Všetci mi radia čo má dieťa jesť. Ako ich zastaviť?

marcelka11
21. feb 2008

Ahojte dievčatá. Povedzte, som nenormalna matka ak odmietam "dobre mienené rady" starších týkajúce sa "moderného" papania detičiek? Na moje prekvapenie mi už samotná pediatrička radila začať prikrmovať v 5. mesiaci, pričom malú len dojčím a doteraz pekne prospieva, rodičia odporúčajú sladiť zeleninu, lebo deti to tak majú radi.... a keď počujem, že veď nám dávali krupicu a príkrmy už od druhého mesiaca, ide ma roztrhnúť. Je zo mňa časovaná bomba a potrebujem sa aspoň takto vyventilovať. Samozrejme chcem dieťaťu to najlepšie, čo iste chcu aj starkí. Predpokladám, že viaceré máte alebo ste mali podobný problém, ako ste ho vyriešili? Dakujem za rady.

mywiel
9. feb 2010

Ako som to riesila? Jednoducho ja som rodic a ja mam zodpovednost za moje dieta, riadim sa podla toho co citim ja. 😉

dadis
9. feb 2010

Ani ja nie som normalna...ale nasi si uz zvykli...aj teraz ked idu dat nieco Matkovi, tak sa ma pytaju, ci mozu 😅 😅 a svokra - ta sa vzdy na vsetko pytala, ci moze...dokonca na Mikulasa Matko dostal sladkosti iba od "Mikulasa", svokra mu doniesla sosku anjelicka a nasi ovocie...neviem si predstavit, aby 2 rocne dieta dokazalo, aj ked postupne, zjest 4 baliky sladkosti (od nas, od jednej babky, od starych rodicov a od "podnikoveho" Mikulasa)

kviotecek
4. jún 2014

@kasis ahoj vidim ze si okres rk mohla by si mi odporucit alergologicku v rk som z kubina dakujem ti za info al