VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

allebo
21. feb 2014

@iwa36 jasne že áno ved to je taky relax a ešte aj s Ačkom odideš domov a Veronika je super,kebýže niečo potrebuješ kludne sa ozvi ja som v 3.ročniku

gerberad
22. feb 2014

ahojte, prosím Vas nema niekto knihu Mydlíková -Sociálna práca v neziskovom sektore ale z roku 2012 alebo 2011???? Ja mam ale je to z roku 2010 ☹ a neučila Vás nahodou prof. Škorecová? aké dáva testy alebo niečo podobné? Ďakujeeeeeeeeeeeeem :_)

monickab1
23. feb 2014

Ahojte, prosim vas surne zhanam material na verejnu spravu s doc. Hettešom. Ak by bol niekto strasne dobry a poslal mi na monickab252@gmail.com. .moc mi pomozete. Diky

nerope
24. feb 2014

Ahojte, prosím Vás nemá náhodou niekto otázky na skúšku z predmetu Personalistika a manažment ľudských zdrojov od Ing.Pribišovej a Dr. Bugryho. Ďakujem

tinka16
25. feb 2014

Ahojte, chcely by som sa opytat ci neviete aka je na skuske doc.Wiczmandyova PhD predmet pedagogika a soc.pedagogika?Dakujem 🙂

deniska256
25. feb 2014

Ahojte dievčatá chodím na odbor sociálna práca 3. ročník a zháňam z minulého roka vypracované štátnicové otázky... Nájde sa tu niekto ochotný, čo mi ich pošle na mail? denisa.krajcikova@gmail.com ... Ďakujeem 🙂

marica1
25. feb 2014

Pomôžte prosím,na skúšku SP s rodinou s Miklošom, že dáva otázky, poslali by ste mi niečo k tomu? ďakujem
marica1@pobox.sk

gabika32
26. feb 2014

Ahojte baby. Nemali ste niekto predmet SP so závislými s Barborou Kuchárovou?Ďakujem pekne.

gabika32
26. feb 2014

@marica1 Nie náhodou s Mikloškom?

maja5
26. feb 2014

ahojte nemohol by mi niekto poslať prednášku psychopatológia pre socialnych pracovníkov bola by som mu veľmi vďačná. vopred ďakujem. 😉

matkamatkova
26. feb 2014

Ahojte kočky, študuje tam niekto z Vás ošetrovateľstvo dennú kombinovanú formu? potrebovala by som nejaké info 🙂

gerberad
1. mar 2014

ahojte kočky, prosím Vas nemá niekto stiahnutú knihu Sociálne služby od Oláha???? a vie mi niekto poradiť, ci je u neho lepšie ist na ustnu alebo pisať test 🙂 Dakujem mail kvetinka66@gmail.com

emmuska11
2. mar 2014

ahojte prosim vas nemate niekto testy - trestné právo od JUDr. V.Šoltésovej? Vopred dakujem 🙂

zuri5663
3. mar 2014

Ahojte prosím vám nemáte niekto stiahnuté tieto knihy Správne právo hmotné - Peter Škultéty alebo Správne konanie pre sociálnych pracovníkov – Jana Vallová, ak áno mohli by ste mi ich poslať? Ďakujem vám veľmi pekne 😉

hermanoval
4. mar 2014

baby prosím vás čo mám robiť,keď som zaplatila školné za letný semester a dala som var.symbol rodné číslo,a malo tam byť číslo študenta?

sofokleska
5. mar 2014

Ahojte vkladali ste už niekto pracu do EZP systemu? chcela by som sa niečo opytať. ďakujem

pavucik79
5. mar 2014

@maja5 ja mam psychopatologiu od Šovčíkovej chceš ju?

pavucik79
5. mar 2014

ahojte vedel by mi niekto poskytnut zaznamovy harok klienta ktory treba priniest k prof. Oláhovi na skusku Socialnoprávna ochrana detí. Dakujem 🙂

stano_m
5. mar 2014

Ahojte, nepamätáte sa niekto aké testové a otvorené otázky dáva prof. Vlček z trestného práva?

pavucik79
5. mar 2014

@gerberad posielam ti ju na mail

bourdka
5. mar 2014

@sofokleska pytaj sa

hermanoval
6. mar 2014

Ahojte,nemáte náhodou niekto na predaj knihu od Soboňovej Farmakologia?

erika1106
8. mar 2014

Ahojte mali ste uz skusku s Tkačom politiku zamestnanosti? Ake daval otazky. Dakujem.

lina711
8. mar 2014

Ahojte, vie mi niekto poslať vypracované otázky na Teóriu SP (Oláh) ???? Veľmi by ste mi pomohli! ĎAKUJEM!!!

amadeus1
8. mar 2014

Ahojte, nemáte niekto vypracované otázky na skúšku Základy štatistiky a demografie s prof. Radkovou ?, prednáša v NZ. Budem vďačný za info o priebehu skúšky, ďakujem.

monicka07
9. mar 2014

Prosím Vás je tu niekto kto písal úvahu o sociálnej práci vo väzeniach-penitenciárna a postpenit. práca? ďakujem veľmi pekne

lina711
9. mar 2014

**********To vážne nikto nemá vypracované otázky z teórie SP s Oláhom????? :(((((((((((((((((((((((((( prosím, pošlite mi: evelyne2@azet.sk

erika1106
9. mar 2014

@lina711 ty si v 3 rocniku?

erika1106
9. mar 2014

@lina711 ja mam vypracovane otazky ale metody SP s jednotlivcom, Oláh

erika1106
9. mar 2014

Ahojte, mal uz niekto skusku politika zamestnanosti s Tkáčom....