VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

tinulka26
1. máj 2011

@petica5 Ahoj, kde chodíš do školy (mesto)? Aj ja som druháčka. Pošli mail, ak sa mi ju poradí zohnať tak ti ju pošlem. Kedy máš skúšku?

11011961
1. máj 2011

@kikakama Slavomír Laca je dosť prísny, odporúčam Ti naučiť sa poriadne aspoň tie najzákladnejšie veci,
pri ústnych skúškach pomáhal (podľa nálady) a pri písomke sa odpísať nedalo - stále chodil po triede ako lev v klietke.
Keď sa naučíš, tak problém mať nebudeš, a ešte ak si mladá a pekná máš ďalšie plus uňho.

kikakama
1. máj 2011

@11011961
no ... mladosť a krása už boli, ženské prednosti tiež nemám veľké, tak mi ostáva len tvrdé učenie. 😝
Zažila som ho na SPV, bol celkom príjemný, len neviem ako to je pri mgr. práci kde funguje ako školiteľ. Mám z toho hlavu v smútku, už som sa rozhodla, že nezamestnanosť ohľadom rómov, no a včera spolužiačky vraveli, že nič moc, že túto naši profesori veľmi neeem radi vidia ....
Tak poraďte, ktorým smerom v nezamestnanosti?

kikina173
1. máj 2011

@indiankaindi Ahoj, nemáš náhodou nejaké knihy o bezdomovectve? Ďakujem, zatiaľ

tinulka26
1. máj 2011

Prosím vás nemáte niekto nejaký materiál alebo názov kníh, ktoré by som využila v mojej práci Dysfunkčná rodina ako klient soc. pracovníka. Ďakujem moc. 😉

11011961
1. máj 2011

@kikakama
Neviem ja som ho za školiteľa nemala, no kolegyne ktoré ho mali sa sťažovali, že bol stále zaneprázdnený.
Skús sa orientovať na príčiny dlhodobej nezamestnanosti a v ňom zapracovať status sociálneho klienta.
Dá sa na to urobiť aj výskum
Čau

jajalinka
1. máj 2011

čawte baby!!! čo by som mohla napísať do bakalárky na tému uplatnenie sociálneho pracovníka v zariadení sociálnych služieb vdaka 🙂

aduskatt
2. máj 2011

no krasa.skolitelka na strhla tretinu bodov za interpukcne znamienka☹

angela200
2. máj 2011

@aduskatt čo sa stalo? nerozumiem tej tvojej vete? koľko ti dala bodov? aj to odôvodnila?

moncicici
2. máj 2011

caute,

prosim vas nemate niektora projekt, ktory by ste mi mohli poslat ako vzor???som uz v koncoch, ani spoluziaci to nejak nevedia a blizi sa datum odovzdania,pokial by ste boli niektora taka mila,moj mail monika.mlynarikova@gmail.com

aduskatt
2. máj 2011

@angela200 jednoducho z 30 bodov nam dala 20 s tym, ze su tam chyby najma interpunkcia, tak som to pozrela....zo 60 stran som tam nasla dve bodky na konci vety co chybaju...................ostatne, co sa tyka vypracovania nam povedala, ze je dobre, napriek tomu nam dala dole body este aj tam za nieco..............proste, 87 bodov, C za pracu, ktoru povedala, ze je dobra, este sme ju prepracovali podla nej............EZP nam vyslo 0%, ale neoznacila, ze to nie je plagiat.proste tupana.a za celu dobu sme ju ani raz nevideli...................dokonca nam neoznamila, ze jej praca neprisla( mala ju v spamoch), tri tyzdne sme cakali, kym sa k nej vyjadri.........proste haluz....a este si dovoli vypytat prachy bokom

aduskatt
2. máj 2011

@moncicici aky projekt mas na mysli konkretne?

angela200
2. máj 2011

@aduskatt a čo to je za babu, napíš aspoň cez IP,aby sme sa jej vyhli.

