VŠ zdravotníctva a sociálnej práce sv. Alžbety. Študujete tu diaľkovo?

anitka
3. mar 2008

Ahojte
chcem sa spytat chodi niekto z vas dialkovo na tuto VS?
Ja by som mala zaujem, len mam par otazok co sa tyka tej skoly.
Ak ano napiste mi prosim.
Dakujem.

jazminn
4. máj 2010

Veď v 1 ročníku je test, vyberáš správnu a,b,c,

barborena
4. máj 2010

no musim ti povedat ze to tak nieje 😒 ......su aj otvorene otazky a hned niekolko !!!! 😝

zuzu.ve
4. máj 2010

ahojte, som v 1 ročníku, letný semester a test a,b,c, - som mala jeden jediný krát!!!! a aj to s nachytávkami..... ☹ (v zimnom semestri)

slniecko4
5. máj 2010

ahojte,chcela by som sa spýtať,nemali ste niektorá štatistiku s porf.Radkovou? Prvý ročník.. čaká ma skúška,ale akosi neviem,čo je podstatné,čo sa učiť.. 😒

jazminn
5. máj 2010

S Ing.Radkovou sme mali Projektovanie. Je veľmi prísna, doporučujem zodpovednú prípravu. Štatistiku sme mali s prof.Kišacom, 10 otázok základné pojmy a 5 príkladov.

sse
5. máj 2010

Slniečko prof.Radková na skúškach veľmi striehne a dáva pozor. Štatistika pokiaľ sa pamätám nebola veľmi ťažká myslím, že len také základné veci chcela, sú to už skoro 4 roky čo sme mali štatistiku tak sa veľmi nepamätám. Ale neboj sa ona je férová žena aj keď dôsledná. 🙂 veľa šťastia

slniecko4
5. máj 2010

ahojte,ďakujem vám,aspoň ste poradili,lebo som nevedela,či stačia len základné pojmy,alebo aj nejaké omáčky..

paka
10. máj 2010

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, ci ste niekto nemali ustnu skusku zo socialnej prace s Ondrušovou - 1. rocnik, letny semester. Vyzaduje totiz precitanie asi 500 stran materialu na skusku, co asi nestiham, je prisna ?

mimka7381
10. máj 2010

Ano mala som skúšku u pani Ondrušovej,je velmi milá.Na skuške to prebiehalo tak ,že si zavolala po troch a kazdy si tahal dve otázky.Ten kto šiel hned tak musel odpovedať ale dala aj prípravu ,nechce omačky len podstatu.Niekedy prečitaš znenie otázky a ona ťa navedie čo by chcela počuť.Ak chceš môžem ti poslať materialy z čoho som sa pripravovala ja.

paka
10. máj 2010

To by som velmi privitala, moja adresa je denisa.cermakova@zoznam.sk, dakujem velmi pekne. Ty si prvacka, alebo si uz vyssie? A dakujem velmi pekne za pomoc, dost sa tej skusky bojim, ucim sa z jej knihy, ale zaciatok je hrozny, ani sa mi nechce pokracovat. Myslis, ze staci prejst jej prednasku a knihu si len precitat?

jazminn
10. máj 2010

U nás stačila prednáška. Ku skúške dála aj otázky, ktoré sme si vypracovali a mali sme materiál na učenie. Držím palce, ale nemáš sa čoho báť, ona je zlatá. 🙂

paka
11. máj 2010

Dakujem, dufam, ze to dobre dopadne, ucim sa z prednasky, knihy si budem citat, dufam, ze to bude stacit.

jazminn
11. máj 2010

slniečko a ako u prof. Radkovej?

elize
12. máj 2010

tak a ja uz mam praaaazdniny 🙂 vsetkym drzim palce, nech coskoro aj vy pocitite tu ulavu a zrazu kopec volneho casu a nevediet co s nim 😀 Ja si budem setrit sily na buducorocne statnice 😉

slniecko4
12. máj 2010

ahojte, tak skúška u prof. Radkovej za A. 😵

mimka7381, ak by ti to nerobilo problém, pošli aj mne materiál, mňa čaká skúška zo sociálnej práce koncom júna..

elize, gratulujem, mňa čakajú ešte 4 skúšky.

mimka7381
13. máj 2010

ahoj slniečko4.Len mi pošli emailou adresu.

