VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

lienkalenka7
18. apr 2012

Ahojte. Prosím Vás nemali ste skúšku s Doc. Vaverčákovou predmet : Personalistika ??? Dajte nejaké info. Ďakujem.

osabela
18. apr 2012

Ahojte stále zháňam vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr, letný semester prosím.

jazminn
18. apr 2012

@osabela vieš koľko nás je, čo zháňame...

chuaneta
18. apr 2012

ahojte, prosím nemá niekto špeciálnu pedagogiku od Vaška, ale nie v PDF, aby sa to dalo kopírovať, ďakujem magnetka111@gmail.com

osabela
19. apr 2012

@jazminn Viem zlatko preto sa to pýtam znovu či sa náhodou nenájde dobrá duša čo by ich mala .

medulienka31
19. apr 2012

@veront ozvi sa a daj e-mail

perla_11
19. apr 2012

@osabela ....ďakujem,ale nieje tam tá kniha ☹(

erzulik
19. apr 2012

@jajalinka od 4.6

marcela79
19. apr 2012

Prajem príjemný večer, ak Vám aspoň trošku pomôžem, knižka k predmetu Teória sociálnej práce je k stiahnutiu na stránke - ulož to, je to v PDF podobe, a je rozdelená do troch častí. K autorom patrí i Dr. Matel... 🙂

sofokleska
20. apr 2012

@morava64 Ahoj, diky, už mam po skuške 🙂 par dni pred skuškou nam dodatočne niečo zavesili na net. My sme si pediatriu kupovali na prednaške, ale ako vidim nemame tych istych prof. ☹

adrika755
20. apr 2012

Baby nema niekto skusenost s Mudr Grey,mam s nou skusku z etiky soc.prace,nevie mi niekto dat info ake otazky dava?

adrika755
20. apr 2012

Jej a este pediatria s Mrazovou,aka je ake otazky dava?Dakujem za kazdu odpoved

seljmani
21. apr 2012

@osabela napíš mi súkromne

seljmani
21. apr 2012

babenky máte niektorá vypracované tohtoročné štátnicové otázky - magisterské?

seljmani
21. apr 2012

@erzulik ja som tiež mala fotky a iba som napísala že kde som ich spravila a žiaden podpis som nepotrebovala.....

seljmani
21. apr 2012

všimla som si, že mnohé sa chystáme na skúšku s doc. Oláhom, môže niekto, kto bude mať skúšku ako prvý napísať ako to prebiehalo? Či sme otázky vypracovali správne?

sisi01
21. apr 2012

Ahojte, prosim Vas mal tu uz niekto aplikovanu statistiku pripadne vedel by niekto poradit ako vytvorit frekvencnu tabulku?? Dakujem.

grettka
21. apr 2012

@sisi01 frekvencna tabulka je jednoducha vec
http://rimarcik.com/navigator/ds1n.html

123ctv
21. apr 2012

Ahojte, Tretiaci- mate uz vypracovane bakalarske otazky?-Sociálna práca a právo sociálneho zabezpečenia Metody uz mam, mozem poskytnut.

jazminn
21. apr 2012

@grettka ahoj, zháňam materiál zo štatistiky 4.roč., ak niekto má nech mi prepošle na jazminn@centrum.sk

sisi01
21. apr 2012

@jazminn Tak to sme uz dve co zhaname nieco zo statistiky.Ja mam o tyzden odovzdat pracu a neviem s tym ani pohnut,uz som zufala,nikto s tym nevie poradit,uz min.2 tyzdne hladam niekoho kto by s tym vedel pomoct no neuspesne:(

grettka
21. apr 2012

@jazminn velmi rada by som pomohla, ale ja nie som na sv.Alzbete, jeden material na statistiku mam, ani neviem od koho, ani neviem z akej skoly, je to taky uplny zaklad. Poslala som ti ho na mail, ale nerucim zanho. Sama mam doma hrubiznu knihu zaklady statistiky pre psychologov, pedagogov a sociologov, ale velmi mudra z nej nie som.

brinzulka
21. apr 2012

pozdravujem Vas..potrebujem poradit...keby ste vedeli, studujem v TT
baby, ako pisete v texte citaciu? .... pise sa- "text od slova do slova" (brinzulka, 2012, s.2-4) alebo sa tam " " nedavaju?

ako mam uviest dokument- mam link na abstrakt medicinskeho casopisu ....ale do mailu mi redaktorka poslala cele znenie clanku (asi v "hrubej" forme, ako bolo zaslane aj jej pred vytlacenim)... ja ten text pouzivam, nemam tam strany- dane cislo casopisu z min.r. sa mi zohant nepodarilo (mam ale ten clanok 🙂 )...ako sa to uvedie do pouzitej literatury? napisat link na abstrakt a este raz uviest text?-ale ako to napisat, aby pochopila, ze mam k tomu pristup...ale nie z casopisu- ale mam to v tlacenej forme z mailu od redaktorky... ako to mam oznacit?.. - neviete mi poradit?

nepisem zatial Bc pracu, len DU na vyskum... inak by som tieto otazky adresovala skol.

zuzanka97
22. apr 2012

@brinzulka ahoj, uvedies to takto:

PRIEZVISKO AUTORA, J. a kol. 2007. Názov. Bratislava : Občianske združenie xy, 2007. 103 s. od . 2011-09-18. [E-mail adresátovi Zuzane B.] .

tak das najavo, ze ti to poslali cele...

zuzanka97
22. apr 2012

@brinzulka hodim ti to do posty, lebo to nejako skomolilo... normalne som to nakopirovala z bakalarky a ono to koniec odseklo..

bajlinka
22. apr 2012

@jazminn prepáč že som sa neozvala, ale viem to tak že o mám za oponentka, lebo keď om vytlačila protokol o zadaní práce do systému tak tak to bolo napísané tak odtiel viem, ale niektoré kočky to nemali tak neviem.

miska1811
22. apr 2012

Ahojtee babule=o) chcem sa vas opytat ci ste mali skusku s Olahom...my ju mame teraz vo stvrtok a dost mam z toho strach ...mame to pisomnou formou da nam 3 otazky...co tak najcastejsie dava neviete? 😒 jooooj bojiim =oD za odpoved dakujeem 🙂

monecqa
24. apr 2012

Ahojte prosím nemá niekto vypracované otázky TEÓRIA Sociálnej prace od prof. Oláha - 1 ročník Mgr,. ? nebol by niekto ochotný mi to poslať na : 6monecqa@azet.sk ĎAKUJEM 🙂

jazminn
24. apr 2012

@miska1811 my máme mať ešte len 9,5 prednášku, ak už ideš na skúšku iste máš vypracované otázky, ak môžeš prepošli na jazminn@centrum.sk a nemáš aj štatistiku náhodou? Držím palce, neboj zvládneš to, ak vieš aspoň na 50%.

jazminn
24. apr 2012

a ešte nepoznáte dok. Lachitovú, ešte som tu síce také meno ani nečítala, máme mať s ňou Mediáciu...?