VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

novinga
10. feb 2013

@andulla my sme mali L:Romana...má na papieri otázky a dáva 2 skupiny a.b mali sme: Vízie do roku 2013, verejná správa,sociálne poistenie-poistovna komplet a hlavne si pozri zloženie soc.poistovne gen.riaditel....,potom dal štatut rady a vlády,nevýhody št.správy a štruktúra verejnej správy vedla skupina mala tuším členov rady vlády tých prvých 4. dúfam že ti to pomôže. Inak bol dosť sliedivý, chodil ak si sa pohla hned pýtal ukázať ruky...

renetkads
10. feb 2013

@novinga My sme mali s Romanom Aplikovanú soc. politiku-ústna skúška a nakoľko som si vytiahla Soc.poisťovňu,viem potvrdiť,že na to vedenie a dozornú radu je úplne ujetý 😀 .Vyletel zo stoličky a behal okolo nej a vrieskal,keď som mu povedala, že nakoľko rokov sa vymenúva ge.riaditeľ a členovia.....vraj sa to mení od vlády,ale inak že mám pravdu...veľa šťastia pri skúške (na písomnej sa u neho dá 🙂

slavka35
10. feb 2013

@jarusa22 ahoj, ohľadom verejnej správy mam už hromadu variantov od kde akých prednášajúcich, ale si myslím, že JUDr. Tkáč chce vidieť napísané len toto čo sám povedal, takže som si spravila vycuc z jeho prednášky plus stručnu charakteristiku organizácie verejnej správy a hotovo.

andulla
10. feb 2013

@novinga veľmi, veľmi ti ďakujem. Fúúúúúúúúúú to bude fuška ☹ Mám čo robiť.

elize
10. feb 2013

@andulla ja som piatacka a poslednu skusku s nim som mala Penitenciarnu a postpenitenciarnu starosltivost. Myslis tuto skusku, alebo inu?

kika267
11. feb 2013

Ahojte, ako prebieha skúška u Bošňákovej (politika zamestnanosti)?

ajagakinom
11. feb 2013

my sme vedeli zlozenie komisii az rano pred statnicami, oni sa kazdy den obmienali, skolitelia nechodia na statnice, v komisii su styria ludia

112226
11. feb 2013

Caute, nema niekto otazky k skuske s prof.Mikloskom, Sp s rodinou.? Poprosim Vas o nejake rady.

jazminn
11. feb 2013

Ahojte, ako si v diplomovkách radíte s výskumom?
veď to nikto nechce vyplňať dotazníky...

novinga
11. feb 2013

Babenky chcem sa opýtať nemali ste Jančeka na sociálnych službách? Nejaké info o skúške,pls.

bejbina188
11. feb 2013

Cauko kocky, mate niekto vypracovane otazky zo Zakladov sociologie?, vyucuje to Mattova, SP-Mi.

andulla
11. feb 2013

@elize jáj ďakujem 🙂 za ochotu aj ja už chcem byť 5-čka 🙂 , ale som len 3-čka s ním máme verejnú správu.

aimee1
11. feb 2013

Prosim vas,nemate niekto vyskumny projekt - projekt vyskumu, ktory sa robi k Mgr. Kratochvilovi? Aspon vzor...diky 🙂

piskotkaaa
11. feb 2013

@andulla my s nim mame zlatko tiez skusku v sobotu no strasny stres mam z neho 🙂

piskotkaaa
11. feb 2013

ahojte babulky nemali ste niekto nahodou na trestnom prave JUDr. Kunosika ? vraj dava stale ten isty test
za odmenu poslem nieco co mam ja napr ak pomoze niekomu 🙂

piskotkaaa
11. feb 2013

@andulla podarili sa ti zistit nejake otazky na romana ? strasne sa bojim na tu jeho skusku

piskotkaaa
11. feb 2013

@lucia121212 tato kniha je aj na ulozto.sk da sa odtial stiahnut

ankap
11. feb 2013

http://www.survio.com/survey/d/R8N9N3X7G3D3I4B6Z

prosím o vyplnenie dotazníka, vopred ďakujem

cta
11. feb 2013

@ankap ahoj vypísala som Ti dotazník ale prepáč za môj postreh ale keď v jednej otázke sa spýtaš či mam deti a v dalšej dáš trebárs akú výchovnú metódu používam na deti ako Ti mám odpovedať keď nemám deti? Niektoré otázky sú troška akoby som to povedala aby som ťa neurazila..... dala by som tam aj možnosť nie nemám deti vieš? Dúfam,že sa nehneváš

denkolac
11. feb 2013

@ankap
ahoj - vyplnila som ti dotaznik a kde na mna nesedelo dala som vlastnu odpoved . snad ti to pomoze - drzim palce - mna to tiez caka

viki85
12. feb 2013

Ahojte, prosím vás, mali ste niekto skúšku u prof. Drexlerovej- SP vo verejnej správe? Aké dáva približne otázky? Prosím, napíšte niekto:( Viki85@atlas.sk
Ďakujeeeem.

zuzana84
12. feb 2013

Ahojte, aj ja som studentkou na tejto VŠ, končím posledny ročník, a touto cestou by som Vás chcela poprosiť o pomoc pri vyplnení dotazníka k výskumnej časti mojej diplomovej práce. Vopred ďakujem za ochotu.

https://docs.google.com/forms/d/1NDeoMpZkDP7S88...

ankap
12. feb 2013

@cta v žiadnom prípade sa nehnahnevám, ale ďakujem za podnet. Inak pri tej otázke je možnosť iné....a tam som myslela na tých bezdetných

ankap
12. feb 2013

@denkolac jasne, ďakujem

ankap
12. feb 2013

@jazminn no presne takto: http://www.survio.com/survey/d/R8N9N3X7G3D3I4B6Z

a pevne verím, že väčšina, ktorí chodia na túto stránku to aj vyplnia, lebo ja vypĺňam....

cta
12. feb 2013

@zuzana84 ahoj chcela som Ti vyplniť dotazník ale bohužiaľ pri 12 som musela prestať je mi to lúto len tie otázky mi moc nesedeli a nemala som možnosť dopísať svoju odpoveď ☹

monicka07
12. feb 2013

@cmuha Budem ti vďačná 😉 Do správy som ti poslala email...

simonka88
12. feb 2013

Ahojte, nemate niekto vypracovane otazky na MSP so skupinou a komunitou od prof. Olaha VS sv. Alzbety?? velmi by mi to pomohlo. dakujem pekne

zuzana84
12. feb 2013

@cta ok, aj tak dakujem za tvoj cas 🙂

ivulik86
13. feb 2013

Ahojte, prosím vás nemá niekto vypracované otázky na štátnice Mgr 2012/2013 ??? 🙂