Vtipné výroky naších najmenších. Čo ste započuli?

konica
11. sep 2006

Ahoj, fak treba zveselit, tak otvaram tuto temu.. moj zatial sice "neperli", ale uz sa tesim..! Mozte pripajat aj odkazy na zabavne foto🙂

melory
10. jan 2007

moj mi dnes povedal, ze ho v skolke vybacala ucitelka do krvy 😅

snilko7
10. jan 2007

tak náš Paťko na otázky: Ako sa voláš? Ako sa volá maminka, babka, dedko....odpovie vždy pekne a hlavne správne....ale keď sa spýtam ako sa volá tatinko, tak sa začne rehotať a pokaždé mi odpovie: krumpliguláš 😀 ešte som ale nezistila skadiaľ na toto prišiel

ukana
11. jan 2007

náš malý má črevnú chrípku, je s ockom v nemocnici, lebo je na infúzkach, lebo stále vracal. ale aj tak sme sa rehotali, ked zahlásil: " Mami ja by som si dal rezeň s mäsom". Už je asi hladný 🙂 🙂 Snád ho zajtra pustia domov..

zabinka
11. jan 2007

Nas maly dorazil vcera svokru, ked mu dala na obed halusky poliate stavou a on jej povedal, ze on take spinave halusky jest nebude. A veru ani nejedol. Zatal sa a hotovo.

ramzesa
11. jan 2007

my sme mali vcera pizzu a maly na to: Je fajna...akoby bola fajna... 🙂

nici
13. jan 2007

ahojte,
tak ti mali drobci su niekedy fakt nevyspytatelni....to som uz zvedava, co bude perlit ten moj, ked zacne rozpravat...
ale ja som tiez raz zazila jednu prihodu...sla som rano do prace mestkou dopravou, podotykam plnou, a sedela tam jedna mamicka asi s trojrocnym chlapcom....maly bol v pohode, len sa zrazu otocil a na cely ten plny autobus sa spytal: "Mami a ty si preco rano papala ocinovi pipika?" 😀 😀 😀 😀 chuda mamina, cervena ako sladka paprika....

zvedavamt
13. jan 2007

😀 😀 😀
Lala mi rozpravala,tu ma maminka ušta,tu noš_titit a toto co mas?ukazala na obočie: fušy? (fúzy)
😲
bola von s dedkom: mama mam bolku.
a co sa ti stalo?
nechot tam,nechot tam! dedko povedal.
a co si urobila?
isla do krika
😝
a furt si nieco vymysla,ked jej poviem: ale netrep
ale tlepem 😵

marya
16. jan 2007

Ja prispejem výrokmi syna mojej kamarátky...Malý je jedináčik, ale vždy keď sa ho niekto spýta, či má sestričku, tak presvedčivo povie : Mám, aj doktorku mám..." 🙂 Alebo minule som bola s ním vonku, jedna pani sa mu prihovorila a oslovila ho "Chlapček,...", a on jej na to : " Ja som Miško, dopdele"... Alebo kamoška bola v banke, a malý zrazu v tom tichu na plné ústa " A toto je na čo do iti ? " 🙂 ...Alebo keď bola s ním na verejnom vecku, chcel kakať, tak sa jednej pani spýtal " Aj ty ides kakat teta ? " 😀 ...

zvedavamt
16. jan 2007

pri jedle mala na podbradniku fliačik : mama tu mam daky hovienok 😅

maaja
16. jan 2007

Moja sestra ma trojrocneho syna a teraz caka druheho. Vybrali mu meno po dedovi. Maly vola svojho dedka ze "Dedo Stanko". Ked sa ho spytate ze ako sa bude volat bracek, tak povie "Dedo Stanko" 🙂)

tilly
16. jan 2007

baby, tak práve som si oprskala monitor, normálne mi tečú slzy, NICI, tá mala bola zlatá, by som sa asi prepadla 😀

náš malý sused zas stále hovorí "Mijan jobil spostosti" (milan robil sprostosti) a stále dokola, alebo minule prišiel za domčom, chytil ho za hlavu a "odrthnúť", odtrhnúť 😀

a minule išla kamoška s mužom a malým von (inak janetka s jakubkom, občas sem píše), vyšli z domu a malý začal kričať "pali, pali, pali" (to hovorí, keď niečo páli, alebo je to ostré alebo tak) a vytrielil k susedovmu domu, nemajú plot, tak išiel k dverám... no a sused sa volá pali 😀 tak sa potom tatino čudoval, že ako to tam ten malý pozná 😀

magg
16. jan 2007

ahojte, ked mala moja dcerka dva mesiace chytila ju nadcha, a preto sme sa so svagrinou a jej dvojrocnou dcerkou Evkou vybrali k doktorke. Rano ma svagrina vyzdvihla autom a ked som si sadla dozadu k Evke, ona cela nadsena mi hned oznamila: Medi fucim toltu (v preklade : Megi fukam tortu, akoze sviecky na narodeninovej torte) Myslela som, ze si len spomenula na tortu, ktoru som jej doniesla k narodeninam. No ked mi o chvilku zopakovala : medi fucim toltu, otocila sa svagrina a vravi: Evka, nie fucis tortu, ale ideme k doktorke. Chuda evka si vo svojej malej hlavicke nejako poskladala, ze doktorka a torta je jedno a to iste

nici
18. jan 2007

😀
no ja asi tiez Tilly.... 😀 😀 😀
a ja pridam este jednu story: moj brat, raz ked bol maly, tak u babky dobehol do kuchyne a hladal klobasky na jedenie.....pamatal si, ze rano boli polozene na stole...nakukal jak nakukal, ale neboli....tak sa pytal nasej mami, ze kde su a mamina mu hovori, ze uz su neni, lebo ich zjedol ocino...a brat nevahal a zareagoval: " zozral, vsetko zozral svina prasaca..." 😀 😀 😀 este aj teraz sa kosime na tom s mojou maminou....

