve (64ot.) od prof. Márie Orgonášovej ???? ... bola by som moooc vďačná ...

skorom
9. dec 2011

@asad3 ja som dostala A,ale mala som so sebou 6tyzdnovu malu,ktoru pocas skusky kocikoval v sedacke..takze sme spolupracovali 🙂

surminka
9. dec 2011

MUDr. Šramka učí v RV od založenia školy, učil aj mňa . Na skúške vyžaduje absolútne ticho, a keď sa nebavíte dá sa použiť aj externý mozog, ale treba aj vedieť.
Ja sa pýtam na Simočkovú z gyn. a pôrodníctvo, aké máte skúsenosti?

sisi01
9. dec 2011

@daphne8 Ahojky, ou na 15 stran? Prosim ta vies mi k tomu nieco viac povedat zrejme to bude to iste... Ja mam napisanu nejaku strukturu vyskumneho projektu podla ktoreho to mam pisat... Je to povinna sucast skusky...Tak neviem... Pripadne mas nejaky priklad? Dakujem moc.. Papa

dandy263
9. dec 2011

@surminka som rada, že niekto z RV sa mi ozval, chodíš na soc.prácu? Zajtra máme testy, učila som sa, ale mám trocha strach. S tým tichom pri skúške to bude horšie, máme takých výrastkov, ktorí si nedajú povedať... aj minulý týždeň na pedagogiky niektoré ženy vypadli hlavne kvôli nim:(

socialnapraca
9. dec 2011

Ahojte, ako prebieha skuska u Dr. Lacu. Dakujem za odpoved

majafi
9. dec 2011

@daphne8 ahoj daphne, tak uz mam po skuske s prof. sebovou - bola pefektna, cely cas sedela za katedrou a tvarila sa, ze si nieco cita 🙂 dalo sa velmi dobre opisovat, normalne sme si vytiahli knihu a z toho sme to opisovali a navzajom sme sa radili, cely cas ani nevstala, vsetky otazky boli z knihy od gaburu SP s rodinou - typy rodin, ako sa prejavuje dieta po rozvode rodicov, plan prace s dietatom v DD - kto vypracuvava, co je to emancipacia, znaky funkcnej rodiny - 6 ozazok bolo. Nemusis sa vobec bat. 🙂

dadkja
10. dec 2011

čaute mali ste niekto prof.Vrankovú na sp v zdravotníctve?? a ešte ten 15 stránkový elaborát z výskumu nemá dakto vzor alebo návod ako to treba robiť ....tiež skúška u prof. Fera

dadkja
10. dec 2011
christiana04
10. dec 2011

Takže dnešným dňom som ukončila skúškovéééé .... Konečne si po 5 rokoch užijem bezstarostné Vianoce bez stresov .... Už len diplomovú prácu a štátnice 🙂)))

lenca10
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadkja
11. dec 2011

ja som štvrtáčka v BA , tento rok je relatívne lahký ,až na ten výskum, ktorý nikto nevie ako na to....uffff poradte

christiana04
11. dec 2011

@lenca10 Tak držím palce, nech to dopadne všetko ok 🙂

sisi01
11. dec 2011

@daphne8 Ahoj Daphne,mne tak napadlo ze asi nemame toho isteho na vyskum,kukala som do rozvrhu a nas je Kratochvila Michal a ty pises ze mate Fera.

daphne8
11. dec 2011

@majafi DAKUJEEEEM krasnucko Majka, za super info!! Tesim a gratulujem, ze mas uz za sebou uspessne skusku, aj mne pripadala taka velmi v pohode na prednaske. Dakujem aj za typy na otazky co ste mali.. Teraz v utorok mame doc. Lorana Metody..tak uvidime aky bude, ale verim,,ze bude OK, a v sobotu mam MUDr. Orgonasovu, to som zatial ani nevidela.. ale vraj je v pohode na skuske. SP s rodinou mam az 21.dec.
Drzim TI palceky na dalsie skusky a daj vediet ked budes nieco potrebovat.. pekny dnik prajem.

daphne8
11. dec 2011

@christiana04 GRATULUJEM a držim palceky na statnice!!

daphne8
11. dec 2011

@sisi01 Kratochvilu som videla - veeeelky fesak.. My mame takeho mladuckeho vedca.. priezvisko ma Fero..je mily, no ani netusim co to od nas chce a pravdu povediac ani sa tym este nezatuzujem..mam ine skusky a tuto mame az do 15januara pripravit.. Drzkaj sa na skuskach, ozaj co mas este? ja mam toho Lorana v utorok, v sobotu Orgonasovu a 21.rodinu to je v pohode to mame taku zlatucku Sebovu. A Ty? pekny zvysok dna prajem.

kat123
11. dec 2011

Ahojte, chcem sa opytáť mal niekto doc. S. Lacu na Sociálnu pedagogiku v 2. roč. sociál. práca, aké dáva otázky na písomnú skúšku, dakujem: katkafe@centrum.sk

jazminn
11. dec 2011

@kat123 my sme mali u neho ústnu skúšku a dáva otázky, podľa tých kapitol, úplne ľahké, jednoduché, svojimi slovami povieš, vidí, že vieš, povie dosť, berie po troch do vnútra, povie otázky, dvaja sa pripravujú., jeden odpovedá...

jazminn
11. dec 2011

@christiana04 nemáš vypracované štátnicové Mgr. otázky? ak by si mohla prepošli na jazminn@centrum.sk

kat123
11. dec 2011

Jazminn ďakujem za odpoveď ale nám dáva písomnú skúšku. Otázky daval z knihy? Nám odporučil svoju knihu Základy sociálnej pedagogiky. Laca 2011. a som len 2.roč Bc

elize
11. dec 2011

@dadkja ja som mala Vrankovu na statniciach v komisii a tam bola perfektna, pride mi velmi ferova a prijemna ... dokonca by som ju chcela ako veducu svojej diplomovej prace, skoda ze ju nemame my 😉

jazminn
11. dec 2011

@kat123 tak musíš prečítať knihu...ale tam su otázky naozaj ľahké...

christiana04
12. dec 2011

@daphne8 Ďakujeeeem ... 🙂)))

christiana04
12. dec 2011

@jazminn Preposlala som 🙂

jahodka35
12. dec 2011

Fera sme mali aj my vo stvrtom rocniku na metodologii vyskumu a na aplikovanej statistike... otras...chlapec si mrmle pod nos, nic nenaucil.....:((

christiana04
12. dec 2011

Piataci, ako chápete vyjadrenie našej školy? http://vssvalzbety.sk/katedry/katedry/katedra-s... To platí aj pre detašované pracoviska?