Vtipy

nikolet02
16. jan 2008

Vydatá žena hovorí svojej priateľke:
- Bola som to ja, kto urobil z môjho manžela milionára.
- A čo bol predtým?
- Multimilionár.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bocinka
2. nov 2011

„Nechcete si sednout, dědečku?“ „Ne, dekuji chlapce, ja jedu jen jednu stanici.“ „Jen si sednete, dedecku, nejste totiz v autobuse, ale v parku.“ 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
2. nov 2011

Prijde nacelnik Indianu do osady a rika: Mam pro vas 2 zpravy. Jednu dobrou, jednu zlou. Nejprve ta spatna: Za kopcem se usadili cikani. A ted ta dobra: Chutnaji jako bizoni.

bocinka
2. nov 2011

Do kasáren přijde telegram, že vojínovi Novotkovi zemřel otec. Velitel dostal za úkol mu to šetrně oznámit. Ten si tedy nechal nastoupit vojáky, zavelel pozor a povídá: „Vojáci, kdo z vás má otce, tři kroky vpřed.
Novotka!!! Kam se serete!!?“ 😕

bocinka
2. nov 2011

Matka s malým dítětem se usazuje v letadle, sundá dítěti čepici. Vedle sedící pán se podívá na dítě a pronese. „To je nejošklivější dítě, jaké jsem kdy viděl. Vždyť vypadá jak opice!“ Matka se rozpláče. Vidí to letuška, přispěchá k ní a snaží se jí pomoct: „Co pro vás mohu udělat? Čaj, kávu, mléko nebo banán pro opičku?“ 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
2. nov 2011

Do lékárny vejde muž s bílou holí a povídá:
„Pane magistře,vy jste mi dal místo borové vody kyselinu sírovou.“
„Promintě, pane.Doplatíte mi dvacet korun a budem vyrovnáni.“

bocinka
2. nov 2011

Skot s dětmi si v neděli vyrazí na výlet na letiště. Ukazuje jim letadýlka a najednou si všimne nápisu: Vyhlídkové lety pro rodiny s dětmi za výhodnou cenu – 100 dolarů na hodinu. Děti strašně škemrají a tak jde Skot za pilotem a snaží se ho přemluvit.

"Ok, tak se vsadíme," na to pilot. "Když vydržíte celý let ani neceknout, budete to mít zadarmo."

Skot jde za dětmi, vysvětlí jim co a jak, a už letí. Pilot se zlomyslně uchechtne a hodí otočku. Ticho, nikdo ani nedutá. Pilot přidá trojitý vrut. Ticho. Let vzhůru nohama. Zase ticho. Pilot začne provádět akrobacii, padá střemhlavým letem, na poslední chvíli ho vybere a udělá šílenou vývrtku, ale pořád je ticho, nikdo ani nešpitne.

Když přistanou, pilot uznale praví: "Teda chlape, klobouk dolů, jste kabrňák. Máte to grátis. Ale stejně pořád nechápu, jak jste to vydržel?"

"No, popravdě, bylo to těžké. Zvlášť v jednu chvíli, když vypadly děti…" 😅

bocinka
2. nov 2011

Dva teplouši se meli desne rádi a rozhodli se, že si porídí decko. Našli jednu lesbicku, která se dala ukecat jako náhradní matka, nechali ji umele oplodnit jejich spermatem a celých devet mesícu byli strašne nervózní a natešení. Konecne onen den nabehli do nemocnice a takovým tím proskleným oknem koukají na radu cervených rvoucích stvorenícek, mezi kterými je jen jedno takové zamlklé, co si jen tak brumlá pro sebe. Ptají se sestry, to jediné tiché a hodné je samozrejme jejich. Sestra jim ho prinese ukázat. A jeden ríká: „Sestro, prosím vás, jak je možné, že oproti tem zbylým je takhle tichý a hodný?“ „Ted je zticha, ale meli byste videt, jak vyvádí, když mu ze zadecku vyndám dudlíka!“

