Vtipy

nikolet02
16. jan 2008

Vydatá žena hovorí svojej priateľke:
- Bola som to ja, kto urobil z môjho manžela milionára.
- A čo bol predtým?
- Multimilionár.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nadhera
21. jún 2011

Slečno, vy vypadáte čím dál tím líp.
Ochhhh, moc děkuji.
A čím blíž, tím hůř.

nadhera
21. jún 2011

Aké druhy sexu existujú :
-Domáci sex ...........Keď ste ešte novomanželia a jebete po celom dome v každej izbe celý deň aj noc...
-Spálňový sex .........Keď ste už svoji istý čas a jebete iba v noci v spálni...
-Chodbový sex .......Keď ste svoji už pekných pár rokov, stretávate sa iba keď prechádzate chodbou a zvoláte na seba "Pojeb sa!" ...
-Súdnosieňovy sex........Keď tvoja manželka a jej právnik s tebou vyjebú a zoberú ti každučký cent ktorý máš... :D

nadhera
21. jún 2011

Leží moucha na zádech a klepe nožičkama. Letí kolem druhá moucha a ptá se:
"Aerobic?"
První: "Ne biolit".

janik26
21. jún 2011

Viete, prečo je jedenie čínskymi paličkami životu nebezpečné? Lebo hrozí, že sa nenajete.

Aký je rozdiel
medzi nosom a penisom?
Nos to vie v rozhodujúcej chvíli
potiahnuťdovnútra!

janik26
21. jún 2011

Manželia sedia pri fľaši Vína, keď on zrazu hovorí :
Stavím sa, že nedokážeš povedať nič, čo by ma potešilo a nasralo naraz . . .
Manželka chvíľu rozmýšľa a potom odpovie:
Máš väčšieho vtáka ako sused ! ! !

z_d_e_n_a
21. jún 2011

"- Vieš ako možno udržať hlupáka v napätí?
- ???
- Poviem ti zajtra."

nadhera
22. jún 2011

Vystupuje manažer ze svého nového Porsche a bác!
Projíždějící kamion mu urazí dveře.
Kamioňák zastaví a vyleze a manažer začne řvát:
"Kam čumíš,debile?! Urazil´s mi dveře od poršáka!!!"
Tirák se zarazí: "Vy, manažeři,jste strašně materialisticky založený.
Nadáváte,že jsem vám urazil dveře, ale vůbec vás nesere,
že jste přitom přišel taky o ruku!"
Manažer: "Kurva,Rolexky!"

nadhera
22. jún 2011

Ptá se žena své kamarádky: "Jak poznáš, kdy se máš dát do velkého prádla? Těm předpovědím počasí se moc věřit nedá ..." "Ty já ani neposlouchám, mám vlastní barometr." "Že jsem ho u vás nikdy neviděla ?" "Ani jsi nemohla - když můj starej ještě ráno spí, opatrně kouknu pod peřinu. Když mu leží nalevo, bude pršet, když napravo, bude pěkně svítit sluníčko." "A co když stojí?" "Tak to seru na prádlo!"

nadhera
22. jún 2011

Mladik z Australie prijede do New Yorku, najde na ulici prostitutku a privede si ji do hotelu. Ona si sunda bluzu, on vyhodi zidli z okna. Ona si sunda sukni, on vystrci oknem i postel. Ona rika: "Hele, vis vubec, co delas?" "Myslim, ze jo. A jestli to bude podobne, jako s klokanem, budeme potrebovat docela dost mista."

nadhera
22. jún 2011

V posteli leží on a ona po souloži.
Ona: "Na to, že ti je třicet nejsi nic moc."
On: "Na to, že ti je deset jsi docela drzá!"

nadhera
22. jún 2011

Princ ke královi:
"Pane králi, splnil jsem své slovo, zde v pytli jsou tři dračí hlavy."
"Děkuji princi, i já plním slovo své. Zde v pytli je ruka a srdce princezny!"

nadhera
22. jún 2011

Muž měl už po krk stálého komandování od manželky, tak zašel k psychiatrovi, co s tím. Psychiatr mu poradil, jak si budovat sebevědomí a dal mu knihu o asertivitě. Chlap ji v autobuse cestou domů celou přečetl. Přijde domů, rozkopne dveře, přistoupí k manželce, ukáže na ni prstem a řekne: "Od teďka chci, abys věděla, že JÁ JSEM PÁN V TOMTO DOMĚ A MOJE SLOVE JE ZÁKON! Chci, abys mi teď připravila dobré jídlo a až ho sním, očekávám bohatý dezert. Po večeři mi připravíš koupel, abych si mohl oddychnout. A po koupeli, hádej, kdo mě obleče a učeše…"
"Asi někdo z pohřebního ústavu," odpoví manželka…

nadhera
22. jún 2011

Tatínku, chci, aby slůňátka běžela..." - žadoní děvčátko. "Už to nejde, slůňátka jsou moc unavena." - odpovídá otec, plukovník. "Ale tati, aspoň chvilku..." "Vždyť říkám, že jsou unavena, už nemohou běžet." "Tatínku, alespoň takhle malinkou chvilinku..." "No tak dobře." Plukovník se vykloní z auta a volá dozadu: "Roto, na můj povel, masky nasadit, poklusem v klus!"

