VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

zoja
22. sep 2009

no nam zas povedali toto 😉 , tak si vyber

valentinka3
22. sep 2009

zoja ma pravdu te dve čo boli na zápise sa nedohodli a preto tie zápisy su takto lebo skor dali prednašky ako mala Ing. naplanované zápisy ☹

malaberuska
22. sep 2009

a to nam nemienia vobec povedat,nic????? sak sme mali od tohto stvrtku zacat! vy ste mali kedy zapisy ked mate taketo informacie?? ja sa tam neviem dovolat...

zoja
22. sep 2009

ja som bola vo stvrtok doobeda, tam sa nedovolaš nemaju presunuté pevné linky a mobil koluje po oddeleniach a je len jeden! vydrž už do štvrtku a tam sa snad niečo dozvieme, este stresov zažiješ habakuk tak sa nadýchni 😵 i a pusť to zatial z hlavy..

malaberuska
22. sep 2009

baby ja tomu nechapem... sak zapisy mali mat vsetci minuly tyzden a teraz sme uz mali zacinat! volali ste s nimi niekto alebo co? nie ze mi nakoniec niekto povie ze nie som ani zapisana 😠

malaberuska
22. sep 2009

sak a to je skola alebo holubnik??? a to kazdy mame dost ako mu to vyhovuje?? a to uz je o com? to co tam chcu robit??

zoja
22. sep 2009

maš v ruke index? maš! tak o nič nejde, budeš sa len o týžden neskor mordovat v laviciach

malaberuska
22. sep 2009

mne je jedno kedy sa budem mordovat v laviciach, sak mne to vyhovuje 🙂 len mi ide o princip, ze nebyt tohto chatu tak ani neviem tieto informacie chapes? a co tam chcu vo stvrtok robit?

zoja
22. sep 2009

nemam ponatia, snad uz budu sami vediet viacej

malaberuska
22. sep 2009

prosim ta co vam konkretne povedali? ze mame dojt niekedy medzi pol 5 - 8 ??? alebo ako?

zoja
22. sep 2009

kuk prispevok 12.55 , dozvieme sa a uvidime viac vo stvrtok ak nevycapia na stranke nejaku zmenu

zuzu.ve
22. sep 2009

ahojte, práve to tu čítam, takže teraz mi to prosím niekto zhrnte, vo štvrtok má ísť kam? a o koľkej? veď mám v tom chaos ☹ ☹

malaberuska
22. sep 2009

zuzu.ve ani nehovor, kazdy mame ine info :( ja som to pochopila tak ze od 16.20-20.00 hod mame prist na tu sevcenkovu a tam sa dozvieme viac.... ale ako ked tam dojde 100 ludi tak kazdemu to budu hovorit zvlast ?? :( hmmm...super...

zuzu.ve
22. sep 2009

a akože všetky skupiny naraz? veď vraveli že budeme podelení do skupín

malaberuska
22. sep 2009

mne sa to tiez nezda!! nam vraveli vsetko uplne inak... sak keby dali nieco na stranku aspon! nechapem, neviem... volanie nefunguje, maily tiez nie tak ako sa mame dozvediet info???? 😠

zoja
22. sep 2009

zuzu do skupin budeme podelení ked nas bude vela - zatial sa na prvých zápisoch zapísalo zo 700 uchadzačov cca70, preto čakaju na tieto nové termíny či sa ich nahodou nedoprihlasuje vačší počet a potom sa rozhodne co ako dalej, ono to bude asi v nejakých časových blokoch ten stvrtok, aby sme tam nemuseli trčať celý čas

malaberuska
22. sep 2009

ja uz nemam slov... sak zapisy boli zverejnene na stranke tak o co im ide??

zoja
22. sep 2009

baby končim motame sa tu dokola, mudrejšie budeme po stvrtku zatím pa

malaberuska
22. sep 2009

problem je v tom ze kazdy mame ine informacie.. my co sme boli skor na zapise pocitame s tym ze zacneme uz vo stvrtok normalne.. vy co ste boli vo stvrtok zas tvrdite ze nie 🙂 ale problem nie je asi v nas ale v organizacii zo strany skoly...

zuzu.ve
22. sep 2009

malaberuska a ty vieš kde presne je tá ulica a tá budova? Z ktorého smeru pôjdeš?

malaberuska
22. sep 2009

ja pojdem autom 🙂 ale vies kde je danovy urad???? tak to by mala byt budova cca oproti 🙂 danovy urad je 23, toto myslim 21. Skus si to dat do google maps a tam si to pozriet z toho to urcite pochopis.. 🙂

malaberuska
22. sep 2009

http://www.usmev.sk/images/stories/mapa_Usmev_B...

kocky toto je mapa kde je ta budova keby niekto nevedel 🙂

valentinka3
22. sep 2009

malaberuška ja nechápem tvoj stres štvrtok o 16.00 začína prednáška pre tých čo sú zapisany ty čo majú zápis neskor začnú neskor 😉 tak načo panika a načo ti je rozvrh zober si zošit a pero a všetko čo ti povedia si zapíš ved si vysokoškoláčka 😉

malaberuska
22. sep 2009

ale ved ja nestresujem 🙂 len mi lezie na nervy skola ohladne podavania informacii... vies nam bolo povedane na zapise ze si mame na nete pozriet rozvrh a v akej sme skupine aby sme sa vedelli zariadit.. a ze asi to bude 16,20 hod na Sevcenkovej... cize sme dostali priblizne informacie s tym ze si mame zbytok na internete pozriet. Cize mas pocit ze to je stres? podla mna mam len snahu o zistenie informacii kam a kedy mam vobec ist.

valentinka3
22. sep 2009

na Sevcenkovu o 16.20 tak idu všetci . Ja mám kamošku na inéj škole a tá ma rovnaké problemy ohladom infor. tak ma to neprekvapuje .

malaberuska
23. sep 2009

ahojte baby, videli ste rozvrh???? je tu niekto kto v A.skupine ani nie je??? co budete robit, idete tam zajtra alebo ako? ja nie som ani v skupine a ten rozvrh ma dorazil uplne ☹

zoja
23. sep 2009

malaberuska a čo ti nie je jasné? to zatriedenie do skupiny A si nevšímaj oni to zabudli podla mna vymazat z predchadzajúceho oznamu, zajtra o 16.20 na Ševčenkovej , vyučba uvedených predmetov začína až 1.10

malaberuska
23. sep 2009

zoja myslis? Je pisane ze rozvrh je platny od 24.9. A len 2 predmety zacinaju 1.10. Tak neviem, ja som to takto pochopila..

zoja
23. sep 2009

a aby si bola kludná ani ja nepatrím do tej skupiny A

malaberuska
23. sep 2009

no ok ale nezacinaju len 2 predmety od 1.10? 🙂