bocinka
2. nov 2011

Obchodní cestující vypovídal u rozvodového soudu. Soudce se ho ptá:
„Prosím vás, vysvětlete nám povahu incidentu, který ve vás vzbudil obavy o ženinu věrnost.“
„Víte, v podstatě celý týden jsem na cestách a domů se vracím na víkend. No, a jednou takhle v sobotu večer jsme se se ženou věnovali pěkně vášnivému sexu, když stará paní od vedle zabouchala na zeď a křičí:
„To toho nemůžete nechat aspoň přes víkend?“

bocinka
2. nov 2011

Chlapek stoji u hotelove recepce. Kdyz dostane svuj klic, odchazi. Jak se otoci, vrazi do nejake zenske, co stala za nim, a loktem se ji silne opre o vystrih. Oba jsou pekne zarazeni a on nevi, jak se omluvit, tak rekne: „Madam, jestli je vase srdce tak mekke, jak vase poprsi, urcite mi odpustite.“ Ona odpovida: „Jestli je vas penis tvrdy jako vas loket, mam pokoj 436.“

bocinka
2. nov 2011

- Pane doktore, mam strašně horlivého muže, který to všude chce.
- Na tom není nic zleho, aspoň má o vás zájem.
- Právě včera jsem stála u pračky, on přiskočil a zezadu…
- Co je na tom tak divného?
- Pane doktore, nehněvejte se, ale v Tescu?

bocinka
2. nov 2011

Na jedné farme žil farmár se ženou a tremi syny. Jednoho rána se žena probudila a vidí na louce ležet jedinou jejich krávu, docista mrtvou. Prepadla ji beznadej – jak by ted mohla sehnat obživu pro svoji rodinu? Dostala se do velice silné deprese a obesila se v kuchyni. Když se probudil její muž, také on videl, co se stalo. Kráva mrtvá, žena mrtvá – naprosto bezvýchodná situace. Popadl pušku a strelil se do hlavy. Nejstarší syn se probudil, spatril, co se stalo a rozhodl se, že pujde k rece a utopí se. Došel k rece a tam na brehu našel sedet vodní vílu. Ta mu rekla: „Znám príciny tvého zoufalství. Pokud se se mnou petkrát v rade pomiluješ, pomocí kouzel oživím tvé rodice i krávu.“ Syn souhlasil, ale po ctvrtém vyvrcholení se zhroutil a nebyl schopen dál pokracovat. Víla ho tedy vtáhla do vody a utopila. Další syn se probudil a také se rozhodl se utopit. U reky jej oslovila víla: „Když se se mnou desetkrát pomiluješ, všechno napravím.“ Tak to mladík zkoušel, vydržel sedmkrát, ale víle to nestacilo a i jeho utopila. Když se nejmladší syn probudil a zjisitl, že kráva i rodice jsou mrtvi a bratri zmizeli, také se vydal k rece. Víla tam na nej už cekala a povídá: „Videla jsem, co všechno se stalo, ale mohu to všechno napravit, pokud se se mnou patnáctkrát pomiluješ.“ Mladík odpovedel: „To je všechno? Jen patnáctkrát pomilovat? Proc ne dvacetkrát?“ Vílu to ponekud zarazilo a mladík pokracoval: „Sakra, proc ne petadvacetkrát?“ Víla váhala s odpovedí a mladík pridal: „Co takhle tricetkrát?“ „Dost!! Dobre, když me tricetkrát pomiluješ bez odpocinku, ta všechny oživím.“ Ted se ale zarazil mladík: „Hele, moment. Jak mi zarucíš, že tricetkrát v rade te nesloží, tak jako to složilo tu krávu?“

