VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

marosko256
16. okt 2014

Priatelia,
chystáte sa písať bakalárku alebo diplomovku zo sociálnej práce? Určite budete potrebovať mnoho literatúry k jej vytvoreniu. To Vám môže zabrať hodiny hľadania, zháňania a čakania v knižniciach. No ja Vám viem ľahko pomôcť. Mám zbierku 55 kníh zo sociálnej práce v pdf aj s ISBN, ktoré som nazbieral počas štúdia. Kto by mal záujem tak nech napíše správu. Taktiež mám zbierku materiálov z oblasti mediácie, niekoľko kníh o rómoch a iné. Piste spravu ked tak 🙂

abbalazovaaaa
17. okt 2014

@eve26 Prosím ťa veľmi pekne, my máme metodologiu výskumu s Kollarom a vôbec som neporozumela prednáške, máme vypracovať i prácu s tromi hypotézami: vzťahová, komparatívna, faktuálna. Prosím ťa, aké otázky dával na skúške, ako to prebiehalo. Budem vďačná za každú odpoveď. dakujem

eve26
17. okt 2014

@abbalazovaaaa skúška s Kollárom bola len o tej práci s hypotézami, všetci sme prišli do školy a on to kontroloval a ohodnotil, nič iné sme sa už učiť nemuseli 🙂

stano_m
17. okt 2014

lulita - Ahoj, mám ale má to 174 Mb.

abbalazovaaaa
20. okt 2014

@eve26 ďakujem veľmi pekne za odpoveď.

eve26
20. okt 2014

@abbalazovaaaa dúfam, že aspoň trošku pomôže 🙂

ankae
20. okt 2014

Ahojte, prosím Vás nemáte niekto vypracované otázky zo sociálneho zabezpečenia od Tkáča?? (3 ročník) moc ďakujem

karin01
21. okt 2014

Ahojte má prosím niekto skúsenosť s Vaverčákovou na manažmente? ďakujem

bejbina188
21. okt 2014

ahojte kocky. Prosim, potrebovala by som vediet, akým štýlom skúša Jurasek a ake otazky dava zo sociálnej patológie. dakujem 😘

emmuska11
21. okt 2014

@aduska15101991 ahoj prosim nemozes aj mne poslať vypracované otázky pokiaľ máš?
email: kopecka1d@centrum.sk.

Vopred dakujem.

luciauhnakova
22. okt 2014

@bakalarka ahoj prosim ta ak mas material k tej metodologii vyskumu s Kollarom, mozes to preposlat aj mne? dakujem lucia.uhnakova1@gmail.com

nicollle
22. okt 2014

Ahojte prosím vás nenájde sa tu niekto kto mal Sociálne zabezpečenie s Vojtechom Tkáčom a našli by sa uňho vypracované otázky alebo terennú sp so Žbirkovou a mali ste robiť projekt že ako asi to má vyzerať či len klasicky v odsekoch alebo ako normálny projekt písané ... moc by som bola vďačná 🙂

patrishqa
22. okt 2014

Ahojte 🙂 Vie mi niekto poradiť ohľadom kníh, kde je uvedené niečo ohľadom: rodina, rodinné prostredie, typy rodiny, socializácia rodiny a podobné veci? Vopred ďakujem ;)

maja5
23. okt 2014

Ahojte, chcem sa opytať kde ste si dávali vypracovať rešerš k bakalárskej práci? A hlavne aby to bolo online a nie osobne. dakujem

maja5
23. okt 2014

vedel by niekto poradiť knihy ohľadne kompetencií sociálneho pracovníka pri práci s rodinou? alebo SPOD a SK? 😉

denkolac
24. okt 2014

@maja5
SPODaSK je kniha od Olaha a Rohača
kompetencie tiez najdes knihu - su to zakladne veci ktore pri studiu musis vediet

denkolac
24. okt 2014

@maja5
rešerš vypracováva každá normálna knižnica - pokial mas zaplateny poplatok v nej a da sa poslat poziadavka online tak aj vypracovanie ti mozu poslat na mail

ajciatko
24. okt 2014

@ankae toto by aj mna zaujimalo, ak by niekto mal, resp. ti uz poslal, vies mi preposlat? dakujem

naomi88
25. okt 2014

Ahojik, mel ste nekdo pana Romana T. na treti sektor??? Jak u nej vypada zkouska?? Psal nekdo na neziskove organizace seminarni praci? Diky za odpoved

studium
25. okt 2014

Ahojte dievčatá vie mi niekto poradiť. Som druháčka a potrebujem materiál na Sociálnu prácu od Hetteša - vypracované otázky tých 60-dakujem

studium
25. okt 2014

@marosko256 Prosím si aj ja pošleš na zitka007@azet.sk-dakujem

lina711
26. okt 2014

*****AHOJTE. Som piatačka. Potrebujem materiály na teóriu konfliktov (Koval), Terénnu SP (Mikloško), Penitenciárna SP (Jurašek). Rada pomožem aj ja!!!!!!! 🙂 Ak máte, prosím napíšte správu, a Vám pošlem mailovú adresu.

tinka16
27. okt 2014

Ahojte,prosim vas nemal niekto socialnu patologiu s Juraskom a pediatriu s Kovalom,som druhacka Vopred Dakujem

abbalazovaaaa
27. okt 2014

@lina711 ahoj, prosím ťa, chodíš na Alžbetu, denná forma alebo externá? dík

lina711
28. okt 2014

@abbalazovaaaa Ahoj, externá. 🙂

denkolac
28. okt 2014

@lina711
ahoj - všetkých som mala len mi to musíš zajtra prípadne pozajtra pripomenúť a pošlem - dnes sa mi už nedá pa

abbalazovaaaa
29. okt 2014

@marosko256, píslala som ti správu, neviem či prišla, napíš

snehulienka16
29. okt 2014

Ahojte, mal tu niekto skusku s Buzalovou?

ren76
30. okt 2014

Ahojte. Viete mi poradiť, kde by som našla vzor diplomovej práce písanej v IMRAD?

zuri5663
31. okt 2014

Ahojte máte niekto materiály na SP so zdravotne postihnutými od Radiho? Ďakujem 🙂