Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

konica
11. sep 2006

Ahoj, fak treba zveselit, tak otvaram tuto temu.. moj zatial sice "neperli", ale uz sa tesim..! Mozte pripajat aj odkazy na zabavne foto🙂

adulienka
14. sep 2006

adamko nemal este rok a sused ho naucil do pi.takze vsetko bolo pi a teraz bude mat styri,a ked soferujem a nam niekto skoci do cesty tak mu krici ty debil nevydis,ze ideme

melory
14. sep 2006

vie my niekdo vysvetlit preco moj syn dava pred slovo h? hlasa-flasa, hoda-voda...lebo je hugo? 🙂 ale nie je to o.k. alebo pripad pre logopeda?

verulka
14. sep 2006

melory, h dava preto, lebo sa mu lahko vyslovuje. Moja krpata vravela hietadlo- lietadlo, svoje meno Vaskova- Haskova. Prestalo to ked nastupila do skolky. Takze neboj logoped ma este chvilku cas 😉

melory
15. sep 2006

jaj tak to este celu skolku busem pocuvat? 🙂

verulka
15. sep 2006

Nie, ono u nas sa to zmenilo hned na zaciatku a vies ako mi to potom chybalo? Bolo to take roztomile a nikto jej poriadne nerozumel..,. 😎 😎

melory
15. sep 2006

ano mali by sme si to nahrat uz sme zachytili jeho amo - ano

verulka
15. sep 2006

Tak tak 😀 Aj my sme mali Tom a majerry, zelovocka zahrada (ZOO), teraz sa na tom krpci sulaju..

ajap78
15. sep 2006

ahojte, my mame uz doma tiez jedno perliace 🙂 boli sme na navsteve u kamaratov, kde nas na noc ulozili tak, ze ja som spala s malou v jednej izbe a nas tato na gauci v obyvacke. mala sa v noci zobudila a pyta: maminka, kde je tato? a ja vravim: spinka v obyvacke. sekundu bolo ticho a potom na mna tak neveriaco: S TETOU? 😀

tilly
17. sep 2006

tak my doma ešte nič perliace nemáme, len na všetko hovorí ham 😉

smejuska
17. sep 2006

Nuz, mile damy, ja vas tu uz nejaky ten cas citam a rozhodla som sa, ze tiez nieco hodim do plena, aby som stale len "nesmirovala" 🙂
Takze... ked mala nasa neter zhruba 3 roky, bravali sme ju z casu nacas na kolacik do cukrarne. Vzdy sa dokazala tak elegantne zafulat, ze sme az zasli. Raz mi to uz nedalo a spytala som sa "Ninka a vies, kam sa utiera spinava pusa?" a ona na to "Ano, do vleckovky." Usmiala som sa a vravim "Nie, babika. To musis takto... jeeeeeeden rukaaaaav, druuuuhy rukaaaaav..." presne kopirovala moje pohyby a vysledok bol ten, ze sme sa vracali domov s cokoladovymi svetrikmi 😀 No, musim uprimne povedat, jej mama nebola z tohto napadu az taka nadsena, cize sme museli prestat 😀 😝 🙂
No a nedavno mi priatel spominal prihodu, ako prisla Nina za mamou a hovori "Maminka, ja som take male kuliatko a Ty taka velka sliepka.." 😀 😀 Jake su tie deti uprimne 😀 😀

adulienka
18. sep 2006

ahojte aj ja mam zas nieco nove.sli sme na letisko a vybehlo nam druhe auto do cesty a nas maly papulka nevymita,skrical ty debil nevydis,ze ideme my. 🙂 😉 .naucil sa byciklovat bez pomocnych.svagrinka mu hovori,adamko ides na bycikli ako sip.a on jej na to-hej jak taky koko......ha ha.no myslela som,ze v momente odpadnem 😉 😉 😉

nevesta
18. sep 2006

Super tema 😀 😀
Svoje perliace zatial nemam, ale ja som bola vraj tiez cislo. Otec nieco robil na rebriku a ja som sa hrala pod nim. Nieco mi neslo, tak stale dookola, do flasa, do flasa. A moja mama zhrozena, ze zlaticko, take ale nesmies rozpravat a ja s tym najnevinnejsim pohladom, ze a co mam povedat do pudele? 😀 😀 😀

