VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

bepa1
29. sep 2012

ahojte kocky, nemal niekto z vas skusku zo socialneho zabezpecenie s tomanovou (resp. s Kopeckou) ak ano ake boli otazky na teste?
dakujem

11011961
29. sep 2012

spolužiačky z Blavy, ktoré ste už mali skúšku z teórie konfliktov a riešenia problémov - poraďte ako bolo?
Prosím len IP.

kvietok1979
30. sep 2012

@yogino Už máš nejaké materiály na manažment v SP od doc. Bugriho ? Lebo ja s ním mám prednášku teraz v piatok a veľmi by mi pomohli nejaké materiály od neho. Dík.

yogino
30. sep 2012

@kvietok1979 ahoj my sme nemali Bugariho ale Vaverčakovu ale materiál mám ak by si chcela pošli mi do ss mail pošlem ti čo mám

vsm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vsm
2. okt 2012

@yogino
Ešte jedna vec. Asi som sa zmýlila, ale napr. str. 136, nevravel si, že máš Mgr.? A že nikto u Vás nemal červený diplom. A teraz : že máš pred sebou posledný rok? Nedomotala som to?

nanika
2. okt 2012

@vsm Dakujem, si zlata. Ano, to som citala aj ja🙂

yogino
2. okt 2012

@vsm predtým ako niekoho skritizuješ za pravopis si prečítaj niečo o Dislexii, disgrafii možno Ti to pomôže pochopiť prečo píšem s chybami. Ja nemám nikoho kto by po mne opravoval chyby a som v nevyhode aj kvôli škole, kvôli nerobote a takých ako si ty zbožňujem čo kritizujú iných lebo si lepšia v pravopise. Takže predtým ako niečo napíšeš premýšlaj či to nie je aj kvôli poruche!

yogino
2. okt 2012

@vsm narozdieľ od teba sa snažím nacvičovať pravopis ale keď vidím reakcie ľudí ako si ty mám dojem,že je to vlastne jedno. A druha vec. Ja som nikde netvrdil, že mám MGR titul. Mám BC titul magistra ešte študujem! Nabudúce si lepšie prečýtaj komentáre a potom sa ozývaj!ďakujem

yogino
2. okt 2012

@vsm a ty si hovoris socialna pracovnicka ak sa budes tak chovat aj ku klientom tak ich uprimne lutujem

vsm
3. okt 2012

@yogino
Prepáč, ja som to nemyslela zle, veď som Ti to aj napísala, ja som sa zastala iba naninky, jedna vec je tu ospevovať prof. Krčméryho, druhá je pochopiť, že ak pracuje v rodine iba jeden a žena je na materskej, je veľmi ťažké a zložité potiahnuť školné o 2 roky naviac. Veď aj Ty vravíš, že nemáš prácu a musí Ti byť ťažko. Najprv musím nakŕmiť svoju rodinu a až potom môžem uvažovať nad tým, že pomôžem nejakému chudobnému dieťaťu z Afriky.
Odkiaľ som mala vedieť, že si disgrafik a dislektik?
K svojim klientom sa správam tak, aby som nezavdala najmenšiu pochybnosť o tom, že som pochybila. Ale ako "stará" personalistka Ti vravím na rovinu, že ak by mi bol doručený životopis a žiadosť o prijatie do zamestnania, kde by si napísal po č ypsilon, neviem či by som ukecala mojich nadriadených aby Ti dali nejakú prácu. Fakt je to v Tvojom prípade zložité, ja Ti však i tak prajem veľa šťastia. Úprimne. A ešte raz prepáč.

yogino
3. okt 2012

@vsm No už aspoň viem prečo nemôžem zohnať prácu 😀

bejbina188
4. okt 2012

ahoj kocky, ja prave zacina 1.rocnik a chcem sa spytat ako je to s tymi prednaskami, v rozvrhu pise, ze od 8.00 po 15.30, bude to skutocne tolko trvat, alebo sa skonci aj skor? Idem externe v Mi. dakujem za odpoved

vsm
4. okt 2012

@yogino
Prečo si myslíš, že za Tvojim neúspechom sú práve všetci personalisti na svete? Ja som začínala od nuly, Mgr. som dosiahla až vo svojich 43-rokoch.

