VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

dadkja
12. dec 2011

@jahodka35 presne !aj my máme z neho ten dojem. 😒 .a robili ste aj výskum? my ho máme urobiť miesto skúšky brrr

dadkja
12. dec 2011

@elize aj ja som ju mala v komisii, naozaj bola fajn,ale zajtra je s ňou skúška a z tohto pohladu ju nepoznám

jazminn
12. dec 2011

@christiana04 srdečná vďaka 🙂

asad3
12. dec 2011

@jazminn Mohla by som aj ja poprosit preposlať vypracované štátnicové otázky Mgr. asad3@atlas.sk. Ďakujem

monicka07
12. dec 2011

Prosím vás má niekto vypracované bakalárske štátnicové otázky? Budem vďačná ak niekto prepošle ďalej.

nika_g
13. dec 2011

@christiana04 čo myslíš ?

christiana04
13. dec 2011

@nika_g Kedy máte štátnice?

krikratina
13. dec 2011

ahojte kočky nemáte niekto materiály (prednášku) ZAKLADY APLIKOVANEJ STATISTIKY s Kratochvílom,
a ešte či nemáte niekto vypracované otázky aplikovaná sociálna politika ale S Hetešom a ak ste s ním mali skúšku tak aká bola, lebo máme z neho trocha strach. Díky moc email: krikratina@gmail.com

nika_g
14. dec 2011

@christiana04 od 19.3. - 13.4.2011

christiana04
14. dec 2011

@nika_g Tak držím palce ... My až v júni 🙂

cicimotinka
14. dec 2011

Babuľky, prosím vás, aký je PeaDr. Tománek na skúške? začíname o 17,00 a bude nás 140... na čo sa máme nachystať??? dík...

liz_lemon
14. dec 2011

@cicimotinka ani k nemu nechod, ked ani ten titul nevies spravne napisat...

cicimotinka
14. dec 2011

@liz_lemon no tak som ho skrátila...mám prcka na kolenách, na figu sa to píše...a on hovoril, že si na tituly nepotrpí...vieš, aký má systém?

michala124
14. dec 2011

Ahojte babenky, nemate v PC nejaku knihu o senioroch? Pomoze mi hocijaka. Moj mail je veselaa@azet.sk Dakujeem

medulienka31
14. dec 2011

ahojte, nemali ste metódy práce so skupinou a komunitou s doc. Pavelovou?

ivana29
15. dec 2011

@cicimotinka je supeeeer 🙂

sofokleska
15. dec 2011

ahojte ak by niekto mal nieco o na temu tyrane zeny bola by som velmi vdacna.dakujem môj mail:a.ruzickova@centrum.sk

nika_g
16. dec 2011

@christiana04 Ďakujem aj ty sa drž utečie to ako voda.

sisi01
17. dec 2011

@lienkalenka7 Ahojky, uz si mala skusku z krizovej intervencie?? Ake to bolo? :( Ja mam v pondelok a mam z toho hrozu... Dakujem za info ;)

daphne8
18. dec 2011

@sisi01
Ahoj Siska, mala tri rôzne testy, v každom 6 otvorených otázok, a siedmu otázku sme si
dopisovali. Tá bola rovnaká, aké poznáš krízové centrá vo svojom
okolí.

Jeden TEST je:

Charakteristika krízy
Vymenovať predstaviteľov KI
Úlohy soc. pracovníka pri KI
Kríza z nadmernej a nedostatočnej stimulácie
Kríza zrenia

ja som mala otazky

čo je krízova intervencia,
tranzitorná kríza,
čo je posttraumatická porucha /ako vzniká/,
formy krízovej intervencie,
fázy krízovej intervencie,
priebeh krízovej intervencie.

Ten treti bol kombinacia asi tychto dvoch, lebo nik mi nevedel povedat ine otazky. Tak som Ti napisala co viem, verim, ze pomoze.
Drzim Ti palceky, všetci urobili, same Acka a Bcka boli ani ine nedavala, je uplne v pohode,aj ked sa tvari prisne je to mila osobka.

vikina777
18. dec 2011

@daphne8 S kým ste mali Krízovú intervenciu?

majafi
18. dec 2011

@daphne8 ahoj daphne ako ti dopadla skuska z sp v zdravotnictve? nechala vsetkych prejst? vyzaduje toho vela??, dik za info

lucia121212
18. dec 2011

Ahojte neviete mi poradit ako ma vyzerat vyskumny projek?????

grettka
19. dec 2011

a k comu ten vyskumny projekt ma byt?

lienkalenka7
19. dec 2011

@sisi01 Ahoj. Prepáč nebola som na internete. Ano mám skúšku za sebou. Profesorka dáva zakaždým iný okruh otázok. Mali sme 7 otázok ( def. krizovej podľa Vodáčkovej, agresia, agresivita, posledná bola uvedte prípad ako by ste riešili krízovú situáciu tak ako to bolo uvedené v knihe Špatenkovej, potom 3 princípy krízovej intervencie, typy kríz .. ale zakaždým dá iné otázky) Výsledky neviem lebo nám ich ešte neopravila ale celý čas chodila takže poradiť sa nedalo a boli sme rozsadení. Drž sa 🙂)

lucia121212
19. dec 2011

Grettka mal by to byt vyskum v oblasti soc.prace. napr.hodnoty rodiny,rom.komunity a ich integracia.

grettka
19. dec 2011

lucia, skus toto, posledny link, je vyskumny projekt, teoreticky projekt o strukture, ostatne su diplomovky - vyskumy, skus, mozno pomoze

http://diplomovka.sme.sk/zdroj/vlachjan_psy.pdf

http://www.volny.cz/karel.redlich/DIPL_Sukalova...

http://www.pulib.sk/elpub2/FF/Slancova2/pdf_doc...

http://www.kpsp.pf.ukf.sk/prilohy/imrad.pdf

lucia121212
19. dec 2011

Grettka velmi pekne dakujem. Mas to u mna 😉 ak budes nieco potrebovat pis 🙂

daphne8
20. dec 2011

@vikina777 Ahojcek Viky mali sme Mackinovu, veeelmi zlata! toto su otazky co davala, ak ju mate tak budu tie iste, lebo to ma v teste napisane. Drzkaj sa! ozaj koho mate vy na rodinu? my mame Sebovu.. zajtra, pekny dnik prajem!

grettka
20. dec 2011

lucia, nie je zac 😉