Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

konica
11. sep 2006

Ahoj, fak treba zveselit, tak otvaram tuto temu.. moj zatial sice "neperli", ale uz sa tesim..! Mozte pripajat aj odkazy na zabavne foto🙂

zuzana76
7. sep 2009

moj dvojrocny syn zahlasil vcera toto

"jezis maria, zlati komunisti"

ja sa pytam patka " patko, som chuda, alebo tlsta?" a patko- " Tlsta" a pytams a ho dalej " A tatinko je chudy, alebo tlsty?" a patko povedal -" tatinko je chudak"

tych komunistov ma zo Slunce seno 😀

monkula
7. sep 2009

moja malá sa mi minule z ničoho nič zadívala do očí a hladkala mi ruku... ja celá namäkko a potom to moje dieť aotvorilo ústa a ... povedala mi, mama, čo tak čumíš? 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
7. sep 2009

vcera sme boli na prechadzke, a niekomu hucal alarm na aute. Angelika zahlasila: " mami ide hasitka " 😀
spojila hasicov a sanitku do jedneho slova 😀 😀 😀

megi93
7. sep 2009

No ja sa tiež pridám, kamoška zobrala dcéru na obhliadku areálu, kde mali ísť do tábora a tam zrazu vybehla odniekial koza a malá ako ju zbadala sa potešila a zahlásila: "Aha mami, kamzík". No nebudem hovoriť, že malá má 7 rokov, ale ospravedlnuje ju, že je to mestské dieťa.
A druhá kamoška má syna, ktorý je nadpriemerne inteligentný a permanentne ich doma ohuruje, tak ten zaperlil raz večer, keď vyliezol z postele, prišiel za rodičmi do obývačky a hovorí: "Ja viem kto zabil ježiša krista!" Keďže sú neveriaci a do kostola nechodia, zarazili sa. A malý odpovedá: "Byrokrati!!" a šiel spať. Inokedy zase niečo vyviedol, mu sotila do zadku a on jej hovorí: "Mamička, ty si horšia ako Lipšic. Ten hovorí trikrát a dosť a ty ma biješ hneď!" Takže takýto poklad majú oni doma. A poviem vám, rozprávať sa s ním je paráda. Keď mi minule zapotil, že"au, udrel som si mozgové bunky". tak som nechápala, že s kým to vlastne hovorím.

vanja
7. sep 2009

mami môžem dnes zobrať tie štvrťnatri nohavice?

malo byť trištvrťové

snezienocka
7. sep 2009

moj maly: mami uz nepi tolko vody lebo to babatko utopis. 😀

takco
8. sep 2009

-ja ti tu polievku nebudem jest, ani ked ma pokuskas na rubky...... 😀 moja dcera zaperlila, ked bola mensia a zvadzala som s nou kazdodenny boj pri jedle... 🙂

zuzidr
8. sep 2009

včera večer som sa melej vypytovala ako bolo v škôlke a tak,a hovorí mi:mali sme malú pani učiteľku s velkými zubami a plakala 😅 😕

pýtam sa jej.prečo pani učiteľka plakala?to snad nie?a ona: plakala lebo jej robíme zle 😀 😀 😀 😀

sisinka5
8. sep 2009

Mojmu syncekovi sa trochu pletu pismenka

vrtulnik=ritulnik alebo uternik
kamienky=plamienky
nebo=jebo
rebrik=jebník
a ked som kojila malu tak sa ma opytal skade mam tie flase/prsia

sisinka5
8. sep 2009

A najlepsi bol ked susedovi vykladal vo vytahu ze mam v podcecenke flase a pije z nich sofia -chcel mu vysvetlit ze v podprsenke mam prsia a kojim malu...ocervenel aj sused a ja ani nehovorim...

penny13
8. sep 2009

Tiež niečo pridám. Keď bbola Katka malá, vymýšľala si vlastné slová. Čaj bol lala a to čo maju muži medzi nohami volala chvonst 😉 Dodnes neviem, ako na to prišla.