lia
18. sep 2006

nevesta 😀 😀 😀

ekira
19. sep 2006

mne nedavno pri zehleni moj syncek zahlasil:mama ty si ale sexi 😀 tak som mala po celucky den super naladu
a este par mesiacov dozadu,ked sme mali nastevu svokrovcov a svagra z rodinou,tak nas sinter zasa zahlasil:tata ma velke pinoooooooooooooo 😀 (muz spava totiz nahy a sinter skocil do postele a nevedel sa vynadivat co to tam tato ma) 😀

ekira
19. sep 2006

v maji sme boli na slovensku pozret aj moju prababku ta ma uz 85 rokov vela vrasok rucnik na hlave moj syn ju vydi iba raz do roka a teraz sa jej tak strasne bal ,ani sa na nu nepozrel sedel mi na kolenach a iba s ocami pokukoval po nej.ked sme od nej odchazdali tak mi povedal:mama,ja som myslel ze je to jezibaba(nastastie to povedal po holandsky,takze sme tomu rozumeli iba ja a muz)

kili
19. sep 2006

Tak ja pridám, čo povedal kamarátov malý keď pozeral Pikaču. Dobehol za otcom a zvolá: Pikaču má Piču. 😀 Oco ho hneď pošle za mamou, že nech jej to povie, že jej tým urobí strašnú radosť (jeho mama je strašne proti nadávaniu). A tak dobehne a zvolá: Pikaču má Piču! Mama teda bola všoku a heď bežala za manželom, že čo ho to naučil a pri tom si zlomila nohu. A bolo po srande

silv
19. sep 2006

Toto sa stalo asi pred rokom.. Bola som s mojou 4rocnou neterkou zaniest kvietky na cintorin. Pri vedlajsom hrobe bola starsia pani,zapalovala tam sviecku... Moja neter sa ma spytala(nahlas!),tato stara teta sa sem tiez prisla dat pochovat???? 😕

rebeka
20. sep 2006

Tie vyroky su genialne!
Tiez este nemam svoje, ale mam neterky a synovcov. Bracho svojho syna zacal ucit, ze tu ma nos, a oko, a hlavicku a v hlavicke ma rozumcek a v brusku zaludok.. A jedneho dna maly nieco vyviedola bracho ho okrikol: Filip, ty nemas rozum!
maly na neho pozera a hovori: Ale coby tato, sak si hovoril, ze ho mam tuto v hlavicke! 😀

bronau
20. sep 2006

My sme minule s malym pozerali Baywatch a ukazovali na plazi "krasku v miniaturnych bikinach" a moj maly sa pozeral a pochvalil :"Dobre ma mlieka" (mlieka = prsia).

ramzesa
23. sep 2006

Ahojte,ten nas maly bude mat o chvilku 2,5 roka,ale pusa sa mu nezastavi... Minule som ho nachystala,ze ide s manzelom von na bicykli. Vraveli sme mu nech si sadne a caka kym sa aj ocino nachysta. On nie...zacal pobehovat okolo bicykla babrat ho a tak... zrazu nakuknem a bicykel spadnuty,tak ze ho nastastie zachytil kociar... Drobec dostal po hlave s volantom...a komentoval: Spadol na mna bicykel,ale mal som prilbu... a usmev od ucha k uchu.
Ked bola na navsteve moja mamina vytiahol mi z kabelky vlozku a hlasy: to je na pipi
Cakali sme na vitah spolu s jednym susedom a Drobec mu hovori: narodila sa nam Amalka, vysla z bruska,.....atd. Sused sa len smial a ja som bola cela cervena... ked dohovoril vtedy sused: a este raz a pomaly... teraz neviem ci naozaj nerozumel alebo ...
a vsetky "vybrane" slova ovlada tiez... ☹ staci ze to pocuje len raz ale uz vie ze si to musi zapamatat... raz som na niekoho povedala cosi skarede a on to pocul a nadruhy den mi hovori: mamka ty si ch.... alebo ...ja som trulo... a mozem mu vysvetlovat ze nie je,ked jemu sa to slovo paci...

