• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

(zamknutá)
7. decembra 2012 
moji chlapi mi gratulovali k sviatku a od kazdeho som dostala krasnu ruzu. simonko /2,5r/ mi poda rucku,potrasie,usmieva sa,da mi pusinu a tatik mu vravi: povedz mamke,ze "gratulujem" a on : ČAU MAMI :grinning:
12. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz
moja malá keĎ vidí niekde v TV,a lebo vonku bozkávajúcu sa dvojicu, začne kričať: MUCKOŠI :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2009 o 22:29  • Odpovedz
nadhera, to je este v pohode, ale mne sa nieco podobne stalo uz viackrat. Napriklad som gratulovala mojmu bratovi a v dobrej nalade (nic som nepila), som mu ako koniec gratulacie povedala, nieco v zmysle Tak sa maj, alebo tak teda ahoj. :grinning:
30. mar 2010 o 14:45  • Odpovedz
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
30. mar 2010 o 15:02 • zuzanocka
S drahym sme obe deti obliekali , slo sa vonku a zrazu smradecek. Vinnika nebolo .Simko sa ozve - kto kaka? :grinning:
30. mar 2010 o 18:37  • Odpovedz
baby piste, nech sa mozem smiat, ved krpci kazdy den nieco povedia, co stoji zato. Nasa, zatial len havko ....
5. apr 2010 o 21:12  • Odpovedz
baby, konecne aj ja mozem prispiet...moja starsia dcera perli doslova denne :wink: Dnes sme spolu aj s mladsou sedeli na zemi a ja im hovorim, vy moje dve princeznicky...a Terezka ukazala na Julinku a vravi: "toto je miuacik a ja som pinceznicka" :grinning:
23. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz
tak já teda taky přidám trošku od mlýna.. sic nemám děti.. ale přítelova sestra teď hodila docela dobrou perličku :slight_smile:
budou jí za chvíli tři a hraje si s panenkou která se po zmáčknutí směje a ona na ni: Nesměj se jak blbá
:grinning: :grinning: :grinning:
9. okt 2010 o 12:06  • Odpovedz
Moja malá mi dnes vraví: "Mami, ja chcem satana..."
"Čo že chceš??" :confused: :confused: :confused:
"No salkana, čo lieta vo vetle," opravila sa. (Teda šarkana, čo lieta vo vetre... ufff...)
21. okt 2010 o 21:24  • Odpovedz
Mne moja mala dnes hovori: "Cakame na Jeziska. Jezisko je v pivici" (pivnici) Na moju otazku, co robi Jezisko v pivnici, mi povedala: "daceky" (darceky) :grinning:
21. jan 2012 o 23:32  • Odpovedz
mna sa moj starsi syn opytal, ked sme isli raz do skolky a uz bol na ceste sneh, a tazko sa mi tlacil kocik, že prečo mi tatinko neprezul gumy na kociku :grinning: :grinning:
22. jan 2012 o 00:37  • Odpovedz
svokra sa pytala mojej dcerky:vies,ze mamina bude mat babo? a ona pokrci ramenami a povie:stava sa,hmm.(21mesiacov)
23. jan 2012 o 17:01  • Odpovedz
Peter 3 roky urobil si zo skladačky pušku a na záclone sedela mucha on ju akože zastrelil, mucha samozrejme nič
Hej ty, šo si sa pilepila, odpadni uš!!! :slight_smile:

a niečo zo súčastnosti, má 5 rokov a je maniak do dinosaurov....
Mami ja keď budem veľký chcem žiť v Amerike!
???? Prečo zlatko?
No predsa preto, že v Amerike žilo najviac dinosaurov a keď tam budem bývať mám vačšiu šancu že nejakého nájdem....
22. mar 2012 o 20:58  • Odpovedz
tak mam znova jednu perlicku...moj priatel cas od casu, ked chce povedat, ze je nieco drahe, pouzije slovne spojenie, ze je to drahe ako drogy...
a nas maly Oli(5), vidi v telke reklamu na nieco co ho velmi zaujalo a hovori..."tak toto by som chcel, len skoda ze je to drahe ako drogy" :grinning: no uz si jednoducho musime davat obrovsky pozor co pred nim povieme :slight_smile:
25. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz
Dnes na prechádzke:
Pozri Danielko (2 roky) čo nám narástlo na stromčeku! (kvety)
Aha, vidím, veľa muchy. (včely) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz
Ráno som pustila správy v rádiu. Myslela som, že to malú (4 a pol roka) nezaujíma. Ale mýlila som sa, lebo zareagovala: "Mami, aj ja chcem zlatý padák."
:grinning: :grinning:
No to aj ja by som chcela. Ale aspoň vidím, že dieťa sa mi v živote nestratí.
13. jún 2012 o 09:08  • Odpovedz
Na dovolenke, v detskom kutiku sa cca5 rocnemu dievcatku pacil nas Matko (7m). Dievcatko bolo velmi spolocenske, komunikativne, taka vesela kopa. Prisla k nam teta, ktora zabezpecovala dozor a kukla do kocika na Matka. Dievcatko jej hovori: "teta, pohladkaj Matka, neboj sa, on nehryzie, on nema zuby." :slight_smile:
21. sep 2012 o 19:39  • Odpovedz
Dcerka (2r4m) zacala v septembri chodit do skolky a ked som sa jej pytala, ci papala sama alebo ju krmila p.ucitelka, rozhorcene odpovedala: no predsa pani ucitelka, ved nemam 10 ruk!
28. sep 2012 o 14:47  • Odpovedz
5. dec 2012 o 22:48  • Odpovedz
7. dec 2012 o 11:45  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.