VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

sofokleska
28. jan 2014

Ahojte prosím vás nemáte niekto nejaký material na predmet základy výskumu v soc. vedach? ďakujem

denkolac
28. jan 2014

AHOJTE DIEVCATA - CHCEM SA OPYTAT CI TU NIE JE NAHODOU NIEKTO KTO MA SKUSENOSTI S PROJEKTOM - KONKRETNE AK SA NIEKTO UCHADZAL O PRACU SOCIALNEHO PRACOVNIKA TAK MUSEL K ZIADOSTI O PRACOVNE MIESTO PRILOZIT VYPRACOVAT PROJEKT SOCIALNEHO PRACOVNIKA DO DD A DSS - AK NIEKTO V ZARIADENI ROBI PRIPADNE S TYM MA NEJAKU SKUSENOST TAK BY SOM RADU UVITALA - DAKUJEM KRASNE

katuskaz
29. jan 2014

Dobré ráno praje, rada by som poprosila o nejaké informácie k prednášajúcej p. Minichovej,s ktorou máme Sociológiu. Nevieme ako bude prebiehať písomka, nič konkrétne nevieme. Študujem na VŠ sv. Alžbety v Košiciach, som v prvom ročníku.

timonka
29. jan 2014

@katuskaz Ja som ju mala napíš my poštu mám knej poznamky a viem co davala na pisomnych

timonka
29. jan 2014

Ahojte baby 🙂 Vedeli by ste my poradit ak ste mali profakov aka je skuska aky su alebo ak mate knim podklad ja viem Vam poskytnut vypracovane otazky na BC z vlanajska.

Ročníková práca Arpova
Správne právo Vallová Jana
Sociálno-právna ochrana detí a sociálna kuratela Dr. Šebová
Psychiatria pre sociálnu prácu
Projektovanie v sociálnej práci Andrej Fukas
Sociálna práca v zneziskovom sektore Andrej Fukas
Psychopatológia pre sociálnych pracovníkov
Sociálno-právna ochrana detí a sociálna kuratela Dr. Šebová
SP s občanmi s mentálnym a viacnásobným postihnutím Bryndzák

SP s deťmi v náhradnej starostlivosti prof. Mikloško
Odborná prax Dr. Razzouková

Ak viete pomôžte. Aj ja Vám pomôžem ak budem vedieť.

moncicici
30. jan 2014

Ahojte baby,

nemáte prosím vás niektorá knižku Krizova situace v rodine ocima ditete- Matejcek,Dytrych

Alebo náhodou nemáte nejaké knihy, ktoré by sa mi hodili k DP na tému Krízová intervencia pre deti žijúce v sociálne nevhodnom prostredí,pokiaľ áno prosím pošlite mi to na môj mail monika.mlynarikova@gmail.com
Dakujem

martinka2804
30. jan 2014

Ahojte, prosím Vás nemali ste tu niekto skúšku aplikovaná sociálna politika s profesorom Tkáčom, 4 ročník Mgr ?? ďakujem 🙂

gandreag
30. jan 2014

ahojte , prosim aky je doc. PhDr. Roman Ladislav, PhD. ????????? Da sa s nim ? ci je taky prísny ako jeho brat?

slavka35
30. jan 2014

@martinka2804 mali sme,dava otazky na pisomke z tych 28 otazok,ktore daval minuleho roku na soc.politike

martinka2804
30. jan 2014

Dakujem 🙂 opytam sa viac v sprave ak môzem 🙂

martinka2804
31. jan 2014

@slavka35 my sme nemali profesora Tkáča na sociálnej politike 🙂 takže neviem aké Vám dával 🙂

bernadeta2
1. feb 2014

toho Matela ste nemali nikto ? ☹

opnam
1. feb 2014

Prosím, ak máte možnosť mgr otázky 2014, poskytnem vypracované 2013

babu1301
2. feb 2014

AHojte, rada by som sa spytala snad mi bude vediet niekto odpovedat. V bakalarskej praci to je ako s tými zhodami? Ked napisem citaty z knih alebo proste par riadkov z knih to nebude davat zhodu s inou bakalarkou? poradte mi prosim 🙂 Dakujem

sofokleska
2. feb 2014

@babu1301 to by ti malo davať zhodu len s tou knihou z ktorej čerpaš. Aj ja to teraz pišem a veľmi som zvedavá akú zhodu mi to vyhodí 🙂

slavka35
2. feb 2014

@babu1301 myslím, že zhodu ti vyhodi ak opišeš 5 za sebou idúcich slov doslova, takže každé piate slovo minimálne, nahraď iným významovo podobným slovom

evike03
2. feb 2014

prosím Vás ma niekto spracovane otázky zo zdravotníckeho práva a legislatívy od JUDR. Tkáča.ďakujem

lenorka77
3. feb 2014

Ahojte kocky, nema niekto knihu Teoria a metody socialnej prace od Matel - Schavel 2013? Dakujem

chuaneta
3. feb 2014

ahojte, prosím nemá niekto knihu od Mareša "Nezaměstnanost jako sociální problém" r. vydania 2002, ak je možné prosím poslať: magnetka111@gmail.com, ďakujem vopred

fiffinkaa
3. feb 2014

Ahojte, je tu niekto kto študuje 4 roč. socálna práca v Žiline?

denkolac
4. feb 2014

ahojte - je tu niekto kto absolvoval vyberové konanie na socialneho pracovnika do DD a DSS??!! dakujem

timonka
4. feb 2014

@bernadeta2 čo ťa učí mam od neho niečo

bernadeta2
4. feb 2014

m
@timonka Teória a základy SP...aký je to profák ?

timonka
4. feb 2014

je to pohodový profesor, prísny trochu ale ked sa naučíš bude všetko ok

t0mmy
5. feb 2014

@opnam
ahoj mas otazky aj na specializaciu z poradenstva?ak hej posli pls na mail tommy34@post.sk

slavka35
7. feb 2014

Ahojte nemá niekto materiály alebo nejake poznatky zo skúšok z týchto predmetov vo 4 ročníku?
Sociálne poradenstvo – prof.PaedDr.M.Schavel,PhD.
Základy apl. štatistiky – Ing. M. Bobovník
Teória SP – doc. PhDr. M. Oláh, PhD., m. prof.

luciatl
7. feb 2014

@fiffinkaa ahoj,ja som práve vo 4.ročníku

denkolac
7. feb 2014

@slavka35
daj mail nieco ti poslem

wwaanesska
7. feb 2014

denkolač Prosím aj mne pošlite, Ahojte nemá niekto materiály alebo nejake poznatky zo skúšok z týchto predmetov vo 4 ročníku?
Sociálne poradenstvo – prof.PaedDr.M.Schavel,PhD.
Základy apl. štatistiky – Ing. M. Bobovník
Teória SP – doc. PhDr. M. Oláh, PhD., m. prof. evkaaa@centrum.sk

laura123456
7. feb 2014

trubky, co tu pisete ohladom zhody s inymi pracami, nestaci kazde piate slovo nahradit, ten system je taknastaveny , ze aj kazde druhe slovo da ako zhodu s inymi pracami, najidealnejsie je davat, co najmenej citacii a ked uz tak parafrazovat, mate co robit, lebo v tom systeme je uz strasne vela prac a vsetci opisovali odniekial a z knih sa velmi neoplati tiez vsetko poctivo pisat, nastastie ja to uz mam za sebou 😀