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bocinka
2. nov 2011

Farmář si objednal elektricky přístroj na dojeni. Protože zařízení dorazilo když jeho manželka byla ve městě, rozhodl se vyzkoušet ho nejdřív na sobe. Vložil svůj penis do dojičky, zapnul ji a…… všechno ostatní bylo automatické! Když zábava skončila, rychle si uvědomil, ze nemůže sundat dojičku z penisu. Přečetl si příručku, ale nenasel žádné užitečné informace. Zkusil všechna tlačítka na přístroji, ale stale bez úspěchu. Nakonec se farmář rozhodl, ze zavolá do zákaznického servisu. „Halo, právě jsem od vaší firmy koupil dojičku. Pracuje fantasticky, ale jak ji mam sundat krávě z vemene?“ „S tim si nedělejte starosti,“ odpověděl obchodní zástupce, „přístroj je naprogramován tak, ze po nadojeni 7 litru se automaticky vypne.“

bocinka
2. nov 2011

Manzele se po letech vydaji po mistech, ktera navstivili o libankach. Takhle vecer jedou venkovskou krajinou podel farmy. Slunicko zapada, romanticka nalada a ona povida: „Milacku, zastav a pojd udelat to same, co pred lety…“ Chlapek zastavi, oba vystoupi, on ji zacne svlekat a pak ji opre o plot. Vypukne vasnive milovani. Kdyz pak oba zase sedi v aute, on rika: „Tedy draha, co se pamatuji, nikdy jsme se tak vasnive nemilovali, ani tenkrat pred lety.“ „No jo, tenkrat ten plot nebyl elektrickej!“

bocinka
2. nov 2011

Radio Jerevan vyhlasi hadankarskou soutez. Otazka pro prvni tyden zni:
„Ivan a Natasa jdou po poli. Vtom prileti vcelka Trajdalka a vletne Natase pod sukni. Kam zabodne zihadlo?“
Po tydnu radio Jerevan hlasi:
„Prislo nam 3428 vesmes oplzlych odpovedi. Jen jedna byla spravna. Vcelka Trajdalka samozrejme bodne Ivana do ruky.“

bellada
3. nov 2011

Matka má tri dcéry a všetky sú ešte panny. Všetky tri majú svadbu krátko po sebe. Pretože sa ich matka trochu obáva, ako si poradia s prvým sexuálnym zážitkom, povie im, aby poslali pohľadnicu zo svadobnej cesty a nejakým diskrétnym spôsobom sex popísali. ... Prvá dcéra *poslala kartu z Havajských ostrovov. ... Bolo na nej napísané len: NESCAFÉ. Matka najprv nechápala, ale potom bežala do kuchyne,......... vzala NESCAFÉ a čítala...DOBRÉ DO POSLEDNEJ KVAPKY. Trochu sa začervenala, ale bola spokojná. Skoro prišiel *druhý pozdrav z Miami *. Opäť krátka správa: BENSON and HEDGES. Matka šla rovno do obývačky, kde vzala manželovi cigary a číta....EXTRA DLHÉ, KING SIZE. Opäť sa začervenala, ale bola spokojná. Po mesiaci prišla *tretia pohľadnica *od najmladšej dcéry. Na pohľadnici bolo roztraseným písmom napísané BRITISH AIRWAYS. Matka bežala nájsť prospekt leteckej spoločnosti a číta: TRIKRÁT DENNE, 7 DNÍ V TÝŽDNI, VŠETKÝMI CESTAMI...

z_d_e_n_a
3. nov 2011

"Drží nazlostený manžel svokru pod hrdlom a chystá sa ju vyhodiť z 10.poschodia. Príde k oknu a vraví:
""Iný muž by ťa bol už dávno zastrelil alebo obesil ale,ja ťa pustím na slobodu."""

nadhera
3. nov 2011

Přijde hospodář domů a chlubí se manželce: “Podívej, jakýho jsem koupil krásnýho kohouta. Pustím ho mezi slepičky a to víš, ta nová krev, …, to budou krásný kuřátka a až z nich vyrostou slepičky, jak budou pěkně snášet …!“ A pustí kohouta na dvůr.
Nový kohout se rozhlídne a uvidí starého: „Okamžitě se odtud kliď, nebo tě rozklovu na cimpr-campr!“
„Počkej, nemusíme se hned prát, můžeme o to, kdo je lepší , soutěžit.“
„V čem bys chtěl se mnou soutěžit, ty opelíchanej chudáku?!“
„Třeba v běhu, kdo doběhne rychleji na konec dvora a nazpátek, jen mi dej 3 kroky náskok.“
„Tobě, ty chcípáku, dám klidně deset kroků náskok!“
A závod začne. Hospodář, který se do té chvíle zálibně díval z okna, posmutní, sundá z hřebíku brokovnici a povídá manželce: „Mám já to smůlu, třetí kohout a zase je teplej, no tak bude aspoň polívka …“

