VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

emmuska11
8. jún 2012

@yogino oki dakujem za info 🙂 dam vediet

emmuska11
9. jún 2012

@yogino ahoj dnes som mala skusku so Slovakom, mas pravdu, ze je spravodlivy a skace do reci. Ale je v pohode. Zvladla som to na A 🙂 Pekny den.

sofokleska
9. jún 2012

@emmuska11 super gratulujem 🙂

emmuska11
9. jún 2012

@sofokleska dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

yogino
9. jún 2012

@emmuska11 Super gratulujem

asad3
9. jún 2012

môže mi niekto poslať prezentáciu z prednášky - doc. Olah - Teoria SP?

emmuska11
9. jún 2012

@yogino ty si teraz v ktorom rocniku?

christiana04
9. jún 2012

Štátna záverečná skúška na samé A-čka .... Len teraz rozmýšľam čo ďalej.... Prácu už mám ,síce dobre platenú, ale tá ma nenapĺňa. Chcem pracovať hlavne s deťmi. Môj sen - sociálny pedagogička. Už len DPŠ. Študuje to niekto?

yogino
10. jún 2012

@emmuska11 ja som v prvom ročníku mgr. stupňa o rok končím

yogino
10. jún 2012

@christiana04 Tak v tej práci zostaň môžeš byť rada,že prácu máš. Poviem Ti to takto na sociálnu pedagogičku sa dostaneš možno keď budeš mať známosť ale nemáš šancu také miesto vôbec získať mam x kamošiek čo si toto urobili a mali prácu a dobrú prácu ale presne ako teba nenaplňovala a tak odišli. Teraz? Polka z nich robí za pásom v Leoni alebo sú nezamestnané.

christiana04
10. jún 2012

Yogino, ďakujem 🙂)) Ja som si školu robila za účelom práce s deťmi, preto volím tento spôsob. Samozrejme výstup z práce by som dala až vtedy, keby som mala zaručenú inú prácu. Dnes je to všade, nemáš známosť, nemáš prácu . Krutá realita :((((

yogino
10. jún 2012

@christiana04 bohužiaľ viem to pretože sám som 6 rokov doma čo nemôžem zohnať prácu takže len čo skončím tak idem do zahraničia. Tu už neostanem ani minútu

emmuska11
10. jún 2012

@yogino to je super, dufam, ze to dotiahnem aspon do 3 rocnika 🙂 . No to jasne kto by tu zostaval, pokial nemas rodinu, tak treba ist prec.

emmuska11
10. jún 2012

@christiana04 super gratulujem, si sikovna 🙂

yogino
10. jún 2012

Prosím Vás nemá niekto knihu od Žilovej- úvod do teórie sociálnej práce?PLS

christiana04
10. jún 2012

@yogino Ja pracujem v IT spoločnosti. To je úplne iný smer, preto som zvolila aj tú školu 🙂

ja_nka88
10. jún 2012

@yogino ahoj ja mam tu knihu

bluekiwi
11. jún 2012

ahojte. mate niekto z vas skusenosti s mudr. trizuljakovou? aka je? dakujem.

jazminn
11. jún 2012

Nemal nikto Teoriu SP v PhDr. Bujdovou, aké dáva otázky?
Mali sme mať Oláha, ale zmenili nám...

fkristina
11. jún 2012

ahojte. Je tu niekto, kto len teraz zacina tu skolu alebo teraz konci 1. rocnik? Aka silna je ta skola? A kolkokrat za tyzden su prednasky, a knihy su ake narocne a ake drahe?

dusicka7
11. jún 2012

Ahojte, prosím vás, nájde sa dobrá duša, čo mi pošle vypracované otázky na Teóriu s doc. Oláhom? mail: dusicka7@centrum.sk vopred ďakujem

adinka3
11. jún 2012

@moncicici napíš, ako to prebiehalo..mňa to ešte len čaká.. otázky sadli?? alebo ešte oslavuješ?

jazminn
11. jún 2012

hľadám niekoho, kto mi poradí okolo písania diplomovej práce...

sofokleska
12. jún 2012

@fkristina Ahoj ja teraz končim 1.ročnik. V ktorom meste chceš študovať?

fkristina
12. jún 2012

@sofokleska ahoj. Tesim sa, ze som ta nasla. Podala som prihlasku do Novych Zamkov, ale este neviem ci som prijata, len som poslala prihlasku 🙂 V kratkosti aka narocna je ta skola? Lebo ja som z ucenia uz roky vypadla.

yogino
12. jún 2012

Ahojte prosím Vás čo ste mali na štatistike Kratochvíla, máte už výsledky? A ak áno tak ako známkoval?Dikes

dusicka7
13. jún 2012

Ahojte, pošle mi niekto prosím vás tie vypracované otázky na Teóriu SP s doc. Oláhom? na mail: dusicka7@centrum.sk

doktorkasp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elize
17. jún 2012

@yogino ja mam za A, mala som vsetko OK. Od nas nebol nikto, kto by nespravil skusku.

bluekiwi
18. jún 2012

ahojte. drzim vsetkym palec na statniciach. mna to koncom tyzdna caka tiez. dajte vediet prosim, ake je zlozenie komisii a nalada. vopred dakujem.