nadhera
22. jún 2011

Paní rodí doma. Je u ní doktor a vypadne proud.
Zavolá tedy pětiletého synka, aby svítil baterkou.
Porod se podaří, doktor plácne mimino po zadečku a syn s očima navrch hlavy vyhrkne: "Správně! A ještě druhou přes hubu, neměl tam lízt!"

nadhera
22. jún 2011

Ptá se malý cikánek:
Tati, co je to demokracie?"
"No, to je když bílý makaj a my
pobíráme dávky"

"A nesere to ty bílý?"
"Sere, ale to už je chlapče rasismus."

kawasaki17
22. jún 2011

Přijde chlap do lékárny a chce nějaký antikoncepční prostředek pro svou jedenáctiletou dceru. Lékárnice vykulí oči: "Vaše dcerka je sexuálně aktivní?"
- "Ale hovno, leží jak prkno, celá matka!"

kawasaki17
22. jún 2011

On: Ty si škaredá !
Ona : A ty opitý !
On : Ale mne to do rána prejde! :DD

nadhera
24. jún 2011

Pred nebeskou bránou stoja dva rady mužov. V jednom z nich sú muži, čo boli celý život pod papučou, v druhom tí, ktorí neboli. Rad "podpapučových mužov" je nekonečne dlhý, v tom druhom stojí len jediný chlapík. Príde svätý Peter a pýta sa ho:
- Ako je to možné, že ten druhý rad je taký dlhý a ty tu stojíš sám. Prečo vlastne stojíš v tomto rade?
A chlapík na to:
- Čo ja viem, žena ma sem postavila.

nadhera
24. jún 2011

V parku se rubou skini s cikánama.
Policejní komando stojí opodál a kouká.
Jde kolem uvědomělý občan a ptá se, proč policie nezakročí.
Velitel komanda odpoví: "Nevíme jestli máme chránit, nebo pomáhat...

nadhera
24. jún 2011

Svaz Pediatrů doporučuje dětské plenky Pampers.
Dětské plenky Pampers - jediné plenky, doporučované Svazem pediatrů.
Svaz pediatrů - jediný svaz, vytvořený pouze pro doporučování plenek Pampers.

nadhera
25. jún 2011

Pitomci:
Pitomec č. 1 Do poradny toxikologického střediska volala nějaká žena,která přistihla dcerku při pojídání mravenců Řekl jsem jí,že mravenci nemůžou její holčičce nijak ublížit, takže s ní do špitálu jezdit nemusí. Dáma se uklidnila a před rozloučením mi ...prozradila, že dala své holčičce pro jistotu vypít prostředek pro hubení mravenců. "Volejte záchranku! Okamžitě!" zařval jsem do telefonu.

Pitomec č. 2 Jeden letištní zaměstnanec firmy Boeing se rozhodl Ukrást záchranný člun z Jumbo Jetu. Byl celý nadšený, když se mu jeho plán podařil a on člun donesl bez problémů domů. Nazítří se hned vydal na řeku, že si člun vyzkouší. Nafoukl jej a bezstarostně se začal projíždět po vodě. Jaké bylo ale jeho překvapení, když se nad ním zničeho nic objevil vrtulník Pobřežní stráže a žabí muži vytáhli nešťastníka do helikoptéry! Až po přistání se dozvěděl, že vrtulník pro něj vystaroval proto,jeho člun po nafouknutí aktivoval svou tísňovou vysílačku Samozřejmě, druhý den už dotyčný u Boeingu nepracoval.

Pitomec č. 3 Jeden muž se rozhodl vyloupit banku. Vešel do Pobočky Bank of America a na papír napsal: "Todle je přepadeňý. Dejte my všecky prachi do tašky." Jenže jak tak stál ve frontě před okénkem a čekal, až bude moci svůj vzkaz podat bankovní úřednici, Co když někdo viděl, jak píšu ten vzkaz? Možná už zavolal poldy a ti tady budou dřív, než já se k tomu okínku vůbec dostanu... Zmítán nejistotou opustil raději pobočku a zamířil přes ulici k filiálce banky Wells Fargo. Zde trpělivě vystál frontu a když na něj přišla řada, podal svůj papírek dívce za přepážkou. Při pohledu na jeho pravopisné chyby se úřednice duchu pousmála a řekla si, že lupič asi nebude patřit k nejbystřejším. Proto mu s klidem vysvětlila, že mu peníze dát nemůže, Protože si podal žádost na blanketu Bank of America. Takže se musí
rozhodnout - buď své požadavky napíše na papíru firmy Wells Fargo, nebo se vrátí zpět do Bank of America. "OK," zamumlal zmatený bandita a odešel. O pár minut ho zatkli. Čekal ve frontě v pobočce Bank of America.

