Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

konica
11. sep 2006

Ahoj, fak treba zveselit, tak otvaram tuto temu.. moj zatial sice "neperli", ale uz sa tesim..! Mozte pripajat aj odkazy na zabavne foto🙂

natalya
5. okt 2006

jej baby to som zvedava co bude ten nas robit 😀

meli20
17. okt 2006

Baby dnes moja trojrocna neter povedala dedkovi "Dedo, tebe presla rit do ust lebo ti z nich smrdi"
skoro sme tam umreli od smiechu

bzuco
17. okt 2006

meli, tak toto nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 chudák dedko

mirka
17. okt 2006

meli, tak to je najlepší hlod, aký som kedy počula 😀 😀 😀 no a pre deda žiadna výhra 😀

meli20
17. okt 2006

Dedko je hluchy ako pnik tak sme mu to kus zostrukturalizovali ci ako sa to pise
a povedali sme mu
hm hmm 🙄
dedusko, "Nika citi tie tvoje sulane cigary preto sa tak tvari"
(lebo ona ako chora sa zacala dorabat akoze ju nadrapuje na grc) 😀
Dnes mala neter vystupenie a bol tam aj dedko aj ked vela nepocul ale ocareny vykonom ju od radosti bozkaval

lidka619
17. okt 2006

Ked sme ucili nasu starsiu dceru vyslovovat /R/, ta sme jej davali rozne slova, ako koberec, stromy, breza, len aby to r tam zakomponovala. Najlepsie sa nam videlo slovo koberec a tak sme jej furt dokolesa rozpravali:povedz koberec, koberec a ona len kobelec, kobelec, uz ma po case chytili nervy, lebo uz nechcela nic vraviet a tak som jej povedala: Laurinka čo je na zemi? A ona pozrela a povedala: smeti. No čo som mala na to povedať? 😅 Odvtedy sme ju už netrapila a naučila sa aj tak.

pikha
18. okt 2006

kamoska ma stvorrocneho synceka,boli sme u nich na navsteve a pytam sa ho: Lubosko, ako sa mas? A maly mi na to: "to ta vonkoncom nemusi zaujimat!" A bola som vybavena 😀 😀

corina
19. okt 2006

moja sestra isla s dcerou vo vytahu a s nimi nastupil do vytahu aj sused isli dole zo desiateho poschodia a neter si tajne uprdla. Sestra bordova ako fras sused sa zacal cudne mechrit a nieco si hundrat popod nos.
Sestra sa nazlostila a Vravi "Lenka vies co, to ty sa nevies spravat, nehanbis sa, uz fakt nevies vydrzat minutu?!!!"
A neter na to

MAMAAA PREESTAAN TO SI SI TY PRDLAAA

lidka619
31. okt 2006

No toto má sto bodov CORINA, dobry heft 😀 😀 😀

renca3
31. okt 2006

corina, tak to sestre zrejma zbordoveli aj ponozky na nohach.

bronau
1. nov 2006

Moj maly Lacko ostal vcera poobede doma s tatikom - ja som si sla zacvicit. Maly po chvili zbadal, ze nie som doma a pytal , kde je mama a sam si aj odpovedal: "Neboj sa tati, ona hned pride."

emjee
1. nov 2006

to je mile bronau 🙂

emily3
1. nov 2006

ahojte, ked som bola dieta (boli casy boli), bola som s mojim otcom na zmrzke. ako sme stali vrade jeden chlapec ukazoval na mojho otca " Aha mami, ten ujo ma nos ako papagaj"

sedela som s mojou malou v elektricke a oproti si sadol jeden ujo. moja mala na plne usta: mami , preco ma ten ujo v nose chlpy?"
sepkala som jej ze potichu a ze jej to potom poviem, ale elekt. sa na tom uz bavila. 😀

ukana
2. nov 2006

S našim malým sme boli včera na cintoríne, ale boli sme vyrehotaný, až sa to nepatrí. Snažili sme sa mu vysvetlit, preco palime sviecky, co je smrt apod. " Mami a kedy tych ludi z tej zeme vyhrabeme??" Oproti nám sli 2 staré babky ..." Mami tieto tety este nezomreli, však?? Este ich nezahrabeme..." Len sme mu zapchavali usta. dufam, že vam to nepride morbidne, snažili sme sa mu to vysvetlit, ale tá detská logika je hrozná.. 🙂

ramzesa
8. nov 2006

Kojila som malu na posteli a Drobec sa tam chcel hrat, ale mal malo miesta: Mamina posun sa... mas velku ritulu.

zabinka
9. nov 2006

ukana, nieco podobne sme zazili aj my,akurat nas sa maly este opytal, ze kedy ta stara teta zomrie.

marijana
12. nov 2006

Tak ja vam napisem co sa stalo mojej kamoske ajej manzelovi a ich 2 a pol rocnemu synovi.Maly sa hral v izbe kde vsetci spia a nasiel kondomy.Zacal sa s nimi hrat a prisla mamina.Spytala sa ho co to ma a on sa na nu s usmevom pozrel a opytal sa-mami mozem sa ti vystriekat na prsia,mozem?

bzuco
12. nov 2006

😀 😀 😀 😀 😀
no odkiaľ to to dieťa asi tak môže mať? 😀 😀 😀 😀

melory
12. nov 2006

drsne!!!

marijana
12. nov 2006

no ona bola absolutne v soku a vobec nevedia ze kedy sa maly zobudil a dival sa na nich.

bzuco
12. nov 2006

asi je ten správny čas dať postieľku zo spálne preč 🙂

marijana
13. nov 2006

uz sa na tom pracuje,kupili byt a onedlho sa budu stahovat od rodicouv,tak uz ziadne trapasy

kia
13. nov 2006

marijana 😀 😀

expertka8
3. jan 2007
ramzesa
3. jan 2007

Ocko, pustis mi to velke CD-cko? (gramofonova platna) 🙂

mimi109
3. jan 2007

cazte baby som to citala a som sa fajne zasmiala, ked bol moj bratranec mali stretli sme jednu babku, na nose mala obrovske znamienkoa bola tak biednejsie oblecena, moj bratranec nelenil a na celu zastavku zvolal: cau ty baba jaga

janinah
3. jan 2007

Bežne som dcérky oslovovala:vy moje poklady", potom som im čítala rozprávku, že našiel mládenec jaskyňu a v nej boli poklady. Deti sa na seba pozreli a povedali:"mamka, to my sme tam boli."

meggi
4. jan 2007

ked som bola na liečení v Tatrách¨, bola tam jedna mamička s trojročným dievčatkom. Bavili sme sa medzi sebou, že náš ošetrujúci lekár nám pripadá teplý... Keď bola s dcérkou na vyšetrení u lekára, tak sa ho opýtala -
"Ujo, ty si teplý???" Mamička ju napomenula, že čo to rozpráva a ona na to
"Mamy, veď to ty si povedala..." Vtedy jej bolo teda poriadne trapne a celá očervenela...

meggi
4. jan 2007

...alebo ... Ďalšia kamarátka učila svojho dvojročného synčeka, že keď si prdne, alebo keď si grgne, musí povedať pardon...
Keď sa sám hral v izbe, a si zrazu grgol, povedal "pardon" a pokračoval v hre...
V iný deň keď im prišla návšteva si zrazu naraz prdol aj grgol - a povedal "dvakrát pardon"... Milé nie...

ramzesa
10. jan 2007

Moj drobec, ked si prdol, tak povedal: To je moj pardon.

Vcera mi tak hladkal brusko a pyta sa: Mamka sa niekto narodi? (a ja som si uz myslela, ze som schudla) 😅