jazminn
16. máj 2010

Ahojte, už dlho na tejto stránke nikto nebol, ja už mám prázdniny,
ale stále nakuknem 😀
Maruschka, ako ide učenie 😵 už onedlho to budeš mať za sebou 🙂
môžeš mi poslať vypracované otázky na bakalárky, nemám čo robiť tak by som si to pomaly čítala .

maculkac
16. máj 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat, ak ste uz niekto mali skusku z trestneho prava s JUDr. Vlcekom, aka je forma skusky /test, otvorene, zatvorene otazky/, pripadne ci si niekto nepamatate otazky. Vdaka

barborena
20. máj 2010

mimka7381 prosim ta aj mne by si poslala materiali z ktorych si sa ucila bola by som ti veelmi vdacna!!!!! Aj ja som prvacka no bojim sa a to dost !!! a nevies ako skusa psychoterapiu pani kucharova??? mame ju 1 rok!!!

mimka7381
20. máj 2010

Ahoj.Nie neviem ako skúša Kuchárova.Materiály chceš zo sociálnej práce?Pošli mi emailovu adresu.

rupe
21. máj 2010

Ahojte, mali ste niektorá už skúšku s prof. Pavelkom ( sociológia ). Chodím do 1. ročníka soc. práca v Piešťanoch. Je to mladík, neviem nikde zistiť aký je na skúškach. Ak niečo viete dajte prosím vedieť... je to posledná skúška tak dúfam že dopadne dobre. Ďakujem 😅

zuzu.ve
21. máj 2010

barborena - no nechem ťa strašiť, ale naša skupina už mala s Kuchárovou skúšku, bol to des, našťastie ja som si vybrala druhý predmet. Dala im vypracovať neakých tuším 7 okruhov, a na teste z toho skoro nič nebolo. Bolo ich dosť veľa s FX, myslím že skoro ´15, a to že musela ešte upravovať stupnicu, lebo inak by ich bolo omnoho viacej. K tomu im povedala, že robili test pre mentálne narušených ľudí a že nechápe, ako to, že to nevedeli.... asi toľko.... nechcela som ťa vystrašiť....

ymany
28. máj 2010

ahojte kocky. chcela by som sa spytat, ci nemal niekto skusku s prof. sustrovou. mentalne postihnutie. ci si nejaka z vas nepamäta otazky zo skusky. dakujem za odpoved. pekny den vsetkym🙂

kallanchoe
31. máj 2010

Ahojte8o) chcela by som Vas poprosit o radu. Podala som si prihlásku na soc. pracu v Ke. Prepacte mozno ze tu uz bola podobna otazka. Som z toho uz riadne zmatena, pretoze na vselijakych forach som sa docitala ze nemozem studovat externe na soc praci pokial niesom zamestnana. Ja som momentalne na absolventskej praxi. ziadne potvrdenie od zamestavatela som k prihlaske nedolozila kedze v tom case som ani nemala dolozit co. Pokusala som sa tam dovolat ale zatial som nemala stastie nikto mi nezdvihal cely minuly tyzden som im voalal. Robia sa tam prijimacky? Zatial mi ani nic neposlali. Takze len dufam ze prihlaska im dosla. Nepoznam nikohokto tam studuje nemam sa koho spytat dufam ze tu mi niekto poradi. Srdecna vdala krasny den prajem =o)

jazminn
1. jún 2010

Ymany: napíš mail.adresu, pošlem otázky.

jazminn
1. jún 2010

Kalanchoe: To všetko su musíš zistiť v škole, kde si si dala prihlášku, alebo škola nemá stránku, kde by si sa dozvedela podmienky. Ja chodím na SP do Bardejova a chodí tu veľmi veľa ľudí z Košíc, neviem prečo?, keď SP je v Košiciach aj v Prešove? Ja som na MD už skoro šiesty rok, čiže toľko nepracujem a idem do tretieho ročníka SP. Prijímačky sa v BJ nerobia. Neviem, spolužiakov mám podnikateľov, nezamestnaných aj ženy na MD. 🙂

janin26
1. jún 2010

Haloooooooo chodi tu niekto aj do Paruzánskeho?

janin26
1. jún 2010

oprava Partizánskeho 🙂

miska333
1. jún 2010

ahojte aj ja chodim na tuto skolu do nz

janin26
1. jún 2010

miska 333 a si spokojná? Ozaj ako casto tam musite chodit? Chcem studovat ppri práci dá sa aj tak ze chodit len soboty? Neviete? Ako to máte vy všetky? Dakujem