Vydaté / nevydaté maminky II.

cat
11. júl 2007

Takže maminky, tu môžeme pokračovať v našej pôvodnej téme...

megg
19. nov 2007

Baby a neviete poradit, ja zhanam DVD Kniha dzungli ale film, nie animovanu rozpravku, neviem uz kde to hladat.

Deniskovi, prajeme krasne narodeninky a nech ho rodicia posluchaju 😵

tessa
19. nov 2007

chyba mi tu...asi uz pracuje...citala som jej meno uz znovu v casaku, tak sa asi vratila do robotky 🙂

cat
autor
19. nov 2007

hej, aj ja citam jej clanky.. 😎
megg, skus pozriet www.dvdbest.sk
Ja ztade casto objednavam..aj teraz, lebo pretacam/napalujem stare whs na dvd, ale kvalita niektorych je uz tak hrozna, ze to musim len kupit..

tessa
19. nov 2007

cat a som rada, ze ste aj s Babulkou naspat na fore 😉

cat
autor
19. nov 2007

dik, vsak ale babulka neodisla, to ja a sue, ale ako postrehla ena, zavislost je zavislost 😀
Ozaj, este stale neviete pohlavie babatka? Ci ani nechcete vediet?

tessa
19. nov 2007

jaaaj moja, to u nas tazko... 😀 Sa bude male zase schovavat ako ked som cakala Matka 😖
Dnes mam poradnu vecer, tak mozno uz budeme vediet co cakame 😉

A pozera, ze vy uz snazilkujete, tak nech to co najskor vyjde 😉

tessa
19. nov 2007

pozeram tam malo byt 😖

cat
autor
19. nov 2007

Dakujem 🙂 no idem, mlady pan je hore..

tessa
19. nov 2007

aj ten moj, idem ho nakrmit 😉

tilly
19. nov 2007

cat, skús mimibazar, teraz išiel macko uško na STV a sú také baby, čo to nahrávajú z telky a potom to napalujú...
a snažíte sa? chceš byť v lete tehotná? to by si mala dobré, aspoň by si vedela porovnať, aké je tehu v lete a v zime...

tak nech sa vám zadarí, my začneme makať zas až na jar 😉

mrenka
19. nov 2007

mamci,nasla som toto,ale neviem,ci je to film http://www.dvdarena.sk/detail.php?kat=1&idprod=...

mrenka
19. nov 2007

skusala si tie topky?

cat
autor
19. nov 2007

tilly, aj ja mam "stroj" kt. mi rovno z telky napali dvd,ale tento macko mi usiel ☹ teraz ide bob a bobek ale to maleho neberie. Chcela by som mat aj Zabca a Zabinku, Lochneske priserky, Renetku a Jonatanku..budem buzerovat plusproduction, ved serial Safari budu buduci rok distribuovat len na zaklade vyziadania od ludi..

inak, mne by tiez bolo najlepsie otehotniet az na jar a mat zas vianocne babo, uz len kvoli tym veciam po Tomovi..ale mas nato krasny vyraz, ze "makat" 😀 😀

mrenka
19. nov 2007

cat,lochnesske priserky milujem...to bola moja rozpravka...dodnes si vyspevujem Hej vazeni a mili.. 😀 😀 😀

cat
autor
19. nov 2007

..uz z jazera vychaadzaju praave priiserky priamo k vaaam 😀 😀

mrenka, to bola teda aj moja rozpravka. Tomik teraz najviac miluje Pa a Pi, ale mam len jednu cast..

mrenka
19. nov 2007

to su rozpravky,nie jak teraz,same bitky,sikmoocka a pod.. 😖

megg
19. nov 2007

Cat, dakujem za link. Na tej stranke maju ten presne co hladam! Jupi, idem objednat 🙂

A lochnesske som milovala aj ja, ale totalne som na ne zabudla 🙂))

cat
autor
19. nov 2007

presne, mna to len rozculuje ked nato pomyslim co tie dnesne decka pozeraju.. ale vsimla som si na viacerych forach ze nasa generacia zhana tie stare veci pre svoje deti, znovu predsa vysla Bambulka, Spadla z oblakov..lebo to ludia chceli 😎
Dnes som vsak napalovala stare casti Toma a Jerryho, kt. som milovala a uvedomila som si ze ten kocur s mysou sa tiez dost mlatili a vrazdili 😀

mrenka
19. nov 2007

no ale aj kopec detskych pesniciek,ked si uvedomis tie slova,tak su drsne,my sme to tak nevnimali,ale dnes si viem predstavit,ze si z toho hned beru inspiraciu..trebars kohutik jarabi,alebo slimacik macik(...a ked nevystrcis,podpalim ti dom a ty zhoris v nom) 😢

cat
autor
19. nov 2007

jej, megg, super 🙂 🙂
Ja som si teraz objednala Roxette dvd, nesmejte sa mi, to bola moja najoblubenejsia kapela a stare whs-ky sa mi znicili a tak mi to doslo luto ze som si to musela kupit, muz ma zabije 😀

cat
autor
19. nov 2007

mrenka, to mas pravdu.. 😲

mrenka
19. nov 2007

cat 😀 😀 ja som si zase objednala al bano/romina power- felicita 😀 😀

cat
autor
19. nov 2007

no mreni, dobre sme 😀 😀

cat
autor
19. nov 2007

tato dievcina mreni dost pisala do temy tehotna a cintorin al. vidia deti duchov..ona sa tym zaobera ale mna tieto veci desia..

babulka
19. nov 2007

Fuha, mrenka...zaujimave. Zenich by sa mohol trosku viac najest - obcas.

Ja mam zas v robote v pocitaci hudbu 80. a 90. rokov. A bavi ma to. nebudem predsa pocuvat Kontraband, ci co to je ti dementni sfetovani akoze raperi. Len za to, ze je to teraz IN.

mrenka
19. nov 2007

iha,no to ja nemusim,len som si to precitala a uz som pokaki 😢
inak toto je obal toho cdhttp://eshop.zavodsky.sk/index.php?page=6&itm=3... si to pozrela,ukazala na tu zensku a ze baba 😀 😀

cat
autor
19. nov 2007

mrenka, ja si to velmi dobre pamatam 😉
babulka, my sme vlastne na 80. a 90.rokoch vyrastali, tak jasne ze je nam to blizke, to co sa hra dnes, ja pocuvat az na vynimky nedokazem, to si radsej pustim nejake oldies but goldies 😀 a milujem Beatles a Pink Floyd a podobne vykopavky..

sue
19. nov 2007

Cat, že vykopávky 😲 však to je stará dobrá pomaly klasika...