VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

evazubni
29. okt 2012

Ahoj. Nejedete někdo 9.11. na Veřejné zdravotnictví 1ročník Mgr.?

zlamal.i
29. okt 2012

mozem sa opytat ci nema niekto knihu od karl jaspers-mala skola fylozofickeho myslenia?dakujem

bapi1
29. okt 2012

nemá niekto materiály k predmetu Aplikovaná soc. politika - PhDr.Ružička?

bejbina188
31. okt 2012

Cawko, mal uz niekto skusku z pedagogiky s Frykovou-Barkasi? Ak ano, tak ako to prebieha, pripadne, ake boli otazky hm 🙂

belluccci77
1. nov 2012

ahojte, potrebujem pomoc, vie mi niekto povedat, ake testy dava dr. barkasi z pedagogiky? dakujem....

jazminn
3. nov 2012

Ahojte všetci, zháňam Manažment v SP 5 roč. prepošlite prosím na www.jazminn@centrum.sk Ďakujem...

liuba84
3. nov 2012

@jazminn Ahoj máš to v pošte dúfam že Ti to pomôže.

jazminn
3. nov 2012

@liuba84 vďaka...

adrika755
4. nov 2012

Prosim vas,nema niekto skusenosti s Dr.Rudolfovou SP s osobami so špecialnymi potrebami?Za kazde info vopred dakujem 🙂

andulla
5. nov 2012

Ahojte, mal už niekto skúšku zo sociálneho zabezpečenia s Prof. Tkáčom? Ak áno, tak aké boli otázky? Je to 3. ročník zimný semester. Moc ďakujem. Ja mám zajtra skúšku a už mám hlavu ako balón ☹

osabela
5. nov 2012

Ahojte hľadám materiál k predmetu Sociálna náuka cirkví otázky ku skúške ďakujem

zuzanka97
7. nov 2012

Ahojte, prosím Vás, môže mi niekto poskytnúť informácie o vyučujúcich, spôsobe skúšky a posunúť nejaký materiál na predmety:
Mgr. Michal Kratochvíla, PhD.- Metodológia výskumu,
SP v zdravotníctve s Dr. Vrankovou,
Krízová intervencia s Poloňovou,
SP s rodinou s Mikloškom??
Budem veľmi vďačná a vopred ďakujem 🙂

yogino
7. nov 2012

@zuzanka97 ahoj- takže
Mgr. Kratochvila- doporučujem na prednášku si vziať notebook inak nepochopíš čo chce. Materiál už nemám ale pozriem Ti ho
Vránkova je super skúška lahká
Krízovu intervenciu som mal s Oláhom - Poloňovú bohužiaľ nepoznám
SP s Mikloškom- najlepšia prednáška je super budete písať len prípadovku a obkecate to takže pohoda!
Držím palce napíš mi ss pošlem ti materiál

anavi222
8. nov 2012

Ahojte 🙂
Prosím Vás, mal niekto skúšku s pánom prof. Schvavelom - Sociálna prevencia? Neviete aké otázky dáva v teste? Ďakujem.

centropenka0
8. nov 2012

ľudkovia viete nejaké info o Dr. Topoľská - TEÓRIA KONFLIKTOV????
ĎAKUJEM

centropenka0
8. nov 2012

@yogino neviem či notebook jej pomôže k pochopeniu 🙂 🙂 ale naučiť sa todá 🙂
@zuzanka97

mitusa301
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elize
10. nov 2012

@mitusa301 Ahoj, poslala som ti na email materialy, z ktorych som sa ucila ja. Teraz som piatacka, ale myslim ze to bude aktualne. Skontroluj si, ci sedia okruhy otazok, ktore vam daval s tymi mojimi. Snad ti to pomoze. 🙂

elize
10. nov 2012

@zuzanka97 Ahoj, ja som mala Polonovu na Krizovej intervencii - treba sa naozaj ucit, chce definiciu KI od slova do slova, potom riesenie nejake pripadu z knih, ktore vam da ako povinne. Otazky si nepamatam, mala som ju v minulom rocniku.
Miklosko je super, ferovy, my sme mali vypracovat nejaku pracu a potom si ju pred nim ustne obhajit.
Kratochvila a metodolodia vyskumu nie je tazka skuska. Ale pozor, on chce priklady. Musis vediet teoriu a vzdy uviest priklad. Ale je ferovy.

elize
10. nov 2012

@andulla ja som mala Tkaca. Ak my posles email, preposlem ti material na ucenie plus otazky z minulych rokov. Skuska nie je tazka, u neho treba vela pisat, samozrejme k veci a urcite skusku spravis.

elize
10. nov 2012

@andulla Aha, tak uz je neskoro 🙂 az potom som si precitala, ze skuska uz bola 🙂 tak nic 😀

elize
10. nov 2012

@adrika755 u Rudolfovej urcite neopises, za tahaky vyhadzuje, staci sa ucit z jej materialu, pisat vlastnymi slovami a skusku urcite urobis

andulla
11. nov 2012

ďakujem Vám kočky, skúška úspešne za mnou za A 🙂 Teraz v stredu mám skúšku z azylantov u Škorecovej mal ju niekto? Dik za každé info

vierus5
11. nov 2012

Ahojte všetci super ľudkovia, chcem pekne poprosiť či niekto nepísal esej u MUDr. Slaného v predmete Sociálna práca v zdravotníctve (1.r. Mgr.) tému: Prevencia v zdravotníctve a zdravotná výchova ako súčasť zdravotnej starostlivosti z pohľadu sociálneho pracovníka...neviem sa nejako rozhýbať prešla som zo Soc. pedagogiky na Soc. prácu a je to trošku o inom...prosím pomôžte mi niekto....ďakujem moc a prajem krásnu slnečnú nedeľu :🙂

nanika
11. nov 2012

Baby, nemate niekto prosim prof. Polonovu na Dejinach socialnej prace, alebo na inom predmete? Z coho skusa a aka je? Mame s nou ustnu skusku a neviem, co od nej mozem cakat a na co si dat pozor, dakujem. Tak teraz citam, ze sa na nu uz niekto pytal, prepacte :(

andulla
12. nov 2012

Ahojte kočky, prosím máte nejaké info o Dr. Škorecovej - azylanti a ďalšia skúška čo ma čaká je Schavel - sociálna prevencia. Máte niekto skúsenosť? Veľmi by som bola rada keby mi niekto poskytol info. Moc, moc ďakujem

jazminn
12. nov 2012

Ahojte všetci, prosím piatakov nemáte materiály na Terénnu SP? jazminn@centrum.sk , Ďakujem...

sofokleska
13. nov 2012

Ahojte mali ste projektovanie? nejak s tym neviem pohnuť ☹ ďakujem

salamandrik
13. nov 2012

mam tuto skusku za sebou, dr. skorecova je trosku nervozna 😀 , ale je to test, len si 3x precitaj otazky

jazminn
13. nov 2012

ahojte, prosím nemá niekto referát na tému: Začlenenie rómov...alebo niečo o rómskej problematike, potrebujem na Terénnu SP...jazminn@centrum.sk