ramzesa
23. sep 2006

a este jedno:stali sme pred jednou budovou,kde okrem nas boli este nejaky ludia... odbehla som s drobcom pisat.lenze nepisal.ked sme sli smerom k manzelovi,tak uz z niekolkych metrov krical: nedalo sa pisat...bol tam havo...a krical s takym nadsenim...

ramzesa
23. sep 2006

alebo... pocas omse si fukal nosik a cez tu najtichsiu cast na cely kostolik: fuuuuj sopel

cukrikk
24. sep 2006

maly ma rad tycinku KOKO a pride do obchodu a hovori teta prosim si jednu kokotku 😉 to sa nam stalo alebo maly sme obdobie ked som ucila maleho ze si ma pretahovat pindika ... v jeden den sme isli do obchodu platime pri kase a neviem co ho to napadlo a nahlas sa ma pyta mamicka aj ocko si pretahuje pindika? je to ho urcite vela jedneho casu som si to vsetko pisala na pc teraz si na to nespomeniem ,ciapka bola capca, potapac bol topatac atd aha haha vcera sme mali sosovicovu polievku a manzel si prdol 😲 je to zdrave a ja ze fuj 😉 a on no co jedol som sosovicovu musim ist na wc kakat a maly ocinko co ides kakat hovienko ci sosovicu ? 😀 😀

kamilecka
24. sep 2006

Cukrikk tak ta kokotka je super 😀 😀 😀 sa tu s manzelom z toho sulame smiechom 😀 😀 😀 ze kokotka 😀 zlateeeeeeeeeeee 😀 😀 😀

ramzesa
24. sep 2006

to s tym pindikom,to muselo byt uzasne 😀 😀 😀

ramzesa
24. sep 2006

nas maly,ked prebalujem Babulku zvykne hovorit,babula ma pisulku,ja mam pipik,aj ocko ma pipik? a mamka ty mas zadocek?

dea
29. sep 2006

tie prihody su fakt super, uz sa tesim kedy nase bude takto perlit, ale mam 4 rocneho synovca a bola som s nim minule vonku a kupila som mu zuvacku, odbalila som mu ju a dalej sme sa prechadzali a maly mi povie, denika sa mi stratila zuvacka, potom poriadne prehltol a chytil sa za brusko a povedal mi ze tu sa mi stratila v brusku 😀 nepovedal mi ze ju zjedol, ale ze sa stratila, lebo mama na neho krici ked zje zuvacku

ramzesa
30. sep 2006

no,bolo to este davnejsie... maly sedel v sportaku cestou na nakup, isli sme okolo kontajnerov a z jedneho trcali malemu cigancekovi len nohy a drobec sa pyta a ukazuje na chlapceka s takym nevinnym vyrazom dietatka:'Mamka co tam ten chvapcek jobi hmmm...' no co mu na to odpovedat? nakupuje? 😀 myslela som,ze od smiechu prasknem,ta nevinna tvaricka a tie nohy z kontainera von 😀 😀 😀

mirko06
2. okt 2006

teda, uz dlho som sa tak nepobavila. fakt je naco satesit, ked maly zacne rozpravat 😀
ja mam skusenost s mojim malym synovcom, neviem, kolko mal vtedy rokov, ale bol v tom veku, ked este sice nevedel poriadne rozpravat, ale uz hovoril vela. isli sme po meste a oproti nam isiel par, on a ona, on ju drzal pod pazuchu a v druhej ruke ten pan niesol krabicu s pizzou. a maly zahlasil: "aha ujo ide s pi.ou". no viete si to predstavit, ale zaklincoval to ten pan, ked sa maleho opytal, ze "ktoru z tych dvoch tak pomenoval". teda, nechcela by som byt na mieste tej zeny....

nikolasko
5. okt 2006

Super tema pobavila som sa, náš krpko nevie síce ešte rozprávať ale pobaví nás aj tak,napr. o 3h.ráno otvorím oči a 5cm. pred nosom mám velkú usmiatu hlavu a z úst mu vyšlo niečo ako abuááá.Naučil sa obracať na bruško a tak to asi musí precvičovať aj vnoci aby to nezabudol.