VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
16. jan 2013

Kto píše diplomovku na tému: Náhradná rodinná starostlivosť? a ešte ak je tu niekto z Michaloviec, mali ste už z Juráškom skúšku? myslím piataci...

yogino
16. jan 2013

@jazminn ahoj ja píšem 🙂

kiso
16. jan 2013

@susbum
Ahoj, chcem sa opýtať, či náhodou nemáš vypracované tieto otázky, alebo kde by som ich všetky našla, Ďakujem

adinka3
16. jan 2013

@bepa1 je fajn..dáva testy a sú dosť ťažké, ak si to videla dá sa to zvládnuť..

bepa1
16. jan 2013

@adinka3 dakujem, myslis Varkondovu, alebo Bošnakovu? lebo Varkondova nam hovorila, ze je prisna a že z 80 na skuske mali 60 FX, to nas teda vyplašilo riadne.
inak dik za infoo 🙂)

sarism
17. jan 2013

potrebovala by som v elektronickej podobe tieto knihy k písaniu bakalárskej práce:

Kasanová - Sprievodca sociálneho pracovníka I.rodina a deti, 2008
Hudecová, Brozmanová, Gregorová -Rodinná výchova, 2008
Tirpák - Rodinná výchova, 2010

ak by ich niekto mal a mohol by mi ich zaslať budem mu veľmi vďačná.
Môžem aj ja poskytnúť nejaké, ktoré mám ja. 😉

novinga
17. jan 2013

Nemali ste náhodou skúšku Základy výskumu s Kratochvílom? Nepamätáte si otázky a hlavne aký je na skúške?

ajagakinom
17. jan 2013

kupim knihu metody socialnej prace v praxi od olaha gajarovamonika@gmail.com

sharka17
17. jan 2013

Prosím Vás nemá niekto vypracované štátnicové otázky pre bc štúdium sociálna práca? tento rok sú rovnaké ako boli minulý rok. Dala som si odklad na štátnice a teraz zoháňam otázky aby som už konečne zoštátnicovala. Prosím ak niekto máte budem Vám veľmi vdačná. dakujem

sharka17
17. jan 2013

Píšem bc prácu na tému špecifiká sociálna práce v reedukačnom zariadení a do empirickej časti potrebujem 3 kazuistiky. Lenže som bola v blízkosti domova v reedukačnom zariadení a tam nemajú žiadnu kazuistiku vypracované a k spisom sa nemôžem dostať, pretože sú chránené. Ak by ste niekto vedeli poradiť budem vdačná.

novinga
17. jan 2013

@ajagakinom - dala som ti ju do mailu. Dúfam že pomôže.

yogino
17. jan 2013

Baby potrebujem pár vypracovaných štátnicových otázok:

1. Sanácia rodiny. Cieľ a základné princípy sanácie. Sanácia v kontexte SPODaSK.
Činnosti sociálneho pracovníka v rámci sanácie rodiny

Sociálna práca s územnou komunitou. Pojem „komunita“. Účastníci komunitného
plánovania. Kompetencie samosprávy v komunitnom plánovaní. Etapy komunitnej
sociálnej práce. Komunitný sociálny pracovník

Terapeutická komunita. Jej filozofia, klienti, typy terapeutických komunít. Činnosti
sociálneho pracovníka v terapeutickej komunite.

12. Metódy sociálnej práce v rómskych komunitách. Špecifiká rómskej komunity.
Sociálny pracovník v komunitnej práci a náplň jeho práce.

Špecifiká sociálnej práce so staršími ľuďmi žijúcimi v domácom prostredí. Formy
sociálnej pomoci určené starším ľuďom. Holistický prístup v starostlivosti o seniorov.
Význam a potreba dobrovoľníctva seniorov v spoločenskom ţivote.

