Vtipy

nikolet02
16. jan 2008

Vydatá žena hovorí svojej priateľke:
- Bola som to ja, kto urobil z môjho manžela milionára.
- A čo bol predtým?
- Multimilionár.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danielitka26
5. jún 2008

Nahluchlá babka okopáva pocas SNP zemiaky. Ide okolo partizán a slušne pozdraví:
- Smrt fašizmu!
Babka sa dvihne a odzdraví:
- Aj tebe synku, aj tebe!

danielitka26
5. jún 2008

Polovnik preliezal plot a pri tom mu nahodne strelila puska a broky ho trafili rovno do ftaka. Zasiel teda za doktorom, aby mu to dako spravil. Doktor sa snazil, ako vedel, a ked uz prepustal polovnika z osetrenia, podava mu vizitku:
- "Toto je vizitka mojho brata. Bolo by dobre, keby ste ho navstivili."
- "On je tiez doktor?" pyta sa polovnik.
- "Nie, on hra na flautu. Ukaze vam, kam mate polozit prsty, aby ste si nenastali do oci"... 😀 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

Dve nahluchlé osemdesiatročné babky stoja na ulici. Miestny rozhlas hlási:
- Vážení občania, dnes o deviatej hodine sa bude očkovať u lekára proti tetanu.
Jedna babka sa pýta druhej:
- Čo to hlásia?
- Že budú očkovať proti trtkaniu.
A ona jej na to:
- Anička, ja sa ešte nedám. 😀 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

Katechétka na náboženstve sa pýta žiakov:
- Deti, je to malé, chlpaté, hnedé, behá to po stromoch a lúbi to oriešky. Čo je to?
Nikto sa neprihlási, tak sa katechétka sa opýta Janka. Janko vraví:
- Pani katechétka, normálne by som odpovedal, že je to veverička, ale ako vás poznám, je to určite Ježiš!

danielitka26
5. jún 2008

Blondínka hrá milionára a na poslednú otázku si vyberie posledného zolíka a volá priatelke, tiez blondínke.
- Ahoj Marka, tu Katka, hrám milionára a posledná - milionová - otazka je: "Ktorý z týchto vtákov si nestavia hniezdo? Orol, lastovicka, kukucka alebo bazant?"
Marka nabetón tvrdí, ze kukucka a Katka vyhrá milión. Ked to zapíjajú vecer v krcme, pýta sa Katka Marky, ako si mohla byt taká istá, a tá ju poucí:
- Predsa kazdý vie, ze kukucky bývajú v hodinách...

danielitka26
5. jún 2008

V lietadle po štarte ohlásil veliteľ lietadla základné údaje letu cestujúcim. Zabudol vypnúť rozhlas a cestujúci počuli:
- Tak a teraz si vypijeme kávu, prefikneme letušku a môžeme kľudne letieť.
Letuška, ktorá bola vzadu utekala do kabíny, aby vypla rozhlas. Uteká po uličke a Záhorák jej vraví:
- Co tak lecíš, šak povidali, že najprv vypijú kávu. 😀

danielitka26
5. jún 2008

Ucitelka v skole hovori :
- Tak deticky,dnes kazdy z vas namaluje obrazok, ktory nejak suvisi s hudbou L.van Beethovena.
Deticky maluju a ucitelka chodi pomedzi lavice:
- Janko,co to malujes?
- Ja malujem peknu smutnu jesennu krajinku, pretoze sa mi paci Pateticka symfonia.
- A ty Marienka?
- Ja malujem mesiacik, pretoze mi ucarovala Sonata mesacnehosvitu.
V zadnej lavici sa maly Feri strasne snazi a cez cely vykreskresli obrovsky penis.
- Ferko!!! Dobre vidim to co vidim ?!!!
- Ano pani ucitelka - to je Pre Elisku! 😀

danielitka26
5. jún 2008

Jednej noci dorazil priateľ so svojou priateľkou k nej domov. Pri vstupných dverách sa začnú bozkávať na dobrú noc a mladík začne byt pomaly vzrušený. Oprie sa dlaňou o stenu, usmeje sa na ňu a hovorí:
- Miláčik, čo keby si mi ho vyfajčila? Ona zdesene odpovedá:
- Zbláznil si sa? Rodičia nás uvidia!
- Ale, prosím ťa! V túto nočnú hodinu?
- Nie, prosím ťa. Dokážeš si predstaviť, čo by sa stalo, keby nás pristihli?
- Ale choď! Nikto tu nie je, vaši už spia!
- Ani náhodou, je to veľmi nebezpečné!
- Prosím, prosím, veľmi ťa milujem!
- Nie, nie a nie! Tiež ťa milujem, ale teraz nemôžem!
- Jasné, že môžeš. Prosím.
- Nie, nie. Fakt nemôžem.
- Veľmi prosííííííííím...
Zrazu sa na schodoch rozsvieti svetlo a ukáže sa jej mladšia sestra v pyžame, s rozcuchanou hlavou a rozospatým hlasom hovorí:
- Tatko odkazuje, že už ho máš vyfajčiť, alebo to mám urobiť ja. A mama odkazuje, že keby bolo treba, tak to urobí kľudne sama. Len nech už dá preč ruku z toho zvončeka! 😀 😀 😀

ukana
5. jún 2008

😀 😀 😀 😅 😅 😅

danielitka26
5. jún 2008

Zene zomrel muz a velmi sa kvoli tomu trapila. Dcera jej raz hovori:
"Mami, asi najlepsi sposob,ako sa z toho dostat, je najst si niekoho ineho. Uz som ti aj dohodla rande."
Matka najprv vahala, ale nakoniec sa rozhodla, ze to skusi. A stal sa zazrak - bola to laska na prvy pohlad, po 2 tyzdnoch bola svadba, medove tyzdne v Parizi.
Prvu noc pride muz do izby a vidi, ze jeho zena tam stoji naha, len v ciernych cipkovanych nohavickach.
"Preco ich mas na sebe?" pyta sa udivene.
"Vsetko ostatne mozes, ale dole drzim smutok," odpovie mu ona.
No, takze on si povie, ze toto zatial nebolo bohvieco.
Druhu noc sa opakuje to iste.
Tretiu noc vojde manzel do spalne nahy, len s ciernym prezervativom.
"Co to ma znamenat??" pyta sa manzelka.
"Chcel by som ti vyslovit najhlbsiu sustrast."

danielitka26
5. jún 2008

ešte jeden a potom zase večer ...som veriaca ...ale toto ma dostalo

danielitka26
5. jún 2008

Novy farár bol pri svojej prvej kázni tak nervózny, že takmer ani nedokázal prehovoriť. Ďalšiu nedeľu, pred druhou kázňou, sa spýtal prítomného arcibiskupa, že čo by mal urobiť, aby sa uvoľnil. Ten mu poradil: "Kvapnite si do vody trochu vodky, uvidíte, že po niekoľkých hltoch budete trochu kľudnejší." Farár poslúchol radu a skutočne, cítil sa tak výborne, že by dokázal rečniť aj vo víchrici, úplne kľudne. Po bohoslužbe sa farár vrátil do sakristie, kde našiel lístok od arcibiskupa, ktorý mu odkazoval: Vážený Otče: Nabudúce si nalejte vodku do vody, nie vodu do vodky. Ďalej pripájam niekoľko poznámok, aby sa už neopakovalo to, čo som videl na dnešnej omši: - Na okraj kalicha nie je nutné dávať koliesko citróna. - Tie kabínky v bočnej lodi sú spovednice, nie toalety. - Snažte sa neopierať o obraz Panny Márie, a už vôbec ju nemusíte objímaťa bozkávať. - Máme 10 prikázaní, nie 12. - Apoštolov bolo 12, nie 7, a žiadny z nich nebol trpaslík. - Našeho Pána Ježíša Krista a Jeho Apoštolov nenazývame "JC & His Boys". - Dávid porazil Goliáša prakom a kameňom, nie je pravda, že by ho "d.o.j.e.b.a.l". - Judáša neoznačujeme za "z.k.u.r.v.e.n.é.h.o. zmrda". - Svätého Otca sa nepatrí prezývať "Papa Ratzi". - Bin Ládin nemal ničdočinenia s Ježíšovou smrťou. - Svätená voda je na požehnanie, nie na osviežovanie zátylku. - Nikdy sa nemodlite sediac na schodíkoch pred oltárom. - Hostie sa majú rozdať veriacim, nemajú sa prikusavať k vínu. - Veriaci hádžu príspevky do pokladničky dobrovoľne; odstráňte nápis: "Vaše sprepitné je môj plat". - Hriešnici pôjdu do pekla, nie "do p.i.č.e.". - Pri otčenáši je možné dvíhať ruky k nebesiam, ale nie sa kývať do vlny. - Vašu iniciatívu, aby si všetci prítomní zatancovali, hodnotím kladne, ale robiť vláčik po celom kostole, to NIE! DÔLEŽITÉ: Ten, čo sedel v kúte pri oltári, a o ktorom ste tvrdili, že to je "buzík v sukni" a "transvestita bez make upu", to som bol ja. Dúfam, že do budúcej nedele tieto nedostatky napravíte. Inak, na prvú kázeň to bolo celkom dobré. S pozdravom, Arcibiskup

xena22
5. jún 2008

😀 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

maly clapcek sa hra s vlacikom a pri zastaveni hovori k...ti vystupovat k...ti nastupovat.ked to mamicka pocuje da ho klacat do kuta na pol hodinu,po pol hodine sa chlapcek opät hra a zase pri zastaveni hovori k...ti vystupovat k...ti nastupovat ale rychlo lebo kvôli jednej pi.i mame polhodinove meskanie

danielitka26
5. jún 2008

Start lietadla, kapitán ako obyčajne:
- Vážené dámy a páni, pekne vás vítam na palube nášho lietadla. Náš let prebieha nad Atlantickým oceánom, vo výške 10.000 metrov, rýchlosť je 900 km/h, teplota vzduchu....sakra! Do riti! Ježišmaria!
Kapitán sa odmlčí, mŕtvolné ticho, pasažieri sú bledí, panika, krik..... Po dlhšej chvíli sa kapitán ohlási:
- Dámy a páni, prosím, ospravedlňte ma! Letuška ma obliala kávou. Keby ste videli moje nohavice spredu....
Jeden z pasažierov skríkne:
- Ty hovädo! Keby si videl moje nohavice zozadu!!! 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

Pride mamicka z liecenia domov a spoveda maleho Palka, aky bol otecko kym bola prec.
- Otecko si doniesol jednu tetu, vyzliekol ju, hodil na postel a ..
- Pockaj! - zvrieskne mamicka, - zavolam vsetkych susedov nech vidia akeho mam chlipneho muza!
Susedia na scene a Palko poslusne opakuje:
- Otecko si doniesol jednu tetu, vyzliekol, hodil na postel a tak ju pomiloval ako teba minule ten postar...

danielitka26
5. jún 2008

Malá Janka sa pýta mamičky:
- Mami, ako sa robia bábätká?
Po chvíľke uvažovania matka odpovedá:
- No vieš, Janka, otecko dá mamičke vzácne semienko, z ktorého jej v brušku narastie bábätko.
Janka: A to semienko musíš prehltnúť?
Matka: No, len keď chcem nové topánky

pacna
5. jún 2008

dani nestiham čitať a ked to naraz tak sa tu sulam od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

terina25
5. jún 2008

Viete prečo nemôže mať torta deti?
-???
-Lebo má rozšľahané vajcia!

ukana
5. jún 2008

danielitk, to s tym fararom nema chybu 😀

terina25
5. jún 2008

Viete, prečo nemôžu blondínky robiť výťahárky?
- Pretože si nezapamätajú trasu

terina25
5. jún 2008

Aký je to najväčší flegmatik?
Ten, ktorého nerozhádže ani ručný granát.

danielitka26
5. jún 2008

som rada že sa vám páči 😀 😀 😀

danielitka26
5. jún 2008

Príde chlap na úrad a úradníčka sa ho pýta:
- Ako sa voláte?
- Jajajaján Nnnonononovvávávák.
- Aha, vy ste koktavý...
- Ale čoby, koktavý bol môj otec a matrikár bol debil. 😀

danielitka26
5. jún 2008

American hovori:
"Ja mám takú zenu, ze ked si sadne na kona, má nohy az po zem. Nie ze by bol kôn taký malý, Ale také krásne, dlhé nohy má"
Francúz hovori:
"Ked ja obopnem moje prsty okolo pasu mojej zeny, prsty sa mi spoja. Nie ze by som mal také velké ruky, ale taký tenký driek má moja zena."
A cigán hovori:
"Moja zena má taký zadok, ze ked jej po nom plesnem, este ked pridem z roboty, sa trasie. Nie ze by mala taký velky zadok, ale ja tak skoro pridem z roboty".

weja
5. jún 2008

trefne 😀 😀 😀

terina25
5. jún 2008

Príde murár do bordelu, nabehne na recepciu a spustí:
- Dobrý deň, ja by som potreboval černošku do hodiny.
Majiteľ odpovedá:
- Ľutujeme, černošky v ponuke nemáme.
Murár sa nedá odbiť a žiada svoje. Tvrdí, že za ňu zaplatí čokoľvek.
Majiteľ prikívne hlavou a černošku mu do hodiny zoženie. Murár a černoška prídu na izbu a murár spustí:
- Vyzleč sa, otoč sa ku mne zadkom a roztiahni si ju.
Černoška tak spravila, murár sa poďakoval a odchádza. Černoške to nedalo, tak sa ho pýta:
- A to je všetko? Nič viac nebude?
Murár nechápavo pozrie na černošku a odpovie:
- Moja zlatá, ja teraz robím čierne kachličky a len som chcel vidieť, ako tam bude pasovať ružová špárovačka.

leva
5. jún 2008

terina25 😀 😀 😀 😀 😀

weja
5. jún 2008

Príde cigan do drogerie a hovori:
- Dyk, mate tu vonavku, co sa vola jak ja?
Predavacka sa na neho prekvapene pozrie a pyta sa:
- Vy sa snad volate Christian Dior...???
- Nie, ja som Dezo Dorant.

alionuska
5. jún 2008

Postarsia dama v rokoch sedi na barovej stolicke a prisadne si k nej dvadsiatnik.Sklamany laskou do seba hadze poharik za poharikom a ona sa ho po chvili opyta,preco je taky smutny.
On jej porozprava svoj pribeh a takto sa rozpravaju asi hodinu.Ked mu uz alkohol stupol do hlavy,ona mu povie,ze najlepsi liek na sklamanie je dobry sex.Ze ona ma skusenosti a tak....On-potuzeny alkoholom si povie,ze ved je trosku starsia,nieco cez 40 ale zachovala...a tak zacina premyslat,ze jej ponuku prijme.Potom sa ho zena pyta,ci mal niekedy sex aj s matkou aj s dcerou..?A jeho to tak nazhavilo,ze nevahal a vybrali sa k nej domov.Pridu k nej a ona od dveri krici:Mami,pod dole,mam tu pre teba prekvapenie!!! 😀