VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

petrahy
1. jún 2010

janin26 a aky odbor chceš študovať? Ja chodím na tuto školu v Skalici odbor ošetrovatelstvo a mam dva týždne za semester školy a potom skúškové plus prax, verejne zdravotnictvo chodi tak isto ako my a socialna praca maju vikendovu formu štúdia

jazminn
1. jún 2010

Ak chceš externe, tak to sa nechodí len v sobotu, ale aj cez týždeň. My sme mali napríklad v druhom ročníku všetky stredy a štvrtky v mesiaci október prednášky, november voľný a v decembri, kto si ako naplánoval tak mal skúšky. V sobotu sme snaď mali jednu skúšku. A v letnom semestri všetky štvrtky a piatky v mesiaci február prednášky, marec voľný a v apríli som mala 30. poslednú skúšku. Takže už mesiac prázdninujem.

janin26
1. jún 2010

petrahy a jazminn dakujem za reakciu.Ja chcem soc. pracu ale dala som si ju prave pre to ze potrebujem skolu kde sa chodi len cez vikendy.Nepoznate taku a na ktoru sa este daju poslat prihl.? Ja uz na jednu chodim ale prave preto ze nemozem mat v praci tolko volna chcem prestupit a na soc. praci su prednasky povinne?

maruschka
1. jún 2010

janin, napríklad UJAK Hrozenkovo, Dubnica-tam sa chodí iba cez víkendy...na Alžbete sa chodí aj cez týždeň. My sme sa hlásili na externú formu štúdia cez víkend a druhý, tretí ročník sme mali iba cez týždeň-aj skúšky, takže dovolenky padli na školu.. 😉 😉 😉 😉

bajlinka
1. jún 2010

Ahojte, ja chodím tak ako petrahy do skalice ale na soc.prácu externe, prednášky sme mali len v sobotu letný semester myslím že ich bolo 7 sobôt a potom skúšky a tie ako si naplánujeme, dá sa to v pohode zvládnuť, nám aj povedali že sme externé štúdium tak máme právo mať prenášky cez víkend. Ešte jedna skúška a prázdniny.

kallanchoe
1. jún 2010

@janin26 dakujem krasne za odpoved 🙂

janin26
2. jún 2010

maruschka aj baby dakujem za odpoved a da sa pokracovat aj v Mgr. nejakym sposobom cez inu skolu alebo tak_ Lebo viem ze DTI nemaju akred. na mgr.

maruschka
2. jún 2010

janin, samozrejme sa dá pokračovať aj na inej škole na Mgr. Ak bude stáť pri mne všetko šťastie sveta a urobím štátnice, tak by som pokračovala na inej škole, asi pedagogiku, uvidíme... 😉 😉 😉 😉

janin26
2. jún 2010

maruschka vies to na isto? Neviem ci by som sa nemala aj na Vasom fore opytat kamoska chodila co mala tam zameranie administrativa tusi a nedalo sa :(

lenrie
2. jún 2010

ahojte,je tu niekto kto si dla prihlasku do Presova extrene?ja som dala na socilanu pracu a cakam...akurat mi volali,nech im poslem overene notarom vsetky vysvedcka z gympla,,to aj od vas chceli????lebo posielala som overene len maturitne a ostane ,teda za 1.-5.rocnik len okopirovane

celestina
2. jún 2010

@lenrie ja som si tiež tam dávala. Ja som tie vysvedčenia posielala spolu s prihláškou. Zatiaľ sa mi neozvali, ale prihlášku som posielala v piatok. 😅

lenrie
3. jún 2010

celestina a mala si tie vysvedcka overene notarom?ja som prihlasku posielala minuly tyzdne ,tusim v utorok....

lenrie
3. jún 2010

@celestina kuk spravu pred som tam zabudla dat ten zavinac ☹

jazminn
3. jún 2010

My sme v BJ nedavali overené vysvedčenia, len prekopirované. Veď notár nie je lacný...

