VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

paela
14. feb 2011

@adrika755 adri,tak dnes došiel mail a o príjmačkách ani slovo.svokra však pracuje so ženou,ktorá už chodí druhým rokom a príjmačky vraj nemala.aj napísali a neboli,len jej poslali papier.ty si zamestananá či na md?

paela
14. feb 2011

@adrika755 adri tak už viem,že si na md 🙂 neviem asi čítať. ja som tiež,malá ma pol roka a tiež neviem čo so sebou a hlavne mi ide o to,že ked bude titul aspon bc,možno sa potom nájde aj lepšie zamestnanie.

adrika755
14. feb 2011

@paela ano,mam syna,ale predskolaka,ja som si predlzila matersku,tak fakt je to velmi tazke dnes bez skoly sa niekde zamestnat,ja verim ze sme sa spravne rozhodli a v zivote nam to len pomoze,Tak drzim palce

kvetinka121
15. feb 2011

Prosím Vás, nemáte niekto skúsenosti s Libušou Radkovou? Som prváčka a tento rok ju máme na štatistiku... zdala sa na prednáške úplne v pohode, vtipkovala...
Ďakujem

sse
15. feb 2011

@kvetinka121 Profesorka Radková je síce prísna, ale férová žena. Treba sa na jej skúšku učiť, nedá sa opisovať. Ale nemusíš sa báť ona je v pohode. Mám s ňou len a len dobré skúsenosti. A zo štatistiky sa už vôbec nemusíš báť 😉 Držím palce. 🙂

lucyliu1312
15. feb 2011

Ahojte, nemáte niektorá skúsenosť s Tkáčom? aký je na skúške. ja s ním budem mať prvú skúšku písomnú. Ďakujem 🙂

skatkas
15. feb 2011

@lucyliu1312 Ahoj Tkáč je na skúške celkom fajn aspoň u nás bol, nevyhodil nikoho. Veľa toho je čo chce aby sme vedeli ale na skúške chcel iba stručne. Držím palce.

paela
15. feb 2011

dievčence,tie ktoré vyplňujete prihlášku,poplatok za príjmacie konanie,to je ten ústrižok ktorý má byť vlepený do prihlášky je tých 50€?

kvetinka121
16. feb 2011

@sse Ďakujem pekne za info... 🙂

sofokleska
16. feb 2011

paela ano ja som si to dala prekopirovať a kopiju som tam pripla spinkov.kedže som ečka vkladala priamo v banke.

livinka97
16. feb 2011

Ahojte, co viete prosim o nasledovnych vyucujucich na predmetoch:
Sociálno-právna ochrana detí: doc. Oláh
Sociálna práca v treťom sektore:Mgr. Reháková
Trestné právo:JUDr. Deset
Projektovanie v sociálnej práci:PhDr. Igliarová
Kazuistický seminár: Mgr. Žbirková
SP s občanmi s mentálnym .....doc. Bošnáková
Ročníková práca: PhDr. Vranková
Psychopatológia pre SP Mgr. Slaninka
Ak máte nejaké poznámky, písomky....budem veľmi vďačná,ak sa podelíte🙂

mata35
16. feb 2011

@livinka97 Oláh- nič moc, treba sa nadrviť a niekedy aj tak neuľahodíš....

mata35
16. feb 2011

Chcem Vás poprosiť, nemal niekto skúšku SP v zdravotníctve s Vrankovou?

paela
17. feb 2011

@sofokleska ďakujem moja,tak už si poslala?ja dneska.držím palce tebe aj adrike,tak nech nám to vyjde!!!

jazminn
17. feb 2011

Ja zajtra idem na Socialne zabezpečenie Ing. Šatný - nepoznáte? 😉

zuzana63
17. feb 2011

@jazminn
Na zabezpečení sme mali p. docenta Zemana, to je teda svojský pán! Toho čo budeš mať Ty nepoznám, ale nech sa Ti darí! U nás sme z tejto skúšky, respektíve asi z toho skúšajúceho, mali riadne nervy.

bea187
17. feb 2011

@mata35 presne tak,skusky s nim boli vzdy masaker...

lucyliu1312
18. feb 2011

@skatkas Ďakujem za info 🙂

sofokleska
18. feb 2011

dakujem paela,ano už som podala hned v pondelok aj doki bol strašne mily hned ma bral bez čakania a pritom bola plna čakareň🙂no hej dufam že na to všetkym vyde....a možno sa aj stretneme na primačkach 🙂 aj ty si posielala do BA.že?

sisi01
18. feb 2011

Ahojte babule tretiacky, ktora z Vas uz mala prax s Radim??? Ako ma vlastne ta praca vyzerat? Co tam ma vsetko byt? Dakujeeem🙂

jazminn
18. feb 2011

Tak Soc. služby mám za sebou - C, čaká má patologia so Schavelom a Verejná správa s Derevjanikovou.

puuusinka
18. feb 2011

@jazminn s kým si mala soc. služby?

puuusinka
18. feb 2011

@ymany ak nejaká dobrá dušička pošle prosím ozvi sa mi sem 🙂 dám ti majlík

jazminn
19. feb 2011

@puuusinka Ing. Šatný

elize
19. feb 2011

@lucyliu1312 Tkac je super ... od nas nikoho nevyhodil ... na skuskach je benvolentny, ale na statniciach da zabrat ...drzim palce 😉

elize
19. feb 2011

@sisi01 ja som s Radim "Prax" ... Zaznam z praxe mal mat dve casti. 1. cast je popis zariadenia a 2. cast sebareflexia - dal nam otazky, na ktore mame v sebareflexii odpovedat. Na popis zariadenia nam dal tiez vediet co od nas chce. Tiez sme mali priniest potvrdenie o absolvovani praxe a brozurku zo zariadenia. Ak mi posles mailovu adresu poslem ti moj zaznam, ja som mala Acko.

sisi01
19. feb 2011

@elize Ahoj Elize dakujem za informacie ohladom praxe. Moja adresa je: sisa.kostkova@gmail.com. Moc dakujem 🙂

zuzana63
19. feb 2011

Ahojte, tak dnes sme absolvovali asi hodinové info ohľadom štátnic. Toľko všelijakých vecí okolo toho, napríklad, že odovzdávať na CD okrem celej práce ešte zvlásť aj súbor Abstract v cudzom jazyku, ktorý už je vlastne obsiahnutý v celom súbore. Keď sme sa pýtali, že načo to komu bude, tak nám bolo vysvetlené, že si pán... nemenovaný robí z toho takú zbierku.... to si fakt nevymýšľam.
A čo sa týka otázok, to je bez komentára, popridávali otázky, ktoré sa budeme ešte len - ak by sme pokračovali v štúdiu- učiť v 4. alebo 5. ročníku.
Ale ako sme zistili nepomôžeme si, je to tak zadané a nič s tým nenarobíme, ani
nechceme rebelovať, len som to musela zo seba dostať von, aby som sa mohla pohnúť ďalej.

Pekný zbytok víkendu prajem a veľa trpezlivosti nám všetkým, ktorí sa chystáme štátnicovať!

kukluska
19. feb 2011

Ahojte, chcem sa len opytat ci mi nahodou neviete poradit z coho sa mam ucit na skusku vererjne financie a poistovnictvo. doc. bugri. dakujem

jojka828
21. feb 2011

@mata35 Ja som mala skôšku s Vrankovou SPv zdravotníctve . Napíš mi mail na adresu: jojka828@gmail.com tam ti dám info