jojka828
4. okt 2012

Ahojte nemáte prefotenú knihu Sociálna prevencia od Schavela 2011? Mali sme prednášku a potrebovala by som ju na skúšku. Môj mail jojka828@gmail.com Ďakujem 😀

yogino
4. okt 2012

@vsm myslel som to v tom,že kvôli môjmu pravopisu nie personalistom 😉

yogino
4. okt 2012

@jojka828 ahoj skus na stránke www.ulozto.sk - je tam väčšina kníh

yogino
4. okt 2012

@bejbina188 ahoj prednášky trvaju podľa dohody s vyučujúcimi cca minimálne do 1,2 alebo maximálne do 5

sofokleska
4. okt 2012

Ahojte, nemáte niekto material na predmet Psychológia osobnosti a sociálna psychológia? Bola by som veľmi vďačná 🙂 Ďakujem

vsm
4. okt 2012

@yogino
OK, veď som sa Ti ospravedlnila. Ale som zvedavá (ako personalista = ženská!). Čo by Ťa bavilo? Čo tak napr. do nejakého zariadenia socálnych služieb ako asistent? (pokiaľ nedoštuduješ). Neviem k akej skupine máš najbližší vzťah. Seniori, deti, telesne alebo duševne postihnutí, mariginálne skupiny? Veľmi pekne si opisoval pomoc Afrike, ovládaš reč?
Čo sa týka Tvojho pravopisu: ak nie si si istý, otvor si obyčajný word a napíš si to slovo. Podčiarkne Ti to červeným. Alebo si ho jednoducho vygoogluj.
Ak potrebuješ s niečím pomôcť, môžeme si vymeniť mailové adresy. Veľmi rada Ti budem k dispozícii. Ahoj.
VM

yogino
5. okt 2012

@sofokleska ahoj s kým to máš? Mám nejaký materiál mohol by som Ti poslať ale mám ich na cd

sofokleska
5. okt 2012

@yogino diky akurat sme dnes mali prednašku s prof. Kozoňom, ale kupovali sme si aj my CD. V každom pride ďakujem za ochotu 🙂

bejbina188
6. okt 2012

ahojte, je tu niekto, kto bol vcera to je v piatok 05.10 na prednaske vseobecna psychologia s Tatianou Bilou? Potrebujem vediet, ci sa uz aj hned na konci zapisovalo na skusku? diky 😉

samanta14
6. okt 2012

@zuzanka97 ahoj hledám i já tuto knihu ale zatím bez úspěchu nemáš ji náhodou naskenovanou a nepřeposlala by si mi ji moc by mne to pomohlo. Děkuji 🙂

samanta14
6. okt 2012

Macková z Všeobecná psychológia pre pomáhajůce profesie nemáte někdo náhodou naskenovanou??? Tuto knížku ??

yogino
7. okt 2012

Ahojte dievčence prosím Vás neviete mi niekto zohnať knihy na tému : detský domov ako dočasne náhradne prostredie pre život dieťaťa- to je moja téma na diplomovku, problém je v tom,že nám zavreli na neurčito knižnicu a ja nemám žiaden literárny zdroj na písanie a školiteľka ma odpinkala štýlom však chodte do Bratislavy. Tak ak máte niekto nejaké knihy poprípade niekto kto by mi bol ochotný cez mobil ofotiť nejaké stránky z kníh mooooc by ste mi pomohli. Na oplatku pošlem materiál prípadne knihy na skúšky a prednášky. Urobíme výmenný obchod? Dik 😉 A omlúvam sa za pravopis

grettka
7. okt 2012

yogino, preco len knihy? Kvalitnu diplomovku je dolezite podopriet aj vyskumnymi studiami alebo clankami z odbornych casopisov. Skus vyhladavat cez google studovnu http://scholar.google.sk/schhp?hl=sk. Najdes tam nejake diplomovky na podobne temy, a odtial si mozes vybrat aj zoznamy literatury, nasledne uz budes hladat konkretne knihy, clanky, alebo studie.
Ak vies po anglicky, tak sa da zadat hladanie aj v cudzojazycnej literaure a niektore vyskumne studie byvaju spristupnene

ps: je to fuska obehnut 4-5 kniznic, ale niekedy sa to inak neda 😉

yogino
7. okt 2012

@grettka gretka ja rešerš mám spravený takže literatúra je články nejaké mam ale nie je to dosť kedže musím mať aspoň 45 literárnych zdrojov. A druhý problém je, že zamestnanému sa ľahšie behá po knižniciach lebo nejaký príjem má. Nám zavreli knižnicu na neurčito a najbližšia je až v Trnave a vzhľadom na to, že môj mesačný príjem z úradu práce je len smiešných 125 eur a mám chodiť aj na prednášky aj skúšky tak mesačne mi to proste nevychádza kedže si kupujem aj lieky ktoré vychádzajú mesačne na 100 eur tak mi povedz ako sa mám dostať do Trnavy? Peši?Alebo stopom?

grettka
7. okt 2012

yogino, neurazaj sa, prosim. Ako mam vediet, odkial si, ako daleko to mas do mesta do najblizskej kniznice a to a v akej si situacii? Sorry, ale nemas to napisane v profile. Reagovala som len na tvoj poslednz prispevok s umyslom pomoct, ale vidim, ze si to pochopil ako utok, a to moj umysel nebol. Skoncila som.

yogino
7. okt 2012

@grettka ach internetová komunikácia je taká povrchná prečo keď niekomu normálne napíšem ako to je tak si myslí,že sa urážam? ja som úúúplne v pohodičke neurážam sa neboj 😉