28. Špecifiká sociálnej práce so staršími ľuďmi žijúcimi v rezidenciálnom prostredí.
Agenda sociálneho pracovníka pracujúceho v ZSS pre seniorov. Špecifické terapie
vhodné pre seniorov (napr. reminiscenčná terapia, validačná terapia, canisterapia,
felinoterapia a pod.).
ĎAKUJEM

susbum
17. jan 2013

@kiso ktoré otázky???

kiso
17. jan 2013

Už som zistila, že ste mali inú prednášajúcu ako my. Tak teda Ďakujem 🙂 🙂

jazminn
17. jan 2013

@yogino a v tom vypracovaní, tieto otázky nie sú?

yogino
17. jan 2013

@jazminn nie chýbajú mi tam tieto a hladal som v literatúre a vôbec netuším ak si to vytiahnem čo na to poviem

jazminn
17. jan 2013

@yogino my sme zatiaľ otázky na štátnice nedostali a štátnice máme 13.5.

t0mmy
17. jan 2013

ahojte prosím vás nemáte niekto vypracovane otazky na predmet s doc. Olahom Metody socialnej práce so skupinou a komunitou? ak by ste mali mohli by ste mi to poslat na mail tommy34@post.sk. ďakujem pekne

adinka3
17. jan 2013

@bepa1 Varkondovú myslím..určite si to musíš pozrieť tie sociálne služby a je asi osem drruhov testov..

majjat
18. jan 2013

mal niekto skusku s bielovou- krizovu intervenciu? ake su testy, iba kruzkovat alebo treba dopisovat def. ?

yogino
18. jan 2013

Babenky poznáte tuto vyučujúcu?PaedDr. Iveta Petríková Rosinová, PhD.??? Aká je na skúškach máme s nou seniorov skúšku

wwaanesska
18. jan 2013

Chcem sa spýtať, na potvrdení pre sociálku, o návšteve školy, od septembra do mája, alebo júna.? Niektorým , že dali do júna a niektorým len do mája, ako to je? Má niekto také potvrdenie? Dík. 😵

bepa1
18. jan 2013

@adinka3 dakujem, ved uz sa tým borím 🙂))

elize
18. jan 2013

@yogino vam neprisla ponuka od doc. Matela ohladom stretnutia kvoli statnicovym otazkam? Ide o to, ze nam dal ponuku na konzultaciu k otazkam, ku ktorym nevieme najst material na ich vypracovanie. Popravde, ja som statnicove otazky este poriadne nevidela. Teraz sa sustredim na pisanie DP. Ale ak sa k nim dostanem, urcite ti ich poslem.

martinka1704
18. jan 2013

Ahojte neštudujem síce na Sv. Alžbete ale na UKF Apliovaná sociálna práca, ale aj tak Vás chcem poprosiť o pomoc. V utorok nás čaká skúška s doc. Mátelom, a ak by bol niekto zlatý a odpísal mi čo od neho môžeme čakať ☹ Máme s ním ústnu skúšku SYSTÉMOVÁ TEÓRIA a dosť blbo sa to učí. Ďakujem

11011961
19. jan 2013

Terénna SP - Dr. Polák mal s ním niekto skúšku z tohto predmetu?
Poprosím info do IP. tamara24@centrum.sk
Ďakujem dobrej duši.

aduska45
19. jan 2013

@t0mmy ahoj Tommy,ak by si náhodou mal tie otázky vypracované,mohol by si ich aj mne poskytnúť a poslať na srdcko@pobox.sk

ďakujem moc

aduska45
19. jan 2013

@sharka17 ahoj,môžem ti ich poskytnúť,nie sú vypracované na 100%,ale já som zoštátnicovala,takže mi napíš mail a pošlem ti to
držím palce 🙂

123ctv
19. jan 2013

@aduska45 ..Aduska, mas v poste, ale pre Tommy-to nepreslo....Tomy, napis adresu este raz

t0mmy
19. jan 2013

@123ctv adresa je tommy34@post.sk