nadhera
3. nov 2011

Fronta na pracáku:
☺☺☺☺☺☺☺☺☻☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Fronta na sociálce:
☺☻☻☻☺☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻­
☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻☻

nadhera
3. nov 2011

Přijde manžel nečekaně brzy domů a načape tam manželku v posteli s černochem. Počká, až si ho všimnou a pak zarmouceně říká: "Už dlouho jsem měl podezření, že mě podvádíš. A teď to tady mám černé na bílém!"

nadhera
3. nov 2011

Podle průzkumu společnosti Durex má průměrný Čech sex 5x týdně.
Tak to by mě hodně zajímalo, která svině mrdá za mě!?

nadhera
3. nov 2011

Jsou spolu dvě holčičky do parku. Jedna si jde hrát na písek a druhou zastaví starší pán a říká:
"Holčičko, když ti dám bonbónek, můži ti pohladit vlásky?"
"Tak jo", odvětí holčička.
"A když ti dám další, můžu ti pohladit ručičku?"
"Tak jo."
"A když ti dám další, můžu ti pohladit nožičku?"
Holčička se otočí na kamarádku a říká:
"Ty vole, ten než mě ošuká, tak budu mít cukrovku!"

nadhera
3. nov 2011

Číňan si objedná call-girl. Dívka přijde do jeho hotelového pokoje a bez váhání se svlékne a vleze do postele. Číňan povídá:
"Kotě, nelekni se, až se udělám, vstanu, doběhnu k oknu, nadechnu se, prolezu pod postelí a dáme si to znovu. Je to taková čínská zvyklost."
A skutečně, po prvním čísle Číňan vyskočí z postele, doběhne k oknu, prudce se nadechne, vleze pod postel, vyleze na druhé straně a šup znovu do postele a tvrdě na věc. Když to udělá počtvrté a pořád má stejnou chuť k milování, slečna, tou dobou již dost unavená, se odhodlá, že to zkusí taky - vyskočí, doběhne k oknu, nadechne se prudce a vleze pod postel - a tam najde čtyři Číňany.

bocinka
3. nov 2011

Čeští archeologové v Egyptě probudí mumii. Ta na ně chvíli zírá a pak řekne: „Kdo jste a co chcete?"
"My jsme archeologové z České republiky a prišli jsme prozkoumat tuto pyramidu."
"Vy jste z Česka?" ptá se Mumie se zájmem.
"Ano."
"Aha. A co Helenka, ještě zpívá?"

bocinka
3. nov 2011

Kamión sa zasekne pod mostom...príde policajt a vraví, "Tak čo, zasekli ste sa?
-no nie ty kokot, vezem most a došla mi nafta :D

titkovamiriam
4. nov 2011

PERFEKTNÝ DEŇ PRE ŽENU
8:15 - zobudiť sa, objatie, pusa
8:30 - odváži sa a je o 2kila chudšia ako včera
8:45 - raňajky v posteli / čerstvo vytlačená pomarančová šťava a croissant/ otvorí darček a tam - veľmi drahý prsteň od svojho mileho
9:15 - kúpeľ vo vani s voňavým olejčekom
... 10:00 - ľahko si zacvičí v posilovni so sexi zábavným osobným trénerom
10:30 - pleťová maska, manikúra, make-up , šampón, condicioner
12:00 - obed s priateľkou v luxusnom café
12:45 - stretne ex-priateľku svojho milého a zistí že pribrala 17 kilo
13:00 - nákupy s priateľkami /neobmedzený kredit/
15:00 - oddych na gauči
16:00 - tri kytice ruží doručené z kvetinárstva s cedulkou: od tajného ctitela
16:15 - massage od silného ale jemného maséra - ktorý na konci povie: "nemám
tak často také krásne a perfektné telo na stole"
17:30 - vyberá si šaty so skrine z drahým oblečením
19:30 - romantická večera po ktorej nasleduje tanec
20:00 - horúca sprcha /sama/
20:50 - na rukách od nesená do postele, čerstvo vyžehlené, ešte horúce, biele návlečky
23:00 - prijemný rozhovor, jemné dotyky a maznanie
23:15 - zaspavá v objatí jeho silných a veľkých rúk

