Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

cat
autor
26. júl 2007

jej babulka tak to máš krásne starosti, kombinácie farieb do new domčeka, ja by som tiež už chcela, ale tento rok budeme robiť iba hrubú stavbu..už ma to tu štve, máme všelijakých susedov, jeden 15r. feťák si tu vodí kamošov a pod nami robia bordel, už aby som mala stále predvolené číslo polície 😠
Bola som zaháňať depku v Avione, už majú aj zopár jesenných kúskov, tak som zas oplieskala čo som mohla 😀 :
http://family.webshots.com/photo/27688668000548...

kattum
26. júl 2007

Babulka, aka je to levandulova? Sice som architekt, no s tymto mam problem. Hod sem foto, nieco ti vymyslim. Uz aby ste sa stahovali, chapem, ze sa nevies dockat. Ale 1.8. budete este v Petrzalke, vsak? Nas prichod sa uz blizi.

titkovamiriam
26. júl 2007

cat a kde mas foto?

cat
autor
26. júl 2007

miriam, fotos už budem mať len na súkromnom linku..táto stránka patrí k najnavštevovanejším a mne to akosi začalo vadiť že ma tu môže kde kto šmírovať 😖

titkovamiriam
26. júl 2007

chapem 😉

babulka
26. júl 2007

Cat, krasne starosti....dnes som hodinu sedela s Matikom vo VUBke na Nivach, nikto sa nikam nedovolal, nevedia, kde je nasa ziadost, nik za nic nemoze, novu ziadost som davala v utorok, slubili mi, ze to urychlene vybavia, slubovali vcera, ze na sto percent bude hotova, podla vsetkeho nebude ani dnes. Nasa zlozka je vraj kdesi v archive, nevedia ju najst, tak dopekla co robili od utorka. Normalne som sa pred VUBkou, ked som z tade vysla rozplakala od bezmocnosti, a to len tak rumadzgat nezvyknem. Povedala som im tam, ze ak to bude co len trocghu mozne, kazdeho, kto bude pocuvat odhovorim od hypoteky vo VUB, a ked sa mi podari odhovorit co i len jednu osobu, bude to uspech. Tusim zalozim samostatnu temu, snad mi ju emjee nezmaze, vsak sa tyka penazi, byvania, rodiny... veru, idem na to.

Katuum, 1. augusta budeme stopercent v petrzalke, uz sa na Vas tesime. Brusko uz mas, ze?

cat
autor
26. júl 2007

babulka, toto je druhá vec, žial tá horšia 😒 ja som zatial iba v štádiu listovania časopisov typu Pekné bývanie a pod..takže snívam, no neskôr aj my si s bankami "užijeme" 😢

zuz11
26. júl 2007

babul, posli email a poslem ti navod v programe ktorz urcite mas v pc 😉
jaaaj a asi mam zapal mocovych ciest 🤐 manzel siel prave k dokimu zo vzorkou 🤐 asi si to 😔

cat
autor
26. júl 2007

zuz, kúpiť urologický čaj a dať si od Dr. predpísať tabletky Bismoral, to je najúčinnejšie na zápal moč. ciest..idem, mladý sa zobúdza 😎

kattum
26. júl 2007

Babul, brusko mam take mini, zatial nepriberam, mozno i kilecko je dolu, dufam, ze do 20.tt nepojde vaha hore.
Uz sa na vas vsetky tesim, dufam, ze dame nejake stretko.
Zuz, to je neprijemne zapal mocaku, fuj fuj, snad to rychlo prejde.

tilly
26. júl 2007

cat, idete stavať? kde?

zuz11
26. júl 2007

no potvrdene 🤐 predpisal mi monural 😒

cat
autor
26. júl 2007

tilly nad račou máme vinohrad tak tam.povolenie už máme, trvalo to 2 roky.nebudem ani písať koľko nervov to našich stálo.

tilly
26. júl 2007

zuz, to je nepríjemné, nech to skoro prejde

cat, no to je super, paráda

cat
autor
26. júl 2007

hej to je, veľmi sa teším. hlavne nebudeme mať pod domom vlaky. Inak to stav. povolenie je humorná záležitosť.potrebujete tak 36 povolení napr. aj od správy letísk či zväzu kominárov..no comment radšej

zuz11
26. júl 2007

cat, no supeeeer co by som ja za pozemok dala a este v takej lokalite 🤐 😀 nepredas? 😉

tilly
26. júl 2007

cat, no hrúza, ale keď sa tým prehryziete, tak bude super... no tie vlaky, to máte fakt strašne blízko, by som sa bála aj malého pustiť na ulicu, aby mi pod vlak nepodbehol, jak teraz tej jednej, čo jej už dve deti tak umreli a teraz čaká svoj 13teho haranta a má 28 rokov, no hrúza...
viem, že sa nedá zrovnávať normálna baba a hento, ale aj tak, bála by som sa... teraz sme na ulici pred domom skoro stále, síce za ním aj tak stále utekám, ale pokiaľ nejde auto, je to OK

sue
26. júl 2007

Ahojky, pozerám, že aj tak máte "pekné" problémy ... ja som sa dnes tak nas.ala ,s prepáčením, v robote 🙄 😠 na niektorých ľudí jednoducho ani niet pomenovanie 😠 🙄