Pitomec č. 4 Automatický radar zaznamenal u jednoho projíždějícího vozu překročení povolené rychlosti a vyfotografoval auto i s poznávací značkou. Nic netušící řidič dostal o několik dní později z policejního okrsku dopis, v němž byla fotografie jeho auta a složenka na 40 dolarů. Místo placení poslal vypečený šofér policistům fotografii čtyř desetidolarovek. O několik dní později dostal z policie opět dopis.Tentokrát v něm nebyla složenka, ale jenom fotografie, na které byla masívní železná pouta. Řidič požadovanou částku odeslal okamžitě.

Pitomec č. 5 Do malého koloniálu vešel mladý muž, namířil na starého prodavače brokovnici s upilovanou hlavní a řekl si o všechny peníze z pokladny. Když mu prodavač peníze do tašky vložil, lupič zahlédl za jeho zády láhev skotské a dostal na ni chuť. Stařík však skotskou odmítl vydat s tím, že mladíkovi ještě není jednadvacet. Lupič řekl, že mu Jednadvacet bylo už dávno, ale prodavač opakoval, že mu nevěří. Rozčilený mladík sáhl do kapsy pro řidičák a vrazil ho prodavači před oči. "Tady si to přečti, dědku! Mně už bude třiadvacet!" řval na prodavače. Starý pán si pečlivě ověřil, zda bandita mluví pravdu, potom sáhl za sebe a láhev whisky změnila majitele. Hned nato mladík uprchl. Prodavač okamžitě zatelefonoval na policii a oznámil jim jméno a bydliště pachatele. Lupič byl zatčen o dvě hodiny
později.

Pitomec č. 6 Páreček grázlů vrazil do obchodu. Každý mával nervózně pistolí a první z nich na vyděšené prodavače hulákal: "Nikdo ani hnout!" Když se pohnul jeho parťák, kamarád jej bez milosti zastřelil.

Pitomec č. 7 Jeden chlapík si chtěl lacino obstarat nějaké pití. Usoudil, že nejrychlejší bude, když velkým kamenem, který ležel pod chodníkem, rozbije výlohu obchodu s lihovinami, vezme první láhev a uteče. Jak se rozhodl, tak učinil. Zvedl šutrák a mrštil jej do výkladu. Kámen se však odrazil, pobertu udeřil do hlavy a ten v bezvědomí padl na zem. Výloha byla totiž z plexiskla. K chlápkově smůle byla navíc celá příhoda zaznamenána videokamerou.

Pitomec č. 8 Do Burger Kingu vrazil neznámý muž, vytáhl pistoli a žádal vydání tržby. Prodavač klidně odvětil, že bez objednávky jídla nemůže pokladnu otevřít. Lupič si tedy objednal dva koláče, ale prodavač mu oznámil, že je mu velmi líto, neboť koláče byly k snídani a už došly. Zklamaný bandita se otočil a se zlostným prásknutím dveří odešel.

nadhera
25. jún 2011

Stojí dva policajti a koukají, jak chlap jí jablko.
Jeden povídá druhýmu: " Dávej bacha, až to sežere,tak ten ohryzek
určitě hodí na zem a my půjdem a opepříme ho."
Chlap dojí jablko, a když vidí číhající policajty, vezme ohryzek a strčí ho do kapsy.
Policajti jdou k němu a říkají: "Chlape, proč jste to nehodil na
zem,ale strčil do kapsy?
Chlap povídá:"Pánové, já když přijdu domů, tak ten ohryzek vyndám,
vydloubu z něj ty zrníčka, rozkoušu je a to perfektně bystří rozum!"
"Fakt jo", povídá policajt.
"Hele chlape, neprodal byste nám ten ohryzek?"
"No, že jste to vy, tak mi dejte pětikilo a vemte si ho"
Policajti přijdou na služebnu, vyndají ohryzek, začnou dloubat zrníčka
a začnou je žvejkat.
Najednou jeden povídá:"Ty vole, my jsme ale debilové, vždyť jsme mohli
mít za to pětikilo plnou nůši jablek!"
A druhý povídá: "Ty vole, vidíš, ono už to začíná účinkovat!"

