Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

konica
11. sep 2006

Ahoj, fak treba zveselit, tak otvaram tuto temu.. moj zatial sice "neperli", ale uz sa tesim..! Mozte pripajat aj odkazy na zabavne foto🙂

nadhera
12. sep 2009

moji chlapi mi gratulovali k sviatku a od kazdeho som dostala krasnu ruzu. simonko /2,5r/ mi poda rucku,potrasie,usmieva sa,da mi pusinu a tatik mu vravi: povedz mamke,ze "gratulujem" a on : ČAU MAMI 😀

monkula
12. sep 2009

moja malá keĎ vidí niekde v TV,a lebo vonku bozkávajúcu sa dvojicu, začne kričať: MUCKOŠI 😀 😀 😀

katka1981
30. mar 2010

nadhera, to je este v pohode, ale mne sa nieco podobne stalo uz viackrat. Napriklad som gratulovala mojmu bratovi a v dobrej nalade (nic som nepila), som mu ako koniec gratulacie povedala, nieco v zmysle Tak sa maj, alebo tak teda ahoj. 😀

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadhera
30. mar 2010

S drahym sme obe deti obliekali , slo sa vonku a zrazu smradecek. Vinnika nebolo .Simko sa ozve - kto kaka? 😀

katka1981
5. apr 2010

baby piste, nech sa mozem smiat, ved krpci kazdy den nieco povedia, co stoji zato. Nasa, zatial len havko ....

blumka
23. jún 2010

baby, konecne aj ja mozem prispiet...moja starsia dcera perli doslova denne 😉 Dnes sme spolu aj s mladsou sedeli na zemi a ja im hovorim, vy moje dve princeznicky...a Terezka ukazala na Julinku a vravi: "toto je miuacik a ja som pinceznicka" 😀

kahinae
9. okt 2010

tak já teda taky přidám trošku od mlýna.. sic nemám děti.. ale přítelova sestra teď hodila docela dobrou perličku 🙂
budou jí za chvíli tři a hraje si s panenkou která se po zmáčknutí směje a ona na ni: Nesměj se jak blbá
😀 😀 😀

macocha
21. okt 2010

Moja malá mi dnes vraví: "Mami, ja chcem satana..."
"Čo že chceš??" 😕 😕 😕
"No salkana, čo lieta vo vetle," opravila sa. (Teda šarkana, čo lieta vo vetre... ufff...)

katrinka8
21. jan 2012

Mne moja mala dnes hovori: "Cakame na Jeziska. Jezisko je v pivici" (pivnici) Na moju otazku, co robi Jezisko v pivnici, mi povedala: "daceky" (darceky) 😀

mirko
21. jan 2012

mna sa moj starsi syn opytal, ked sme isli raz do skolky a uz bol na ceste sneh, a tazko sa mi tlacil kocik, že prečo mi tatinko neprezul gumy na kociku 😀 😀

fraufrt
23. jan 2012

svokra sa pytala mojej dcerky:vies,ze mamina bude mat babo? a ona pokrci ramenami a povie:stava sa,hmm.(21mesiacov)

matisd
22. mar 2012

Peter 3 roky urobil si zo skladačky pušku a na záclone sedela mucha on ju akože zastrelil, mucha samozrejme nič
Hej ty, šo si sa pilepila, odpadni uš!!! 🙂

a niečo zo súčastnosti, má 5 rokov a je maniak do dinosaurov....
Mami ja keď budem veľký chcem žiť v Amerike!
???? Prečo zlatko?
No predsa preto, že v Amerike žilo najviac dinosaurov a keď tam budem bývať mám vačšiu šancu že nejakého nájdem....

zuzkag2
25. mar 2012

tak mam znova jednu perlicku...moj priatel cas od casu, ked chce povedat, ze je nieco drahe, pouzije slovne spojenie, ze je to drahe ako drogy...
a nas maly Oli(5), vidi v telke reklamu na nieco co ho velmi zaujalo a hovori..."tak toto by som chcel, len skoda ze je to drahe ako drogy" 😀 no uz si jednoducho musime davat obrovsky pozor co pred nim povieme 🙂

matisd
28. mar 2012

Dnes na prechádzke:
Pozri Danielko (2 roky) čo nám narástlo na stromčeku! (kvety)
Aha, vidím, veľa muchy. (včely) 😝

macocha
13. jún 2012

Ráno som pustila správy v rádiu. Myslela som, že to malú (4 a pol roka) nezaujíma. Ale mýlila som sa, lebo zareagovala: "Mami, aj ja chcem zlatý padák."
😀 😀
No to aj ja by som chcela. Ale aspoň vidím, že dieťa sa mi v živote nestratí.

fraufrt
21. sep 2012

Na dovolenke, v detskom kutiku sa cca5 rocnemu dievcatku pacil nas Matko (7m). Dievcatko bolo velmi spolocenske, komunikativne, taka vesela kopa. Prisla k nam teta, ktora zabezpecovala dozor a kukla do kocika na Matka. Dievcatko jej hovori: "teta, pohladkaj Matka, neboj sa, on nehryzie, on nema zuby." 🙂

fraufrt
28. sep 2012

Dcerka (2r4m) zacala v septembri chodit do skolky a ked som sa jej pytala, ci papala sama alebo ju krmila p.ucitelka, rozhorcene odpovedala: no predsa pani ucitelka, ved nemam 10 ruk!

fraufrt
5. dec 2012

kedze tu uz nikto nechodi, skuste kuknut sem https://www.modrykonik.sk/forum/prozivam-to-ste...

danu
7. dec 2012

Temu zamykam, presunte sa prosim sem
Asmira team
https://www.modrykonik.sk/forum/prozivam-to-ste...