leva
3. aug 2007

moja mala ked mala asi 2,5 roka,zbadala s autobusu cintorin a na plne usta zakricala...aha maminka cirkus 😀 Ludom tahalo kutiky a mne vlastne tiez.

julova
4. aug 2007

ked bol moj mladsi brat krpaty...cca 3 roky? nepamatam presne, sedeli sme v kuchyni a mama nam robila domacu pizzu...a ked nam ju dala na tanier, tak maly mi podaval kečup so slovami - Uska (Zuzka), das si na pi.u kečup? 😀...my so starsim bratom a mamou do smiechu...a on nechapavo pozera a potom nadurdene vravi...co sa smejete, ved si davate na pi.u kečup,tak co?... 😀 😀...

alex
4. aug 2007

Jul, tak som sa pobavila 😀 😀 😀

elise
31. okt 2008

oživujem túto tému malý ked sa ho spýtate ako sa volá povie buď priezvisko alebo frázu "aj ja" 😀 😀 alebo tiež ked sa ho spýtam kto to spravil tak na to tiež povie "aj ja"

blau
5. nov 2008

raz som sa isla sprchovat spolu s mojou neterou to mala asi 5rokov, vyzliekli sme sa a ona sa mi pozera tam dole 🤐 a hovori: jej ty tam mas ake nic take ciarocky/myslela tym male vyholene chlpky ktore zacali rast/ , a dalej: moja mamina to tam ma ako bradu 😅 no tak nezasmejte sa 😀

leva
5. nov 2008

blau 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
5. nov 2008

Môj dvojročný synovec mi hovorí:
-Ja chcem cintorín !
Vôbec som nechápala prečo cintorín,aký cintorín... 😅 ?Tak mu vravím:
-Aký cintorín?
A on sa dal na špičky ku kuchynskej linke zobral z drezu citron ! Takýto !!!!!!!! 😀 😀 😀

blau
5. nov 2008

😀 😀
a este jedna perlicka. maminka ja si dnes nechcem obliect tie kastrovane nohavice.
myslela tym karovane 😵

blau
5. nov 2008

ked bola znama druhy krat tehotna jej syncek 3rocny sa moc nechcel rozpravat s bruskom ked ho volala aby isiel povedat sestricke do bruska...Volali ju marienka. Az jedneho dna prisiel k nej a ona s radostou natrcila brusko nech teda tej marienke nieco povie a maly zaćal kricat. Mariena vstavaj , treba narubat drevo dvor pozametat jaaaa tebe daaaaam.

cikyta
5. nov 2008

😀 😀
Boli sme na jarmoku a zobrala som zo sebou na wc malého synovca.Tiež mohol mať zhruba 2 roky.Bolo tam kopec ludí,tak som ho vzala do kabínky a videl mi nohavičky,na ktorých bol obrázok mačky z predu.On sa pýtal,čo to je?A ja že,cica.
Potom sme sa vrátili do davu ludí na námestie ku dalším známym a on sa mi zrazu obesil z predu za pás a ťahal mi rukami dolu nohavice.....Zhrozene som sa ho spýtala,čo to stvára?
A on na celé kolo začal kričať:..-Ja chcem vidieť tvoju cicu!Ukáž mi cicu!
😖 (No hamba na 100 rokov.) 😖

janka1874
5. nov 2008

no ženy dobre sa bavím na tých hláškach no zatiaľ sa nejako neviem pridať my sme zatiaľ ticho 😀

leva
5. nov 2008

cikyta,boze,zajtra mam svalovicu tak sa rehlim 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cikyta
5. nov 2008

No a to sú výroky len mojich "požičaných"detí.
Tak sa teším už na to svoje.Je to také milé........asi si to budem zapisovať.

monkula
5. nov 2008

cikyta 😀 😀 😀 😀 😀 ešte že si tam nemala bobra 😀 , no ale si mi propomenula...
Keď vešiam prádlo, tak Chiarka vždy hlási, čo komu patrí... a po chvíli mala v rukách Jarkove slipy, chvíľku na ne pozerala a potom dôležito ohlásila: Kako pipipa tam (Jarko pipíka tam) 😀 😀

leva
5. nov 2008

A ja pridam,boli sme v obch.dome,manzel vravi idem na zachod este,pockajte ma a maly na plne usta"maminka tatino ide na chochot,ludia sa otacali,no tiez hanba,no mozes vysvetlovat? 😀

cikyta
5. nov 2008

😀 😀 😀

vinka
5. nov 2008

To sú také super výroky.Ale čo povedal mne môj už 7 ročný syn.Išli sme na pizzu a chcel utekat do predu.A muž,že nie lebo ho v tme niekto ukradne.Ja som mu potom rozprávala ako mi bude chýbat.A on ved ta hnevám a ja aj to mi bude chýbat.A syn mi hovorí:Ano?Chýba ti to?Ked chceš ja ta môžem aj teraz vytočit. 😕 Stačí povedat.No ostala som bez slova. 😀