nadhera
25. jún 2011

Myslivec přelézá plot, omylem mu brokovnice spustí a několik broků mu prostřelí piňďoura.
Doktor, to pospravuje co může a když se s chlapem loučí, dává mu vizitku a povídá:
"To je kontakt na mého bratra, měl byste ho asi navštívit".On je doktor???
Ne, flétnista. Ale ukáže vám, kam máte dávat prsty, abyste si nenachcal do ksichtu....

nadhera
25. jún 2011

Pepa přijde v noci společensky poněkud unavený domů.Svalí se do
postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou bránou. Svatý Petr mu říká:
"Tak vidíš, Pepo, umřel jsi ve spánku".
Pepa zalamentuje:
"Ale proč, svatý Petře"? "Vždyť já toho mám ještě tolik v živote udělat"?
"Nešlo by to nějak, abych se vrátil"? Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká:
"No, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš"??Pepa se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím, s ostatními slepicemi se popelí v prachu a zobe zrní.
V tom si ho všimne kohout,a ptá se: "Á, ty jsi tu nová. Jak se ti vede"?
´´No, šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole".
"To jsou vajíčka, to je vpořádku". "Zatlač, sneseš je a pak to přestane."
Za chvilku Pepa snese první vajíčko. Štěstím je celý bez sebe, a brzy následuje druhé a třetí vajíčko.

Najednou sním někdo třese a manželka křičí: "Sereš do postele, ty vožralý prase"!!!

nadhera
25. jún 2011

Sedí policajt ve své pracovně, v tom někdo zaklepe. Policajt se ptá: "Kdo je?"
Za dveřmi se ozve: "Já"..
Policajt se nechápavě rozhlíží okolo a říká si: " Já ????? "

nadhera
25. jún 2011

Tři velmi staré sestry žijí ve společném domě.
Jednou večer si nejstarší sestra napustila v koupelně v 1. patře vanu.
Pak do ní opatrně lezla, vtom se zarazila a volá na sestru:
"Nevíš, chtěla jsem do vany vlézt nebo z ní už vylézt?"
"To nevím, přijdu nahoru a podívám se!"
V půli schodiště se zastaví a volá: "Chtěla jsem jít nahoru nebo dolů?"
Nejmladší sestra popíjí v hale čaj a poslouchá starší sestry.
Kroutí hlavou, pak zaklepe na stůl a říká:
"Musím zaklepat a doufám, že nebudu jednou taková jako moje sestry...!!!"
Potom na ně zavolá:

"Přijdu hned za vámi, jen se napřed podívám kdo klepal..."

nadhera
25. jún 2011

Pozdě večer přechází přes tmavý park osamělá žena, když se ze tmy náhle ozve: „Stát!”
Žena se zastaví.
„Lehni!”
Žena si lehne.
„Plazit!”
Žena je strašně ustrašená, a tak se začne plazit.
Po chvíli se nad ní někdo skloní a s lítostí se zeptá: „Paní, je vám špatně?
Já tu sice cvičím svého psa, ale mohl bych skočit pro doktora!”

nadhera
25. jún 2011

Blondýna ve velmi těsné kožené sukni čeká na autobus.
Jenže když autobus přijede, zjistí, že sukně je tak úzká,
že ani nezdvihne nohu, aby mohla nastoupit.
Sáhne tedy rukou dozadu a kousek rozepne zip.
Sukně však pořád drží a nepovolí.
V panice sáhne znovu dozadu a rozepne zip ještě víc, ale
sukně je pořád úzká a ona nemůže nohou dosáhnout na stupátko.
Řidič už troubí, všichni lidé se dívají, a dívce je to už nepříjemné.
Sáhne tedy ještě jednou dozadu a zip rozepne až do konce.
Vtom cítí, jak ji nějaký muž zezadu chytí za boky a vyzdvihne do dveří autobusu.
Blondýna se naštve, otočí se k muži a začne mu nadávat:
"Co mě tady, člověče, osaháváte? Vždyť se ani neznáme! "
A chlap na to:
"No, vzhledem k tomu, že jste mně už třikrát rozepla poklopec, tak jsem si myslel, že už jsme přátelé..."

nadhera
25. jún 2011

příjde Pepíček za maminkou a ptá se.
Maminko,kybych při porodu vylezl tou druhou dírkou,
tak bych se jmenoval Peprdýlek ?

z_d_e_n_a
27. jún 2011

"Dva králiky prenasledovala svorka vlkov. Podarilo sa im utiecť do nepreniknuteľnej húštiny, a keď si trochu vydýchli, vraví jeden druhému:
- Myslíš, že bude lepšie utekať ďalej, alebo počkať, kým získame početnú prevahu?"