lenrie
3. jún 2010

@jazminn mne volali z tej skoly,ze to mam doposlat a davm to overovat na matrike za 1,50 jedn kus ale mam 5 vysvedceni,kedze som bola bilingvalny gympel::(((((

celestina
3. jún 2010

@lenrie áno aj vysvedčenia som posielala overené notárom

miska333
3. jún 2010

odkedy sa mi narodil mali na prednasky nechodim a skusky mame ´vseliako . vacsinou v piatky a soboty a to tak max pol hodku, da sa to popri praci zvladnut, vacsina co tam chodi ma aj pracu

lenrie
4. jún 2010

@celestina dik,uz som ich dala overit a odoslala som ,tak snad uz vsetko

ymany
7. jún 2010

jazminn: ahoj, dakujem ti krasne, ale uz mam po skuske. dopadlo to celkom fajn 🙂 a este sa chcem spytat. nahodou nemas nejaky projekt na projektovanie v socialnej praci?

jazminn
8. jún 2010

Pošli mail.adresu. Pošlem Ti.

ymany
8. jún 2010

@jazminn poslala som ti moju adresu na IP. dakujem.

mimka7381
21. jún 2010

Ahojte.Chcem sa spitať či nahodou nemáte niektorá vypracované otázky na zaverečné bakalárske skúšky. Končím až na budúci rok ,ale aspoň nakuknem .Ďakujem Vám.

mata_ka
21. jún 2010

Ahojte babenky,
preluskala som vase diskusie a vazne uz dlhsie uvazujem nad studiom na tejto skole-externe odbor soc. praca, ale v Banskej Bystrici. Vraj je tam detasovane pracovisko - no neviem kde, lebo na nete som nic nenasla a ziadost mozem na skolu poslat este do konca jula... Najde sa niekto, kto tam studuje? 🙂
Kedze mam dve maturity + vyssie odborne studium, to si mam dat overit komplet vsetky vysvedcenia? Ved ich mam dokopy 12 ks! 😖 Dakujeem 🙂

mimka7381
22. jún 2010

Ahoj ja som našla len toto ,dúfam ze ti to pomôže. http://www.rnl.sk/modules.php?name=News&file=pr...

mata_ka
22. jún 2010

Dakujem, no uz som si to zistila aj ja akurat dnes na studijnom a nasla som aj priamo stranku detasovaneho pracoviska: http://ures.wbl.sk/, tak sice nic v zlom, ale uz chapem, preco je predlzeny termin prijimaciek. O takuto specializaciu nemam zaujem. 😒 Tak si pockam na buduci rok 😅

vpin82
23. jún 2010

...Ahojte chcela by som sa opytat ci niekto chodí na detasovane pracovisko do Michaloviec a ci neviete ci sa da este niekde poslat prihlaska. Dakujem

ymany
26. jún 2010

vpin82 - ahoj, ja chodim externe do michaloviec. myslim, ze dodatocne sa prihlasky nedaju poslat, nie som si ista. zavolaj na studijne oddelenie v MI a tam ti daju presnu odpoved. ak nebudes mat k dispozicii cislo, tak ti ho mozem poslat. pekny den

sfinga254
27. jún 2010

ahojte chcem sa opýtať akou formou sa konajú skušky na psychológiu v BA na sv.Alžbety mam ich o dva týždne a neviem či beru šetkých a tie skušky su len nejake zakladne veci alebo je to niečo strašne? :D..a kolkých vlastne beru? hmm?? prosim pomôžte 🙂 ďakujeem

danamo
2. júl 2010

ahojte všetci, veľmi by som bola povďačná ak by mi niekto vedel zaobstarať tohoročné záverečné témy (vypracované)na bakalársku skúšku, odbor sociálna práca. Skúška ma čaká budúci rok, ale veľmi rada by som sa aspoň trocha chcela pripraviť a myslím, že by mi pomohli dané témy. vopred díky za pomoc

11011961
11. júl 2010

pripájam sa k danamo
Ak by mal niekto z Vás vypracované štátnicové otázky z odboru Sociálna práca veľmi by nám tým pomohol.
Ocením pomoc tým, že poskytnem otázky na skúšky.