VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

vikina777
30. nov 2010

@jazminn Veru tak, Ondrušová má najlepšie prednášky, veľa študentov si ju chváli...

vikina777
30. nov 2010

Prosím, kto má pekne spracovanú knihu Sociopatologie pro sociální pracovníky od Muhlpachera? Zašlite mi ju prosím na mail: juliet866@pobox.sk

gabicocka
30. nov 2010

@mimka7381 ďakujem krásne, pomohla si mi 🙂 🙂

medulienka31
30. nov 2010

ahoj, nemáte niekto knihu od Tokarovej Sociálna práca v el. podobe, resp. knihu od Matouška Základy sociálnej práce, alebo Metody a řízení sociálni práce?

mimka7381
1. dec 2010

medulienka napíš mi svoj email a pošlem ti knihu od Matouška.

medulienka31
1. dec 2010

@mimka7381 tvrdaz@gmail.com
ďakujem

jojka828
1. dec 2010

mimka7381 nemôžeš aj mne preposlať knihu od Matouška na mail: jojka828@gmail.com vopred ďakujem.

mimka7381
1. dec 2010

Dievčatá poslala som Vám tu knihu.

jojka828
1. dec 2010

@jojka828 Ďakujem si zlatá.

medulienka31
1. dec 2010

@mimka7381

ešte raz srdečná vďaka

anavi222
2. dec 2010

Ahojte babenky 🙂
Prosim Vas neviete nahodou aka je na skuske JUDr. Krsikova, ake dava otazky? Caka ma s nou skuska Uvod od pravnych disciplin, som prvacka 🙂

seljmani
2. dec 2010

@gabicocka napíš mi na seljmani@azet.sk že čo potrebuješ hlavne že tú Klamanovú

seljmani
2. dec 2010

@gabicocka Som si všimla že si to ty Gabča. počúvaj mám dva druhy otázok na Kalmanovú, stručnejšie a viac vypracované neviem či som ti poslala obe....

gabicocka
2. dec 2010

@seljmani, áno adi, ja som, mám tú kamanovú na 20 strán, ale chýbajú mi tam tri otázky, 8., 44. a ešte nejaká

seljmani
2. dec 2010

@gabicocka OK tak sa na to pozriem mala by som to mať niekde opravené tie dve otázky už ma na to niekto upozornil

seljmani
2. dec 2010

@medulienka31 mám obe knihy alebo napíš čo ešte potrebuješ o sociálnej práci, pošlem ti

medulienka31
2. dec 2010

@seljmani
mám tému na bc. prácu historické aspekty sociálnej práce s poukázaním na jej aktuálnosť
históriu, metody a pod. Ak budeš taka láskavá prepošli mi knihu od Tokárovej, od Matouška mi už zaslala mimka7381

sse
2. dec 2010

@seljmani Veľmi pekne ti dakujem za knihy 🙂

seljmani
3. dec 2010

@medulienka31 prosím ťa napíš mi na mail seljmani@azet.sk čo potrebuješ aby som nezabudla

mimka7381
3. dec 2010

@seljmani Ahoj Ada.Ako si prosím Ťa zvládla skúšku u Zemana ja idem zajtra ale už mám obavu že som všetko zabudla.A čo tie prípadove štúdie ak neviem,alebo mám len vravieť čo ma napadne.Dík

seljmani
3. dec 2010

@mimka7381 dopadla som celkom dobre, mám C, ja som spokojná....pýtal sa veľa čo sme v materiáloch nemali, proste čo ho napadlo, musela som veľa improvizovať. Treba vedieť prípadové štúdie ale nie naspamäť, iba svojimi slovami že na čo ma ten a ten nárok.....sumy sa netreba naučiť naspamäť, iba vymenovať dávky. Musíš alevedieť tie tri časti, čo má fiktívne rozhodnutie - výroková časť, odôvodnenie a poučenie, to treba vedieť. Držím ti palce a neboj sa!!!!!!

seljmani
3. dec 2010

Baby chcem sa opýtať tých, čo ste mali s Kalmanovou prednášku Sociálna prevencia (ja som ešte nemala) tak či máte otázky, aj nevypracované, nech sa do toho môžme pustiť.

marsiii
3. dec 2010

ahojte ....chcem sa opýtať...máte skúsenosť s JuDr. Mikuličkom? - základy práva.....budeme sním mať ústnu skúšku tak by som rada vedela čo môžeme očakávať .......dakujem 🙂

ymany
4. dec 2010

ahojte kocky. ma tu niekto na soc. prevenciu PhDr. LACU PhD? Vdaka za odpoved

mimka7381
4. dec 2010

Huráá dievčata mám skúšku u Zemama . Poviem bol to stres , ale oplatilo sa mám B.

zuzana63
4. dec 2010

Ahojte, chcem sa spýtať, pri bakalárskej práci keď použijeme staršie zdroje - pod rok 2000, ale nie veľa tak 2-3 knihy, či to moc vadí potom pri hodnotení práce. Lebo čo s tým, keď k danej problematike nebolo nič aktuálnejšie vydané...?
Díky!

zuzana63
7. dec 2010

@mimka7381
Prosím Ťa, ako to prebiehalo so Zemanom, môžeš to trošku priblížiť? Akú si mala otázku?
Ja mám z neho nervy, idem 20.12.

jazminn
7. dec 2010

@ymany ja mám a je hrozdný, lebo jedna skupina už mala.

seljmani
7. dec 2010

@zuzana63 ja mám C, odpovedala som z toho úplne prvá, som rada, že to mám za sebou....otázky a vypracované prípadové štúdoe máš? A fiktívne rozhodnutia? Ak nie, napíš mi mail na seljmani@azet.sk a pošlem ti

seljmani
7. dec 2010

@jazminn ako si dopadla na Zemana?????? či si ešte nemala?