A teraz jedna aktuálnejšia.
Bola u nás jedna moja kamarátka, ktorú Gabika úplne zbožňuje. Raz, keď šla domov vravela: ,,Už idem, lebo nemám krídla." a Gabika: ,,Tak si kúp Redbul." 😀

danulicek
8. sep 2009

minuly tyzden sme vyoravali zemiaky, bolo neskutocne teplo a moj maly bratranec-7 rokov-zrazu zapotil:"citim sa ako gay." my nanho pozerame,ze odkial to ma a ci vie,co to znamena. a on s vitazoslavnym usmevom prehlasil:"to je,ze mi je teplo." 😀

lotris
10. sep 2009

tak aj ja sa pripojim lebo som sa dobre zabavila, hoci moja mala ma este daleko do rozpravania, dam aspon co zahlasili moje krsnata s sesternicina mala.

Sedeli sme v obyvacke a moj muz sa pýta krsnata: "Petko ty si si prdol?" A on hodi nechápavý pohlad a vravi: "Nije ja som sa iba posral!"

Alebo ideme na prechadzku a maly sa odrazai na odrazacom auticku a krici: "Jebe jebe jebe!!!" (pozerava totiz rozpravky v cestine a ako si si splietol pismenka b a d), no viete si predstavit ako sa ludia po nas pozerali

Sesternicina mala to je teda cislo. Sedeli sme u nich doma a hovorime tak my uz asi pojdeme. a mala pohotovo sla a otvorila dvere a povedala: "nech sa paci"

ked stavali dom tak kricala na jedneho rodinneho priatela co im pomahal na stavbe: "Stano makaj!" a on "Ty makaj" a ona: "Ja nemusim mne uz chalupka stoji!"

Raz ju mama poslala k babke ta byva hned vedla v dome v tom istom dvore aby vypytala olej lebo mala chcela chleba vo vajicku. Mala prisla k babke "Babka mas mi urobit chleba vo vajicku lebo mama zasa nekupila olej a to som jej to vcera hovorila. Ja to fakt nechapem!"

len.petra
10. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

dali4
10. sep 2009

Ahojte, tak vás tak čítam 😀 no hned sa mi dvihla nálada.
Som v 32 tt a moj 6 ročný syn mi včera povedal, že "maminka ty si autobus" 😀 ,ja že prečo? Vraj "lebo máš v brušku človeka, ktorého stále vozíš" ...

megi93
10. sep 2009

Ja ešte pridám, minule sme si šli sadnúť s našimi krstnými na jednu terasu a keď sme tam prišli, manžel hovorí: "si predstav, tu majú aj wi - fi" a našej krstnej 7 ročná malá hovorí: "a ktorý to je?" a my že kto? A ona na to"no ten wi - fi". 😀

nikanika28
10. sep 2009

😀 😀
Lukasko, vyhni sa.... Vyhnem sa... 😀 😀
Vecer pred spanim este pozerava rozpravku a vybral si taku, ktora je v anglictine. Tak mu hovorime, Lukasko, vyber si nieco ine, toto je po anglicky...a on...to nevadi, ja uz som velky, ja uz po anglicky pocujem.. 😀 😀

Postipala ho min. tyzden osa a ked sa uz ukludnil a isle sme znova von (asi za 5min), tak mi hovori...ta osa je taka zlaaaa..ja ju nemam rad..ona je zla..ona je taka jebn..ta 😕 😕 Prosim? Ona je jeb.... Luky, to sa nehovori. Ja viem, ale aj tak je jeb... 😅 😅

nikanika28
10. sep 2009

Doma mame taku tu postel so smykalkou.... Boli sme na oravskom hrade na prehliadke a prisli sme do spalne...tam kraasna manzelska postel z tej doby...vsetci pozorne pocuvali, co nam ta pani rozpravala...a ked sa na chvilku umlcala, aby sme si pozreli tu miestnost, tak Lukas na plne gule ..... " maminka pozriiiii, akaaaa smiesna postel, nema smykalku..." 😀 😀 😀

bambusko
10. sep 2009

mami, ja nebudem chodit na flautu, lebo v piatok mame 6 hodin a nebudem vladat zdvihat prsty 😕

nikanika28
10. sep 2009

😀 😀

mracik
10. sep 2009

bambu 😀 to Alica?