monika_123
2. máj 2011

baby, potrebovala by som nejaké knihy na seminarku tak sa chcem spytat ci nahodou nemate v pc?dakujem
Prof. Gabura Ján + syn Patrik Gabura – Sociálna komunikácie BA, 2004 rok vydania
Vladimír Frk, Jozef Kredátus – Komunikácia v personálnej a sociálnej praxi, Prešov, 2005 rok vydania
Ján Brindza – Sociálna komunikácia, BB, 2004

indiankaindi
2. máj 2011

@kikina173 Ahoj, mám chudoba a bezdomovstvo ale nie v elektronickej podobe :( Je to od Kasanovej a Tvrdoňa

indiankaindi
2. máj 2011

@moncicici Ahoj, to je projekt bakalárksje práce?

aduskatt
2. máj 2011

@angela200 to je skolitelka z presova.ma mgr pracu si ju urcite nevyberiem

angela200
2. máj 2011

@aduskatt pýtam sa preto, lebo aj ja som mala z Prešova, tiež sme riešili všetko cez PC, ale komunikácia hrozná, až som plakala, a prosila ju, nech sa mo ozve, lebo neodpisovala, nezdvíhala telefon, do IP ti napíšem meno, nebudem tu, a tiež som ju na Mgr. prácu neoslovila, stačilo..... ☹

aduskatt
2. máj 2011

@angela200 no asi tak nejak........a este si otvorene ta nasa aj zapytala prachy.....nam dokonca ani posudok nechcela poslat a do telefonu povedat znamku.poslala posudok priamo do skoly, ale pytala od nas vypisanu obalkuso znamkou..sak na co by sme v 21om storoci vyuzivali mail, vsakano....4 dni jej trvalo, kym odoslala pracu do EZP a po nasej urgencii z nej vypadlo, ze ona nema pristupove kody.proste tupana

angela200
2. máj 2011

@aduskatt joj joj sme všelijaký na svete......

medulienka31
2. máj 2011

ahoj, prosím o morálnu podporu zajtra ma čakajú štátnice

janka46
2. máj 2011

@medulienka31 držím palce aj na nohách a hlavne sa vyspi na to 😉 neboj dobre to dopadne! 😉

janka46
2. máj 2011

@medulienka31 držím palce aj na nohách a hlavne sa vyspi na to 😉 neboj dobre to dopadne! 😉

sse
2. máj 2011

@medulienka31 Držím palce, neboj zvládneš to, ja som to úspešne prežila v sobotu 🙂

kikakama
2. máj 2011

@aduskatt
mrzí ma, že ste tak dopadli, je to na hlavu, ak všetko urobíš podľa jej požiadaviek a potom ťa ohodnotí na 87 ...
Kašli na to, venujte sa štátniciam, možno sa to podarí obhájiť na lepšiu známku.

kikakama
2. máj 2011

@medulienka31
držím palce a zajtra na teba budem myslieť, nestresuj sa, vždy si povedz, že za tie roky sa niečo v hlave uložilo a v pravý čas tam aj niečo nájdeš. Daj vedieť ako si dopadla, mňa to čaká o rok.

aduskatt
2. máj 2011

@kikakama to dufam.......ved najskor napisala, ze vsetko dobre a o dva dni hodinovy telefonat, co a ako upravit....stalo sa a hen....a za par bodiek na konci viet na tretinu bodov za forma strhla........a pritom v slovnom hodnoteni na jeden a pol riadka urobila tri pravopisne chyby...no proste krasa.......dufam, ze oponent bude fajn a vezme aj do uvahy 0% zhodu EZP

aladax
3. máj 2011

@paka
Ahoj, mňa čaká ústna skúška u Oláha teraz 9. mája. Tiež sa učím z jeho knihy, ale chcela by som vedieť či si sa učila aj zo zákonov alebo stačí iba vedieť ktoré sa problematiky týkajú. A ešte keby si mohla napísať ako sú formulované otázky. Bojím, Bojím....Ďakujem

moncicici
3. máj 2011

@aduskatt myslím projekt, ktorý sa robí v predmete Projektovanie v SP, musíme vyplniť nejaké tlačivo, čo je žiadosť o nevratný finančný príspevok

moncicici
3. máj 2011

@indiankaindi nie to je projekt k predmetu Projektovanie v SP