cat
autor
26. júl 2007

sue nerozčuluj sa, debili zato nestoja, ja už som imúnna..
..je mi blbo, mám fasa depku, otcovi mojej najlepšej kamošky diagnostikovali dnes rakovinu s metastázami na plúcach, ideme vybavovať bleskovo niekoho v Ružinove ☹ ale to je tak, chlapi sa odhodlajú k doktorovi až keď je naozaj velmi zle 😒

babulka
26. júl 2007

jaj, baby, aby toho nebolo malo, tak Matik ma horucku, uz poobede sa mi nezdal, ale mal len trochu teplotu, zobudil sa cely spoteny a dala som mu cipok, nekleslo, dokonca stuplo a teraz pred spanim mal 39,4. Hrozne, ja neviem co s tym mam robit, my sme este takto neboli, ze taketo vysoke cisla na teplomeri ☹ Bol dost otapeny, dala som mu Panadol Baby, ale vela toho nechcel, ani v dzusiku, okupala vo vlaznej vode a teraz spinka. Inac nema nic, soplik, kasel, nic, len horucku, tak neviem.... ☹ Holt, asi to aj na nas muselo raz dojst.

zuz11
26. júl 2007

chuda Matik.... hmm sme tu asi lazaret 😔 babulka nemoze to mat nahodou zo zubkov? 😔
ja som inak tiez dost na prasky.. Hanka cely dne poriadne nespala, boli ma cele brucho a mam ho tak divne napuchnute 😢 idem porobit najnevyhnutejsie veci dam si liek a zalahnem 🤐 len problem je ze ked ten sajrajt vypijem nemam ist na wc celu noc 😔

kattum
26. júl 2007

Babulka, snad to uz nebude stupat. Ja uz ani nepisem, my mame anginu, od soboty, tiez ziadne priznaky, len horucky, az ked sa mu lekar pozrel do krku, povedal zahnisane mandle. Ale uz je dobre. Mali sme ale horucky vyse 40, tak to bolo drsne, aj som si poplakala, po 4 zabaloch to koencne kleslo.

Babulka, mne sa viac ako Panadol osvedcil Nurofen Baby sirup. Ma to i lepsiu chut a hlavne sa dava len 2,5ml, co dieta lahsie vypije z tej striekacky, z Panadolu musis dat toho vela, ymslim, ze asz 7ml. Moze sa to kazdych 6 hodin. Len v pripade neklesajucich teplot medzi tymto casom sa moze kombinovat s Pandolom, striedame Nurofen a za 4 hod Panadol. Ak nepomha, davat zabaly(ale len po hrudnicek).
Ale to asi vsetko vies. Drzime palce, nech je Matik rychle fit.

cat
autor
26. júl 2007

kattum a babulka- prajeme rychle uzdravenie..
babulka, neboj, tomi mal raz celú noc 40,3 /!/boli to nakoniec zuby, dávali sme zábaly a paralen čípky, pomohlo. 😎

babulka
26. júl 2007

Teraz som mu bola premerat, mal uz "len" 38,4, takze snad staclia aj ta troska co vypil Panadolu - ma sa vypit 7ml a on tak mozno 3ml. Snad nebudeme chori ☹ Aj ked, raz to muselo prist, nech si aj ja uzijem 😖 Inac bol celkom spokojny, aj tancoval na reklamy, aj sme sa hrali, len ku veceru uz bol taky otapnutejsi, ze sa mu uz nic nechcelo, tak rychlo zaspal. Boze, dufam, ze uz to bude lepsie.

zuz11
26. júl 2007

babulka, uzzzaaasne fotky, ta prva je uplne uzasna a krasna 😉 neboj ani sa nenazdas a Matik bude mat po teplote 😉
ja inak tiez vcera nic a dnes od pol piatej rana som uplne hotova 😔
idem uz fakt do hajan 🤐 pomohla ti ta zmensovacia prezentacia? 😉

babulka
26. júl 2007

Zuz, dakujem, super vec. Idem aj ja spat, len neviem ci zapsim, ked budem kontorlovat Matika ☹

sue
26. júl 2007

Babulka, Kattum, posielame drobcom kopu zdravíčka... nech sa ráno zobudíte zdravučkí, alebo minimálne nech je vám lepšie 😵

cat
autor
26. júl 2007

babuli, super fotky 😉

tilly
26. júl 2007

babulka, domčo mal raz tiež takto teploty, doobeda nič, potom spal cez obed, už keď sa zobudil bol divný, za hodinku zas zaspal, potom sme mu namerali okolo 39, dali sme mu panadol, trošku mu to kleslo, ale potom zas stúplo, dali sme mu čípok, už večer pred spaním, dali sme ho spať a keď sme ho skontrolovali, už mal okolo 37, takže nič a ráno mal 36,5... len ten prvý deň dopoludnia sa mi ešte zmestil pod dvere chladničky a na druhý deň ráno si tam už buchol hlavu... nechápeme ešte stále z toho... 😉

držím palce, skoro sa uzdravte, aj vy kattum

babulka
27. júl 2007

Tilly 😀
Teda nechcem nic zakriknut, ale rano mal 36,7, bol uplne v pohode, v noci okolo jednej mal 38,5, tak som mu dala este sirup, vypili to zmiesane v dzusiku polospiacky, a do rana nic, takze hadam to nebude stupat zas ze to bola len nejaka kratka reakcia.
Sue, ak nebudeme teplotovat, dojdeme ta pozriet do roboty, okolo tretej pocitam 🙂