• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vydaté / nevydaté maminky II.

10. júla 2015 
ja som lenivááá, ako voška, hrúza, som bola pešo tu v meste, normálne ma bolia nohy, strašné, niekedy sme chodili, ale pomaly klusom každý deň, keď decká revali v kočíkoch, tak sme sa ponáhľali a nič a teraz...
22. nov 2007 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, našli ste toho macka uška?
22. nov 2007 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto hľadal Macka uška? Ja akurát odušu sťahujem z youtube a už mám takmer všetko... takže ak chcete poskytnúť postup, kľudne...
22. nov 2007 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam macka uska na dvd ale nahravaneho z telky :grinning:
22. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sue co s tym cin cinom? pisala som ti do tej druhej temy, ze je to brutalne dlhe :wink: napisala som ti tam prvych niekolko versikov
22. nov 2007 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emjee, však som ti tam poďakovala :astonished: :grinning: stačí to čo si napísala :wink: ďakujem...
22. nov 2007 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, sorry nevsimla som si :slight_smile:
22. nov 2007 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, to nevadí, veď oni na mmb to tiež nahrávali z tv...
22. nov 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti mozem napalit :wink:
22. nov 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sueeeee....napalis nam Macka Uskaaaaaa? prosiiiim :dizzy_face:
A este nemate niekto rozpravku s Krtkom? Idem haji, ak sa niekto najde,prosim IP, pozriem zajtra.
22. nov 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Geegee, napálim, a Krtka máme tiež pár dielov :wink:
22. nov 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte niečo objednať, tak si to priobjednám, ak to nebude komplet, tak ťa potom poprosím :wink:
22. nov 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez mame asi 3 dvd original krtka :grinning: a mozno aj 4 neako to neratam :zipper_mouth:
22. nov 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zizka, z youtube :wink:
23. nov 2007 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zizka, áno :wink:
23. nov 2007 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, sue ale stiahnute subory z youtube idu pustit len v pocitaci, nie? Ja by som chcela macka na dvd, staci mi ak by to mal niekto nahrate z telky na videokazetu a ja uz z toho viem porobit dvd-cka..

Mali sme inak hroznu noc, nejaky samovrah nam tu zrovna pod nasim domom skocil pod vlak a do polnoci tu bol cirkus, ludia z vlaku nadavali, zelezniciari a policajti toho magora zoskrabovali z kolaji a my sme nemohli spat :angry: :angry: no humus.
23. nov 2007 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej ziza tak to je super :slight_smile: :slight_smile: vsak nech nie su chalani jedinacikovia, ja uz teraz na malom vidim ako by sa rad hral s nejakym rovesnikom, no..musi pockat :grinning:
23. nov 2007 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat ja ho ma na dvd z telky nahravaneho :wink:
23. nov 2007 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cat....byvate pri zeleznicnej trati? Nevadi vam to?
Mozme sa dostat k jednej nehnutelnosti a dali by sa z toho porobit byty, no je to rovno pri kolajniciach, tak vahame :unamused:
23. nov 2007 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nie Ziza, z youtube sa dajú stiahnuť súbory (videá a hudba),... nie len prehrať :wink:
23. nov 2007 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cati, to je strašné...

je sue, 35tt, to je úžasné a to si sa bála, že porodíš predčasne, to už aj teraz keby sa macko narodil, tak by to bolo OK...

deti okolo dvoch rôčkov už potrebujú aj rovesníkov, my sme chodili do MC, teraz chodí do škôlky a vidím, aký je spokojný...
23. nov 2007 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len ono je to tak, ze zo surodenca malokedy byva rovesnik :grinning: Rovesnici su skor v jaslickach alebo skolkach. :slight_smile:
23. nov 2007 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dnes boli vonku a stretli skolkarov na prechadzke, maly sa medzi nich skoro zaplietol, len potom strajkoval, ked deti sli do dvora :slight_smile: Boli tam aj dvojrocne, ale bez plienok, takze tam by nemohol aj keby neviem ako chcel, zatial :slight_smile:)
23. nov 2007 o 14:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka: da sa aj skoro rovesnik, u susedov mame dve girls , jedna november 2006 a druha november 2007 :slight_smile:
23. nov 2007 o 14:16  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem babulka, blbo som sa vyjadrila :grinning: Tomi sa hrozne rad hra aj s detmi ci uz mensimi al. vacsimi od neho, to obdobie ked ich mlatil sa nastastie skoncilo..

Zuz, pozicajjjj,prosim prosim. Ja inak planujem prist na to mikulasske stretko,keby si mi to priniesla, kludne porobim dvd-cka aj tuto vsetkym maminkam co budu chciet :wink:

geegee, byvame rovno pri trati a poviem ti je to o nervy :frowning2: esteze uz staviame a toto predame..
23. nov 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok