Výbuch v Topolčanoch. Ako to tam vyzerá?

sofinka30
25. aug 2009

je tu niekto z Topolcian ?Ako to tam vyzera?Pocula som ze tam vybuchla nejaka budova na vyrobu plastov...

misskkaa
25. aug 2009

no ja som z topolcian,ale veru o nicom neviem...i ked som pocula hucat sanitky,aj hasicov,ale myslela som si ze nechcu cakat na cervenej....ale ked pises ze budova na vyrobu plastov,tak to je pod kalvariou....pri spodose..az ti to nieco hovori...skoda ze nevybuchla palanda... 😀 😀 😀

sofinka30
autor
25. aug 2009

uz o tom pisu aj tv noviny aj na jojke..je tam asi 5 zranenych ..iba ma tak napadlo ze plasty-no to tam musi byt smradek..posledne info ze tam bola bomba.predtym ze asi plyn..palanda je co ?myslim na "istu" stvrt,ale neviem ci je to ono 😅 ..ak ano,to by nebolo na skodu..

misskkaa
25. aug 2009

asi myslime na tu istu....sofinka....ale to by bol este vecsi smradek... 😖 😖 😖 😖

cessy
25. aug 2009

muz mi teraz o tom hovoril, zas ze misenkova firma 😒, co ine sa dalo cakat 😒

cessy
25. aug 2009

juuj palanda, to teda je krasna cast topolcian 😠 😠 😠

nadhera
25. aug 2009

babenky,nekonkretizujte,co je to palanda, lebo vam napisu,ze ste rasistky .

mikalove
25. aug 2009

nadhera po tvojom príspevku všetci vieme 😀

cessy
25. aug 2009

no pekne si nas prezradila, uz ani pisat nemusime 😀 😀 😀 a kazdy si domysli

sofinka30
autor
25. aug 2009

aaale cooo...pre mna cigan ako cernoch já nejsu rasista ... 😀 ee srandujem.ale to neni hlavna tema 😅 cessy co si napisala ze co ine sa dalo cakat...oni su taki "rizikoví" ?Bomby pod vankusmi a tak ? 😝 😀

cessy
25. aug 2009

http://tvnoviny.sk/spravy/domace/pri-topolcanoc...

ved citaj
nevim, nepoznam, len z pocutia

nadhera
25. aug 2009

ja som si len domyslela 😀 to tam nepoznam,ale nech vam to nezacnu vycitat, ved uz jednu temu taku zamkli.

penny13
25. aug 2009

Sú aj nejaký mŕtvy? Dúfam, že nie! ☹ To by bolo akosi skoro, nemyslíte?

cessy
25. aug 2009

trzne rany, popaleniny ziadny mrtvy, teda zatial ☹

silvia123
25. aug 2009

známa "firma"...možno šlo o vyrovnanie účtov...a doplatili na to nevinný

nadhera
25. aug 2009

hmmm,vzdy tak byva,ze nevinni si to odnesu - zial ☹

sofinka30
autor
25. aug 2009

to sa cudujem ked uz o tom vedia v telke ze su este neni mimoriadne spravy v telke..asi to neni tak vazne

nadhera
25. aug 2009

teraz som to citala na cas.sk - ta3 este nedava nic?

sofinka30
autor
25. aug 2009

mozno to budu davat az o 17.hod.na markize

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sofinka30
autor
25. aug 2009

pripada mi ako samovrah z nejakej sekty..nesie to v igelitke a rachne mu to ked je na odchode ?Mozno to tam ani nemalo buchnut,len to mal zle vyratane..alebo ju zabudol odlozit a utekat prec..

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cessy
25. aug 2009

sofinka dobreeee, pobavila som sa na tvojom prispevku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sofinka30
autor
25. aug 2009

som rada ze sa ti pacil 😎 .. akurat ze som si bola poliat zahradku a zmeskala som vecerne spravy a neviem nic -ci sa este nieco zomlelo,kto v tom ma prsty,ci uz identifikovali sektara,...nechcem byt vtipna v tak vaznej situacii,ale neda mi to-co ak to vobec nakoniec nebol sektar,atentatnik a samovrah,ale len zberatel starych bomb z 2.svetovej co si prave zohnal cez inzerat bombičku a aby bol nenapadny dal ju do igelitky a len tak akoby nič si isiel pozriet dajaky plast do firmy ako stojan nech si to doma naaranžuje...len ma to tak napadlo...pocas toho co som polievala

cessy
25. aug 2009

sofi no myslim si ze tu firmu si nevybral len tak nahodne 🤐

sofinka30
autor
25. aug 2009

no dobre,ale to nechapem ked uz niekto chce takto urobit zle,preco sa pritom aj sam vyhodi do vzduchu.to fakt robia sektari,to nesrandujem..alebo zeby nehoda ?Zeby to dobre nenacasoval ?

mata2
25. aug 2009

dovodov moze byt x.
od nespokojneho zakaznika az po psychycku poruchu... 😔

sofinka30
autor
25. aug 2009

a je to tu.. zas dilema.nespokojny zakaznik co ho omrzel zivot ?Som zvedava co sa z toho vykluje..lebo je to divne.fakt ako na vychode.Ja uz asi idem zalomit.tak zajtra dievky

penny13
26. aug 2009

A koľko bolo zranených?
Ešte k môjmu príspevku, keb prišli nejaký vyrývači. Tou poslednou vetou som myslela, že len pred týždňom sa stala tragédia a už je tu ďalší výbuch ☹