Som vychovávateľka ŠKD a mám záujem o kurzy a školenia.

kotatko201
22. júl 2019

ahoj chcem sa opytat ci su tu aj nejake vychovavatelky SKD pracujem v tejto oblasti asi cca 2 roky a rada by som absolvovala aj nejake skolenia, a neskor si teda urobila atestatnu skusku... Viete my poradit kde zhanat skolenia na kredity... ci podla noveho systemu uz nebude sance... alebo ako vobec postupovat... Vystudovane mam II. stupen VS v odbore socialna pedagogika a vychovavatelstvo, predtym som pracovala ako pedagog volneho casu... teraz uz ako vychovavatelka SKD... Najlepsie zilinsky kraj, no rada aj vycestujem... :D Vsetkym dakujem za tipy... :D

benit
22. júl 2019

Vyckaj do septembra, hadam budeme vediet co a ako. Na atestaciu sa bude vyrabat portfolio, uz to nebude ako dotraz. Do konca augusta uz nestihnes 60 kreditov a napisat atestaxiu aby si odovzdala, to uz si mala riesit pocas roka. Pozri si inspiraciu, mali by robit skolenia este aj pocas leta. Aspon 30 na priplatok nazbierat.

kotatko201
autor
22. júl 2019

@benit nooo ja som doteraz viacmenej ani nevedela ze sa musia zbierat kredity, nakolko riaditelka skoly neumoznuje vzdelavanie vychovavateliek bo by boli drahe... - smiesne... ach jajjj .... no tiez sa my donieslo ze sa system ma menit a uz sa bude robit nejake portfolio... je to zvlastne pomaly august a nik o nicom nevie.... :(

benit
22. júl 2019

@kotatko201 u nas uz bola personalistka na skoleni, tak hadam sa po prazdninach nieco dozvieme

kotatko201
autor
22. júl 2019

@benit budem rada ak my das potom nejakr info bo u nas sa starsne zle komunikuje... keby bolo kde asi tam niesom, ale deti mam rada a su skvele som tam pre ne... dakuje