Všeličo

katuska01
18. okt 2007

ahoj to tu fakt nokto nepise kde ste vsetky mamicky?

lindda
18. okt 2007

ahoja co je vselico?

katuska01
autor
18. okt 2007

ja len tak vselico je kde sa mozme rozpravat o vselicom 🙂

lindda
18. okt 2007

aha uz chapem 🙂 no a odkial si ? ja z Ba a tu je take hnusne pocasie ,ze sa mi nic nechce ☹

janazuza
18. okt 2007

Ahojte 🙂 ,ked vselico, tak co dnes varíte?

lindda
18. okt 2007

janka ja si robim konecne kuraci perkelt moj muz to sice neznasa,ale ja uz mam nato taku chut ,ze mi je to jedno nech si da aj tresku s rozkom ak nechce jest toto 😀

katuska01
autor
18. okt 2007

ja som z partizanskeho,tu je tiez take blbe pocasie takze dn eska ma z malym caka doma asi dost zaujimavy den 🙂

maruschka
18. okt 2007

čaute.Ja som večer upiekla jablkový koláč s tvarohovou penou a uvarím k nemu len zeleninovú polievku.Takže taký ľahký obed.
A u nás tiež začalo škaredo pršať.Zasa budú choroby ☹

jejke
18. okt 2007

Ahojte, ja prave na internete hladam recept,tiez neviem co navarit

Ale asi je tu takato tema tak idem mrknut tam.
VSELICO ma napada a asi rascovou polievkou zacnem, maly je nahnevany musim ho dat spat vstaval o pol piatej 😵 moje nervy 😝

janazuza
18. okt 2007

no ja som postavila kel( chlapi ho zbožnujú) a dnes to tu vyzera celkom dobré počasíčko( Prešov), slniečko svieti- len nech sa trosku oteplí

zuzu13
18. okt 2007

čaute...takže všeličo...no super 😀
u nás prší, za chvíľku idem do práce, malá spí a varenie???šošovicová polievka a pre Lucku + tekvicový prívarok 😀
tak pekný deň...ja padám 😎

katuska01
autor
18. okt 2007

ja robim francuzske zemiaky to moze aj manzel aj maly

lindda
18. okt 2007

no mne prave prisla mama tak sa tesim ,ze dnes nebudem sama 🙂

janazuza
18. okt 2007

skoda, mam pokazenú rúru, dali by sme si koláč

pacna
18. okt 2007

no u nas je zamracene.a ja idem fasirky,zemiaciky a uhorky mnam manzel ma prist vecer domov tak nech sa naje.dominike sla rano krv z nosa tak sla taka ubolena a biela ako stena do skoly.blby den 😖

katuska01
autor
18. okt 2007

to ti je fayn aj ja by som privitala niekoho do spolocnosti

katuska01
autor
18. okt 2007

ozaj zahraju sa vase deti same napriklad ked potrebujete uvarit? 😉

jejke
18. okt 2007

No paaaaani, 😖 teraz nam zacali vrtat v panelaku,teraz ked ma spinkat a vonku je 0°C tak na prechadzku to nevyzera............ 😠 on je tak unaveny a vynervovany...uf aj ja mam dost, a tiez som chcela dnes upiect...uf

Kde su tie recepty...?akosi pri tomto odbiehani od polievky k pocitacu nic nenachadzam.. 😀

katuska01
autor
18. okt 2007

tak to potesi poznam ked zacnu vrtat na najnevhodnejsiu chvilu

miruliacik
18. okt 2007

Ahoj Katuska01, odkial z PE si? My sme tiez z PE...

pacna
18. okt 2007

no otrasne pocasie dominika je nachladnuta a bejka si spinka co nema vo zvyku tak je klud.baby sa hraju ked varim sice otravuju ze chcu pomahat ale ja to neznasam.manzel ich zas rad zapriahne. 🙂

pacna
19. okt 2007

babky co dnes idete varit ja nemam sajnu. 😖

katka432
21. okt 2007

caute babuchy,co ste dnes vselico robili???uz je vonku taka kosa,ze vselico sa robit neda,tak nevieme co mame roit..zasa sme sa v obchodakoch flakali,ale naval ludi je tam riadny v takomto pocku,sa ani necudujem.. 😒

leva
21. okt 2007

Dnes sme sa boli troska prejst do prirody,deti som zababusila a sli sme.Asi na mna nieco lezie,citim sa niaka slaba,no co,dam vecer paralen a uvidime.

mirka414
21. okt 2007

pekny pozdrav z dalekeho svajciarska posielame.tu u nas pomalicky dnes padal sniezik no inak prechadzka po prirode bola fajn.

ela.masa
21. okt 2007

ahoj leva mne vzdy radili aby som sa vypotila na zdravom tele tak skus mozno to prejde 😀 .inac dnes sme pustali sarkany deti behali a my sme mali chvilu cas pokecat s muzom.ujalo sa to tak sme boli na vecer znova.kosa je riadna normalne sa tesim ze byvam v blave aspon sa da s detmi vypadnut niekam do kutika a tak.sesterka je z maleho mesta a nema kam v takomto pocasi chodit. 😖

musa
21. okt 2007

my sme sa vratili z chalupy,amali sme klasika nedelu,navarit, naobedovat sa,vypit kavu,pobalit veci a domov,pozriet k rodicom...

pacna
24. okt 2007

ahojte kočky neviem do ktorej temy ale ked som pisala už tu.... ja som sa tak tešila že sa nam podari otehotnieť a nevyšlo to mam už dve kocky ale strašne dužim po treťom.ach jaj. ☹ 😢

leva
24. okt 2007

Ahoj ela.masa,vdaka za radu,no akurat ten tyzden mal mazel nocne,tak smola. 😀

penelope2066
26. okt 2007

taka som nastvata,lebo mame v byte velku zimu a vobec nam nekuria radiatory

maca793
26. okt 2007

nevrav, mám kúria ta het 😀