bambusko
10. sep 2009

ano 😀

snezienocka
10. sep 2009

chcela som si kupit novu poprsenku a hovorim malemu ze ak bude dobry tak mu tiez nieco kupim. a maly mi vravi: ,, mama co tu robime ved ja nemam kozy.'' 🙂

nadhera
10. sep 2009

starsi vola mladsieho ňuňu a to nase ňuňu hryzie. nie stale,ale parkrat sa mi zahryzol do pleca,do nohy a smeje sa pri tom. ja vtedy kricim - "jaaaaj, bobor,bobor je tu. nemozem mu dat ani po riti,lebo je zakonom chraneny." chlapci maju z toho radost,chichocu sa . raz vecer/par tyzdnov spat/ lezim so starsim v posteli a pozerame bebe tv a on mi stale vravi, co vidi. davali zvieratka,tak menoval a zrazu ticho, ukazal rukou na telku a vravi - mami??? pozriem a hovorim, to je bobor. na to povedal - neeee bobo,neeeee bobo, ňuňu bobo. /v preklade - to nie je bobor, nas risko je bobor/

snezienocka
10. sep 2009

isli sme raz okolo cintorina a maly sa ma pyta ze co to je za park. tak som mu vysvetlila ze tam pochovavaju mrtvych ludi.par dni neskor sme isli okolo znovu aj so sestrou a maly na nu ze ,, aha teta, to je park na zabijanie ludi.'' 😲 ..... on este nechape ze ludia mozu umriet aj prirodzene. tak si to vysvetlil po svojom. 😒

snezienocka
10. sep 2009

maly pozeral mickwey mouse a chcela som vediet ci vie ako sa vseti v tej rozpravke volaju. vsetkych vymenoval len minnie nie. tak sa ho pytam ze ako sa vola to dievcatko mys a on na mna ; lady gaga.

snezienocka
10. sep 2009

sorry za tie preklepy

lotris
11. sep 2009

my sme kazdorocne chodili k známym na dovolenku a kazdy rok my ujo pripomínal ako som vzdy na oca nedala dopustit. Raz sme sedeli v obyvacke a otec vsetkym rozpraval historku o nejakom ohromnom chlapovi co prisiel k nim do krcmy, svaly velke ale v hlave nic. Otec o nom hovori: " No a tato gorila..." a ja som si myslela ze mu je luto ze on je taky drobny tak som mu povedala: "Očko, nebuť šmutný veď aj ty ši taka goriľa!"

Raz my tiez mama povedala ze aby som si setrila cukriky lebo my viac nekúpi že ich nesmiem vyhadzovat. Davala som jeden psovi Šeduli ale ona ho vzala olizala a vyplula spat. Tak som ho vzala a povedala: "Ocko? Šedula nešte tak zjec ty!"

cairka
11. sep 2009

včera sme boli von a oproti nám išiel chlapček s ockom a malá na mňa: " A kde majú maminku?"a kým som sa nadýchla si odpovedala "Asi im umrela" 😨 😅

macca5
12. sep 2009

pridám zopár aj ja:
vonku pršalo a mladý nechcel aby tatino /hasič/ išiel do práce,tak mu vraví tato nechod do roboty,ved vonku prší. 😉
Minule zas babke povedal,že sa sám nemôže obuť, lebo má zlomenú ruku.Pár minút nato šiel dedo do obchodu a krpec zahlásil:dedko kúp mi malé rezané pivo. 😵