VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

miroslava1410
27. nov 2013

@erzulik aj nabudúce

erika1106
27. nov 2013

@gerberad
Je super 🙂 , v teste daval len to co diktoval na prednaske.

gerberad
27. nov 2013

@erika1106 cauko neviem, k čomu to malo byt akosi som stratila niť ☹

erika1106
27. nov 2013

@gerberad
pytala si sa na Kunošíka

gerberad
27. nov 2013

@erika1106 a bolo to ťažke, alebo sa dalo.......bol prísny či nie 🙂

erika1106
27. nov 2013

@gerberad
nie je prísny, je uplne super... 🙂

safriana
28. nov 2013

Ahojte baby, máte niektorá skúsenosť v prestupe medzi detašovanými pracoviskami na VŠ sv. Alžbety? Je to možné? Chcela by som prestúpiť do letného semestra v tom istom odbore, ale do iného mesta.

kustynka
28. nov 2013

Ahojte nemate niekto materialy, knihy, otazky, testy na krizovu intervenciu od Karkoskovej, Personalistiku od Bugriho a Socialnu politiku od Tkaca ? Ak by ste mi mohli poslat na nataliakustykova@gmail.com Dakujem pekne

alchimistka
28. nov 2013

Ahojte, ja som bola na skúške z penitenciárnej a postpenitenciárnej v Nových Zámkoch a musím povedať, že takú super prednášku máme málokedy. Perfektný výklad, hromada zaujímavých informácií z praxe, prezentácia, konzultácia pred skúškou k tomu...mala som z toho z počiatku bobky (a nebola som sama). To je dosť sýta téma. Páčilo sa mi, že začal s vysvetlovaním pojmov s ktorými sa budeme najviac stretávať. Mali sme perfektný podklad na skúšku. Nemuseli sme sa hrabať v zákonoch a predpisoch, lebo odkazy boli všade v prednáške. Bolo vidieť, že tento učiteľ je v problematike doma aj čo sa týka teórie aj praxe. Otázky boli ťažké, ale bolo sa z čoho učiť. Mám z toho dobrý pocit. Ešte neviem výsledok, ale dúfam, že som dopadla dobre. Môžu banovať tí, čo neboli na prednáške a konzultácii. V minulom semestri učil trestné právo, keď sme sa na neho pýtali vychvaľovali ho, hoci vyžadoval vedomosti. Vďaka za dobrý výber učiteľa.

alchimistka
28. nov 2013

@jahodka35 to ste ešte nemali skúšku s Romanom T. ?

alchimistka
28. nov 2013

len musím doplniť predchádzajúcu vetu o Romanovi T.- v Blave učil moju kamošku a je vraj oveľa prísnejší ako Roman L., ale má vedomosti z penitenciárky, ale som rada, že nás nemal.

le27
28. nov 2013

Ahojte, mam nejake materialy zo socialnej prace - Bc. stupen - nejake poznamky, prefotene clanky z knih, prefotenu jednu knihu psychologie a tak 🙂 ak mate zaujem napiste mi sukromnu spravu

emmuska11
28. nov 2013

@alchimistka ahooj nemas nahodou dake materialy? ak ano posles mi na email: kopecka1d@centrum.sk
Vopred ďakujem 🙂

alchimistka
28. nov 2013

@emmuska11 - myslíš na tému penitenciárna a postpenitenciárna starostlivosť?

amadeus1
28. nov 2013

ahojte, nemáte niekto kontakt na PhDr. Šimončičovú, prednáša v N.Z. Pedagogiku a na p. PhDr.Radiho ?

emmuska11
29. nov 2013

@alchimistka ano 🙂

gerberad
29. nov 2013

Čaute kočky, prosím Vas nemá niekto knihu na sociálnu antropológiu alebo prácu napísanú prosím 🙂 ďakujem veľmi pekne kvetinka66@gmail.com

babu1301
29. nov 2013

Ahojte , nahodou niekto tretiak na socialnej práci kto má otázky ktoré dali jurašek z azylu? a napriklad z prevencie schavel? dakujem 🙂 🙂

babu1301
29. nov 2013

@babu1301 ževraj u schavela by to mal byt test? vdaka

sisaa12
29. nov 2013

ahojte neviem ako napísať plán práce s rodinou na Mikloška neviete mi s tým pomôcť budem vďačná za každú radu vďaka

bernadeta2
29. nov 2013

@cta Dobre si to napísala. Milujem tie reči o tom, aká je to škola. Hlavne to hovoria takí, ktorí nemajú vysokú žiadnu ... Chodím do prvého ročníka externe a keď chcem mať dobré známky, mám čo robiť!!! Je nás veľa v skupine, ale myslím si, že 1.ročník je sito, lebo FX lieta jedna radosť... Ja som na tu školu išla, lebo mi je to blízke a učím sa niečo čo ma baví. Viem, že možno hneď nepôjdem robiť socialnu pracovníčku, lebo mi je jasné, ako je to platené, ale so štúdiom je to ako s prácou, ak je vám to blízke, zvládate to lepšie 🙂 Musela som sa smiať, keď som čítala, že Alžbeta je ulievareň.... no tak to sa mi teda vôbec nezdá !!!! Držím vám/nám všetkým palce 🙂

bernadeta2
29. nov 2013

Náhodou Dr. Mariana Medlena na práve ste nemali????

viliva
29. nov 2013

@vierus5 ahoj. prepáč, že ťa otravujem ale chcela som sa ťa opýtať či nemáš nejaké materiály na SP v zdravotníctve od dr. Slaného. ak áno mohla by si mi pomôcť a poslať mi ich 😉 Ďakujem za tiaľ moc. Lenka

monikaseb
30. nov 2013

@savanah128 Ahoj, potrebuješ ešte otázky?......napíš mi na mail, pošlem ti ich: monika.seberini@gmail.com
pekný deň Monika

motylik0001
30. nov 2013

ahojte , prosím vás nemá niekto náhodou nejaké podklady či materiáli na biochémiu , konkrétne na tému : glykolýza a jej význam pre tvorbu ATP ? Ďakujem .... motylik0001@centrum.sk

wwaanesska
30. nov 2013

Prosím, vás kdo má tohtoročné vypracované magisterské otázky zo soc. práce pomôžte. evkaaa@centrum.sk moc ďakujem

andulla
30. nov 2013

@gerberad poslala som ti email 🙂

savanah128
30. nov 2013

@denkolac ahoj čítala som že zháňaš otázky na supervíziu ja ich síce nemám ale chcem sa ťa spýtať, že či náhodou nemáš nejaký materiál na supervíziu dnes sme mali prednášku so Schavelom, nič nám nedal tak by som ťa chcela poprosiť že keby si náhodou mala a bola by si ochotná poskytnúť materiál poslala by si mi ho na email savanah128@gmail.com

Vopred ďakujem
Jana

motylik0001
30. nov 2013

@savanah128 Ahoj odoslala som ti na mail materialy zo supervízie dufam že pomôžu 🙂

lenicka187
1. dec 2013

@motylik0001 dakujem pekne ale zatial som email nedostala