PERFEKTNÝ DEŇ PRE MUŽA
6:00 - budíček
6:15 - oral
6:30 - dobre sa vyserie popri čítaní novín /športová časť/
7:00 - raňajky /steak a praženica, káva a toast/ všetko pripravené sexi nahou mladou kuchárkou ktorá sa často predkláňa
7:30 - limuzína čaká vonku
7:45 - niekoľko pív cestou na letisko
9:15 - let v súkromnom lietadle do Las Vegas
9:30 - limuzínou do Mirage Golfového Clubu /samozrejme oral po ceste tam/
9:45 - golf /2 pod par/
11:45 - obed /steak a lobster, 3 pivá a fľaška Dom Perignon/
12:15 - oral
12:30 - ešte jeden oral
14:15 - limuzína naspäť na letisko /niekoľko bourbonov po ceste/
14:30 - let na Bahamy
15:30 - poobedná rybárska expedícia /celá posádka zložená zo žien - nahých, mladých ktoré sa často predkláňajú
17:00 - let domov, massage a oral od nahej Andrei Verešovej /často sa predkláňajúcej, samozrejme/
18:45 - vysrať, sprcha, oholiť
19:00 - televízne noviny /spadlo lietadlo s celým parlamentom, všetci sú mŕtvy/
19:30 - večera /viedenský rezeň, Dom Perignon (1953), veľký šťavnatý steak, po ňom zmrzlina, ktorá sa servíruje na ženských prsiach/
21:00 - jameson s colou a Kubánske cigary pred 220 cm uhlopriečkou TV popri futbalovom zápase
21:30 - sex s tromi dievčatami naraz /všetky tri s lesbickými chúťkami/
23:00 - massage a Jacuzzi, chutna pizza a vychladené pivko
23:30 - oral
23:45 - do postele /sam/
23:50 - 22 sekund dlhý prd, ktorý 4 krát zmení zvuk a prinúti aj psa opustit izbu
23:51 - zasmeje sa na vlastnom prde a zaspí :DD:

ivett1
4. nov 2011

"Prečo keď vaša žena alebo priateľka otehotnie, všetky jej priateľky hladia jej brucho a hovoria "gratulujem" - ale žiadna nepohladí váš penis a nepovie "dobrá práca"...

ivett1
4. nov 2011

Jeden pilot hovorí druhému: " Povedz parašutistom, aby prestali vyskakovať. Ešte sme nevzlietli."

ivett1
4. nov 2011

"Kedysi dievčatá vedeli variť ako ich mamy, dnes vedia piť ako ich otcovia..."

ivett1
4. nov 2011

Chlapec v lekárni:
"Dajte mi balíček kondómov. Príchuť jahoda....alebo nie, malina. Existuje jablko? Alebo máte aj banán?"
Dedko, ktorý stojí vo fronte:
"Synku, chceš trtkať, alebo variť kompót?!....."

bocinka
4. nov 2011

Mladá žena přistihne svého manžela in flagranti s milenkou. Oslepená žárlivostí se rozkřičí: „Správně mi moje máma říkala, že jsi z těch chlapů, kteří každou ženskou hned zatáhnou do postele...! A ty, mami, ty na mě nečum! Taky jsi mě nasrala!”

Muž prichádza nadránom domov, keď tu zrazu "TRESK", obrovská rana do hlavy. Preberie sa a vidí manželku, ako stojí nad ním s valčekom v ruke a plače.
- Prepáč drahý! Ja krava som zabudla, že tento týždeň robíš nočné.